Tēma: Izstāde

 • «Jūras vārti» uz sarunu par mākslu aicina Ieva Melgalve 0

  Sestdien, 17. jūlijā, plkst. 17 teātra namā ''Jūras vārti'' notiks rakstnieces, dzejnieces, dramaturģes, tulkotājas un kritiķes Ievas Melgalves saruna ar māksliniecēm Laimdotu Malli un Kristīni Krauzi-Slucku.

 • Izstāde kā meditācija telpā un laikā 0

  17. jūnijā plkst. 18 teātra namā Jūras vārti tiks atklāta divu mākslinieču – Laimdotas Malles un Kristīnes Krauzes-Sluckas – personālizstādes ar vienotu nosaukumu ooze/-ums. Izstāde būs apskatāma līdz 18. jūlijam.

 • Mākslinieku darbi apskatāmi arī klātienē 0

  Līdz 13. jūnijam, Ventspils mākslinieku darbu izstādi teātra namā ''Jūras vārti'' iespējams apmeklēt gan individuāli, gan vienas mājsaimniecības lokā.

 • Tehnikuma kafejnīcas skatlogos apskatāmas foto izstādes 0

  Ventspils tehnikuma kafejnīcas ''Akvārijs'' skatlogos apskatāmas divas foto izstādes, kuras tapušas "Kurzemes fotodienas 2020" ietvaros, kas norosinājās Saldū 2020. gada septembrī ar tēmu - Māra Čaklā dzeja.

 • Vietējiem māksliniekiem ir, ko teikt 0

  Teātra nama Jūras vārti izstāžu telpās iekārtota Ventspils mākslinieku grupas izstāde, kas interesentiem apskatāma virtuāli Jūras vārtu Facebook lapā.

 • Teātra namā eksponēti Ventspils mākslinieku darbi 0

  Spītējot pastāvošajiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem, teātra nama ''Jūras vārti'' izstāžu telpās iekārtota Ventspils mākslinieku grupas izstāde, kas interesentiem apskatāma virtuāli.

 • Zīmols: Juris Presņikovs 0

  Šopavasar siltumnīcā viņi abi ar sievu Zaigu pirmo reizi mūžā stādīs tomātus un gurķus. Beidzot tam ir laiks. 12. maijā tiks atklāta Jura Presņikova fotoizstāde ''Cimdiņa'' bērni. Ventspilnieku apziņā viņš joprojām ir preses fotogrāfs. Tas ir kas vairāk par ordeni vai atzinību. Tā ir dzīve.

 • Koncertzāles logos būs apskatāma izstāde 2

  Lai iepazīstinātu ventspilniekus un pilsētas viesus ar nesen iznākušo fotogrāmatu ''Ventspils 700+30'', no 23. aprīļa koncertzālē ''Latvija'' būs aplūkojama šim izdevumam veltīta izstāde, kas izvietota aiz stikla fasādes kafejnīcas zonā.

 • Saplāksnī izslīpēta māksla 0

  Teātra nama Jūras vārti logos (no Karlīnes un Loču ielas puses) apskatāma mākslinieka, Latvijas Mākslas akadēmijas profesora Kaspara Zariņa darbu izstāde Viss ir legāli. Mākslas darbi būs vērojami līdz 25. aprīlim.

 • Tapusi digitālā kolekcija par Ventspils zivju konservu kombināta vēsturi 12

  Pagājušā gada nogalē Ventspils bibliotēka iesaistījās projektā ''Industriālais mantojums'', kur sadarbībā ar bibliotēkām, muzejiem un arhīviem tiek veidota jauna digitāla kolekcija par nozīmīgākajiem rūpniecības uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā no 19. gadsimta sākuma līdz 1991. gadam.