22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls", kā ietvaros arī šogad notiks ''Ghetto Food'' festivāls, kas skeitparkā pulcēs Latvijas labākos street food pārstāvjus.

Trīs dienu garumā tiks izcepti neskaitāmi frī kartupeļu kilogrami, plucināta sulīga gaļa burgeriem, griezti dārzeņi, jauktas mērces, dzesēti atspirdzinošie dzērieni, gatavoti bezalkoholiskie kokteiļi.

Šī gada jaunums – malkas krāsnī ceptas picas, no miltiem un dažādu veidu sieriem, kas atvesti taisnā ceļā no Itālijas. Pašu ceptā maizē labākais kebabs, kā arī vegāno un veģētāro ēdienu meistari ar saviem burgeriem, vrapiem, pelēko zirņu falafeli, vietējo tofu un citiem ēdieniem. Zivju cienītājiem – fish & chips, sāļās krepes ar tunci vai garnelēm.

Īpaši tiks padomāts par festivāla mazākajiem apmeklētājiem, piedāvājot saldējumu šķirnes, vasarīgus saldējumu kokteiļus, saldās krepes vai Beļģu vafeles.

Ka ziņo paši festivāla rīkotāji, jubilejas festivāla programma vēl tiks papildināta ar vairākām aktivitātēm un jauniem sporta veidiem. Plašāka informācija par festivālu un festivāla programmu var iepazīties oficiālā pasākuma mājaslapā ggfest.com.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: