Sestdien, 3. decembrī, plkst. 13 Pārventas bibliotēkā notiks Ventspils fotokluba ''Moments'' un Rīgas fotokluba ''Āgenskalns'' kopīgi veidotās izstādes ''Pamanīt dzelteno'' atklāšanas pasākums un tikšanās ar autoriem.

Ir pagājis vairāk nekā gads, kopš, fotoklubs ''Moments'' sadarbībā ar Rīgas fotoklubu ''Āgenskalns'', Ādažu kultūras centrā atklājām pirmo kopizstādi ''Pamanīt Sarkano''. Izstāde šī gada aprīlī bija iespēja apskatīt arī Pārventas bibliotēkā. Abi fotoklubi nolēma sadarbību turpināt un dažādo krāsu paleti radīt interesentiem arī tālāk.

Kā stāsta fotokluba ''Moments'' pārstāvji, ''mums fotogrāfiem ir mērķis parādīt skatītājiem, ka pasaule šobrīd nav tikai melnbalta kā daudziem tas varētu šķist. Tajā eksistē krāsu daudzveidība un tās visas ir brīnišķīgas. Pilnīgi nejauši tika izvēlēta nākamā krāsa, ko iemūžināt fotogrāfijās kopīgajai izstādei – kādai no fotokolēģēm bija dzeltena somiņa. Tā bija koša un pamanāma! Un tādēļ šajā reizē kopā ar Rīgas fotokolēģiem skatītājiem piedāvājam aplūkot fotogrāfijas dzeltenajā nokrāsā. Krāsa, kuras nozīme vēsturiski ir bijusi pretrunīga.''

Izstādē būs apskatāmas 50 fotogrāfijas, kuras radījuši 25 fotogrāfi. Pasākumā ieeja bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: