Tēma: Izstāde

 • Būs apskatāmi Ventspils mākslinieku un fotogrāfu darbi 0

  24. maijā plkst. 16.00 teātra namā “Jūras vārti” tiks atklātas divas izstādes – Ventspils mākslinieku darbu izstāde “Pavasaris 2024”  un Ventspils fotokluba “Kaktuss” izstāde “Elpai vajag telpu”.

 • Atklās fotoapvienības ''Kursa'' jubilejas izstādi 0

  Piektdien, 12. aprīlī, plkst. 18.00 Pārventas bibliotēkā atklās Ventspils novada fotoapvienības “Kursa” jubilejas izstādi “Kursai – 5”. Izstāde būs apskatāma līdz aprīļa beigām.

 • Atklās Zigmunda Viļņa izstādi 0

  Sestdien, 2. martā, Pārventas bibliotēkā atklās mākslinieka Zigmunda Viļņa darbu izstādi “Skices un zīmējumi”. Izstādē būs eksponētas skulptūru skices, līdzcilvēku portreti, šarži, noskaņu uzmetumi gleznām, kas plašākai publikai līdz šim nav rādīti.

 • Bibliotēkā ir skatāma Ziedoņa muzeja ceļojošā izstāde 0

  Galvenajā bibliotēkā ir apskatāma izstāde “Es atkal neatvados”. Tā veltīta Imanta Ziedoņa spēcīgajai un daudzšķautņainajai personībai, kas atstājusi nospiedumu uz dzejnieka līdzgaitniekiem un sabiedrību līdz pat mūsdienām.

 • Izstāde ''Jūras vārtos'' piedāvā operu stopkadrus 0

  Šogad aprit 15 gadi kopš novecojošo kultūras namu Ventspilī renovēja un veica vērienīgu rekonstrukciju, pārvēršot to par laikam atbilstošu, modernu teātra namu “Jūras vārti”.

 • Četri dažādi mākslinieki aicina uz izstādi 0

  Piektdien, 5. janvārī, plkst. 17.00 Pārventas bibiotēkā atklās glezniecības izstādi “Četri dažādi”, kurā piedalīsies mākslinieki Gunta Kalsere, Marfa, Inga Insberga un :ainārs:pastors:, aicinot ieskatīties savos gleznotajos redzējumos un izbaudīt to dažādību.

 • Pucēties gribējās gan dāmām, gan biedrenēm 0

  Livonijas ordeņa pilī atklāta apjomīga un ļoti interesanta izstāde Ventspilnieces drēbju skapis, 20. gs. 50.–80. gadi. Izstādē var iepazīt minētā laika liecības – gan tērpu un aksesuāru veidolā, gan šuvēju un viņu klientu atmiņu stāstos.

 • Ventspilnieces atvērušas savus skapjus 0

  Livonijas ordeņa pilī ceturtdien, 16. novembrī plkst. 17 tiks atklāta Ventspils muzeja krājuma un privātkolekciju izstāde ar vilinošu nosaukumu “Ventspilnieces drēbju skapis 20.gs. 50.-80.gadi”, kurā varēs iepazīt minētā laika liecības - gan tērpu un aksesuāru veidolā, gan šuvēju un viņu klientu atmiņu stāstos.

 • Būvē arvien jaunas ''Gaisa pilis'' 1

  Teātra nama Jūras vārti otrā stāva izstāžu zālē līdz decembra sākumam skatāma mākslinieces Laimdotas Junkaras personālizstāde Gaisa pilis. Izstādi kopā ar mākslinieci paguvuši apmeklēt arī paši mazākie Ventspils Mākslas skolas audzēkņi, vēlāk pārradot izstādē redzēto savos mākslas darbos.

 • Ventspilī būs skatāma foto izstāde “Esmu karavīrs” 0

  No 2. līdz 30. novembrim Galvenajā bibliotēkā būs skatāmas Nacionālo bruņoto spēku foto izstāde “Esmu karavīrs”. Izstāde ir kā dāvana iedzīvotājiem valsts svētku mēnesī, kuras organizē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes bataljoni sadarbībā ar vietējām pašvaldību iestādēm.

 • ''Jūras vārtos'' atklās divas izstādes 0

  No 2. novembra līdz decembra sākumam teātra namā ''Jūras vārti'' būs skatāmas divas izstādes – Laimdotas Junkaras personālizstāde ''Gaisa pilis'' un Ventspils Mākslas skolas absolventu darbu izstāde ''Ideju spēks''.