Tēma: Izstāde

 • Pucēties gribējās gan dāmām, gan biedrenēm 0

  Livonijas ordeņa pilī atklāta apjomīga un ļoti interesanta izstāde Ventspilnieces drēbju skapis, 20. gs. 50.–80. gadi. Izstādē var iepazīt minētā laika liecības – gan tērpu un aksesuāru veidolā, gan šuvēju un viņu klientu atmiņu stāstos.

 • Ventspilnieces atvērušas savus skapjus 0

  Livonijas ordeņa pilī ceturtdien, 16. novembrī plkst. 17 tiks atklāta Ventspils muzeja krājuma un privātkolekciju izstāde ar vilinošu nosaukumu “Ventspilnieces drēbju skapis 20.gs. 50.-80.gadi”, kurā varēs iepazīt minētā laika liecības - gan tērpu un aksesuāru veidolā, gan šuvēju un viņu klientu atmiņu stāstos.

 • Būvē arvien jaunas ''Gaisa pilis'' 1

  Teātra nama Jūras vārti otrā stāva izstāžu zālē līdz decembra sākumam skatāma mākslinieces Laimdotas Junkaras personālizstāde Gaisa pilis. Izstādi kopā ar mākslinieci paguvuši apmeklēt arī paši mazākie Ventspils Mākslas skolas audzēkņi, vēlāk pārradot izstādē redzēto savos mākslas darbos.

 • Ventspilī būs skatāma foto izstāde “Esmu karavīrs” 0

  No 2. līdz 30. novembrim Galvenajā bibliotēkā būs skatāmas Nacionālo bruņoto spēku foto izstāde “Esmu karavīrs”. Izstāde ir kā dāvana iedzīvotājiem valsts svētku mēnesī, kuras organizē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes bataljoni sadarbībā ar vietējām pašvaldību iestādēm.

 • ''Jūras vārtos'' atklās divas izstādes 0

  No 2. novembra līdz decembra sākumam teātra namā ''Jūras vārti'' būs skatāmas divas izstādes – Laimdotas Junkaras personālizstāde ''Gaisa pilis'' un Ventspils Mākslas skolas absolventu darbu izstāde ''Ideju spēks''.

 • Atklās izstādi ''Lībiešu krasts'' 0

  Trešdien, 4. oktobrī, plkst. 16 Galvenajā bibliotēkā tiks atklāta Ventspils Mākslas skolas un Ugāles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu plenēra darbu izstāde ar nosaukumu ''Lībiešu krasts''.

 • ''Kaktuss'' aicina uz izstādi Galvenajā bibliotēkā 0

  No 5. līdz 31. oktobrim Ventspils Galvenajā bibliotēkā būs apskatāma fotoizstāde “Elpai vajag telpu”, ko Ventspils fotoklubs “Kaktuss” rīko sadarbībā ar tekstilmākslinieci Janu Gruntmani.

 • Atklās Ilvas Buntikas fotoizstādi 0

  Piektdien, 8. septembrī, plkst. 17 Galvenajā bibliotēkā notiks Ilvas Buntikas fotoizstādes ''Noklausītās sarunas'' atklāšana un tikšanās ar autori. Ventspilniece Ilva Buntika ar izstādi, parādot savus darbus publikai, svin apaļu dzīves jubileju.

 • Grafiskā Ventspils 0

  Šovasar Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī iesākts izstāžu cikls, kas tiek veidots no muzeja mākslas krātuves un, kura nosaukumos izvēlētas krāsas. Līdz augusta beigām pils galerijās skatāma glezniecības izstāde ZAĻĀ, bet no 15.augusta pils izstāžu zālē varēs iepazīt izstādi “MELNBALTĀ. Ventspils grafikās”.

 • Būs skatāms maigums, miers un kārtība 0

  No 10. augusta teātra namā “Jūras vārti” būs skatāmas uzreiz divas izstādes – lielajā izstāžu zālē gleznotājas Lindas Zīveres izstāde “Maigums”, bet galerijā - Māra Upzara izstāde “Miers un kārtība”.

 • Atklās Ventspils ielām veltītu fotoizstādi 1

  Ventspils fotoklubs Moments sadarbībā ar Talsu fotoklubu un Ventspils Kultūras centra atbalstu nodod skatītājiem apskatei fotoizstādi Iela vārdā…. Izstāde veltīta 23 Ventspils ielām, kurām doti personvārdi. Iespēju robežās arī tika uzrunāti un fotografēti iedzīvotāji, kuriem dots ielas nosaukumam atbilstošs vārds.

 • Būs apskatāms ceļojošais laikmetīgās mākslas projekts 0

  ''Mākslas centra NOASS'' (LV) un mākslas studijas ''Fargefabrikken'' (NO) veidotais ceļojošais laikmetīgās mākslas projekts bērniem un jauniešiem - ''Māksla uz riteņiem'' 5. augustā piestās Ventspils Pilsētas svētkos, Reņķa dārzā, lai piedāvātu apmeklētājiem iespēju apskatīt četrus unikālus mākslas darbus, kas izvietoti divos mikroautobusos.

 • Atklās Leldes Braķes-Klaverī gleznu izstādi 0

  Sestdien, 5. augustā, plkst. 16.00 Pārventas bibliotēkā, notiks Leldes Braķes-Klaverī gleznu izstādes “Šaipus horizontam” atklāšana. Izstādē aplūkojamas mākslinieces jaunākās gleznas, kas tapušas pēdējo gadu laikā.

 • Bibliotēkā varēs apskatīt Agneses Pastares foto stāstu 0

  Ventspils galvenajā bibliotēkā no 3. augusta līdz 2. septembrim apskatāma finansistes un fotogrāfes Agneses Pastares foto izstāde ''Tālsēde'', kas aptver trīs valstis un sešu mēnešu posmu viena gada laikā, kad ierobežojumu dēļ ģimene pieņēma lēmumu ''mājsēdi'' transformēt par ''tālsēdi''.