Tēma: Izstāde

 • Ģimnāzija aicina uz projektu nedēļas darbu izstādi 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā līdz 24. janvārim notiek projektu nedēļa. Tās laikā ģimnāzijas 7. līdz 9. klašu skolēni strādā pie tēmām par pašu izvēlētiem mācību satura jautājumiem - veido maketus, modeļus, mācību žurnālus, galda spēles un citus interesantus un radošus darbus.

 • Rokdarbu izstāde un meistarklase Galvenajā bibliotēkā 0

  Pirmdien, 20. janvārī, plkst.12 Galvenajā bibliotēkā atklās amatu meistares, Ventspils rokdarbu kopas ''Spārni'' dalībnieces Solvitas Zarupskas un rokdarbnieces Martas Indrānes rokdarbu izstādi "Rozes un pērlītes", kas tiek rīkota ciklā ''Es radu''.

 • Pilī atklās mežģīņu noslēpumu 0

  Ceturtdien, 16. janvārī plkst.15 Livonijas ordeņa pilī atklās izstādi ''Mežģīņu šarms un noslēpumi'', kas iepazīstina ar smalki darināto Francijas un Eiropas mežģīņu vēsturi.

 • Būs skatāma Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde 0

  9. janvārī, plkst. 16 Pārventas bibliotēkā tiks atklāta Ventspils Mākslas skolas audzēkņu izstāde ''Dziesma''. Izstādes atklāšanas laikā interesenti varēs ne tikai aplūkot izstādi, bet arī tikties ar darbu autoriem un baudīt Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņu izpildītos skaņdarbus.

 • Bibliotēkā apskatāma foto izstāde «Neērtie bērni» 1

  Galvenajā bibliotēkā skatāma jelgavnieces, ģimenes un svētku fotogrāfes Aritas Strodes-Kļaviņas foto izstāde ''Neērtie bērni'', kurā apskatāmas 15 ģimeņu fotogrāfijas, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

 • Ugalē atklās «Dvēseļu putenim» veltītu izstādi 0

  7. janvārī plkst.19 Ugāles Mūzikas un mākslas skolas izstāžu zālē atklās īpaši filmai ''Dvēseļu putenis'' veltītu fotogrāfiju izstādi. Konrāda lomas atveidotājs ugālnieks Gatis Gāga izstādes atklāšanas pasākumā stāstīs par saviem iespaidiem, piedaloties filmas tapšanā.

 • VeA pētnieks piedalīsies izstādē «Zinātne Latvijai» 0

  Lai cildinātu Latvijas zinātnes spēku un daudzveidību, Izglītības un zinātnes ministrija jau trešo gadu veido izstādi par 12 mūsdienu Latvijas zinātniekiem un viņu sasniegumiem, tāpēc otrdien, 7. janvārī, plkst. 16 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tiks atklāta izstāde #ZinātneLatvijai.

 • Pilī atklās gobelēnu izstādi 0

  Livonijas ordeņa pilī sadarbībā ar Igaunijas Republikas vēstniecību ceturtdien tiks atklāta igauņu tekstilmākslas klasiķa Pētera Kūtmas tekstilmākslas izstāde Austā ģeometrija. Woven geometry.

 • Bibliotēkā atklās Māra Grīvas fotoizstādi 0

  Otrdien, 3. decembrī, plkst.17.30 Galvenajā bibliotēkā atklās Māra Grīvas fotoizstādi ''Kurzeme 2019''. Izstāde ''Kurzeme 2019'' būs otrā daļa Grīvas fotoizstādei, kas šī gada oktobrī bija skatāma Pārventas bibliotēkā.

 • Atklās skolēnu vizuālās mākslas izstādi «Cilvēks un folija» 0

  Mākslas skola sadarbībā ar pilsētas domes Vides uzraudzības nodaļu šajā mācību gadā Zilā karoga kustības ietvaros organizēja vizuālās mākslas konkursu ''Cilvēks un folija''. Konkursā piedalījās Ventspils skolu, kā arī profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi.