Tēma: Izstāde

 • Saplāksnī izslīpēta māksla 0

  Teātra nama Jūras vārti logos (no Karlīnes un Loču ielas puses) apskatāma mākslinieka, Latvijas Mākslas akadēmijas profesora Kaspara Zariņa darbu izstāde Viss ir legāli. Mākslas darbi būs vērojami līdz 25. aprīlim.

 • Tapusi digitālā kolekcija par Ventspils zivju konservu kombināta vēsturi 12

  Pagājušā gada nogalē Ventspils bibliotēka iesaistījās projektā ''Industriālais mantojums'', kur sadarbībā ar bibliotēkām, muzejiem un arhīviem tiek veidota jauna digitāla kolekcija par nozīmīgākajiem rūpniecības uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā no 19. gadsimta sākuma līdz 1991. gadam.

 • «Jūras vārtu» logos eksponēti mākslas darbi 0

  Teātra nams ''Jūras vārti'' piedāvā iepriekš nepraktizētu pieeju mākslas darbu eksponēšanā, proti, no 23. februāra nama logos būs skatāma daļa Daugavpils Marka Rotko mākslas centra sagatavotās starptautiskā glezniecības simpozija ''Silva Linarte'' dalībnieku, kā arī gleznotājas Silvas Linartes mākslas darbu ekspozīcijas.

 • No ģenerālmēģinājuma līdz jubilejas izstādei 1

  Ventspils mākslinieces Mārītes Klušas jubilejas izstāde ''Brīvās domas kontrolēts lidojums'' kopš 29. janvāra iekārtota un gaida savu atvēršanu Daugavpilī, Marka Rotko mākslas centrā.

 • Izstādes pagaidām slēgtas 0

  Ventspils muzejs gaidīs savus apmeklētājus ar piecām lieliskām izstādēm par vēstures, mākslas un dizaina tēmām.

 • Sajūtu sprādziens Jāņa Šneidera gleznās 0

  Neskatoties uz Latvijā un pasaulē notiekošo, teātra nams Jūras vārti turpina priecēt ar izstādēm. Nupat atklāta jaunā mākslinieka Jāņa Šneidera personālizstāde A – mākslas darbi par sevis meklējumiem un atrašanu, par bruģi un izlaušanos, par ļaušanos būt, par fizisku un garīgu spēku.

 • Radio par muzeja aktualitātēm 0

  Ceturtdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvā iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Muzejs aicina svētkos apskatīt izstādes 0

  Livonijas ordeņa pils Valsts svētkos, 18. novembrī aicina apskatīt trīs jaunas izstādes: par japāņu laku - ''Nolakotā pasaule'', par Kurzemes piekrastē izskalotā sarkankoka mākslinieciskajām pārvērtībām - ''Brazilvuds'' un apjomīgo Ventspils muzeja krājuma izstādi par 20.gs. sākuma vasarnieku dzīvi Ventspilī - ''Vasarnīcu iela''.

 • Sanktpēterburgas galerijā izstādīti Ventspils fotogrāfu darbi 2

  Sanktpēterburgas galerijā ''Grāmatu un grafikas centrs'' (Центр Книги и Графики) skatāma izstāde, kas tapusi sadarbojoties galerijas vadītājam Aleksandram Strokinam ar Ventspils pilsētas domes Tūrisma centru, izstādot Ventspils 2018. un 2019. gada Fotokonkursa izlases darbus.

 • 30 gadus portretē radošas personības 8

  Teātra namā Jūras vārti apskatāma Latvijā plaši pazīstamā fotogrāfa Gvido Kajona izstāde Ievērojamu cilvēku dzīve. Fotogrāfijas mazajā izstāžu zālē būs skatāmas līdz 13. decembrim.