Tēma: Ghetto Games

 • Ar vērienu nosvinēta «Getiņa» jubileja 3

  Ventspilī norisinājās jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tsatiekas Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • Notiks starptautiskais cīņu turnīrs 1

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2022. Festivāla ietvaros notiks starptautiskais cīņu turnīrs ''Ghetto Fight''.

 • Būs satiksmes ierobežojumi «Ghetto Games» laikā 1

  No 22. līdz 24. jūlijam Ventspilī jau desmito reizi norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras festivāls "Ghetto Games", festivāla norises laikā plānoti satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

 • Nedēļas nogalē «Getiņš» svinēs jubileju 12

  No 22. līdz 24. jūlijam Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • Ventspilī norisināsies lielākās hiphop deju sacensības Latvijā 0

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras Ghetto Games Festivāls. Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2022.

 • «Getiņam» jubilejas reize 1

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī - lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • «Ghetto Games Festivālam» jubilejas reize 0

  No 22.-24. jūlijam jau 10. reizi Ventspilī norisināsies ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls", kurā satiksies pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji.
  Šī gada festivāla galvenie un spilgtakie notikumi būs: "Ghetto Brīvrunu batls", "Ghetto Fight" cīņu turnīrs un "Ghetto Slam Dunk".

 • «Getiņam» sava gotiņa 7

  Atzītais un plaši apmeklētais Ghetto Games festivāls, kurš ik vasaru notiek mūsu pilsētā, ir ticis pie savas gotiņas. Tā novietota blakus skeitparkam.

 • Ghetto Games aicina uz Brīvības skrējienu 0

  Par godu Latvijas dzimšanas dienai Ghetto Games jau ceturto reizi aicina iedzīvotājus gan Latvijā, gan ārpus tās piecelties un skriet! Iespējams kādam tie būs pirmie kilometri, kādam jau trešais maratons.

 • Pilsētu pārņems ielu sports un kultūra 5

  No 23. līdz 25.jūlijam Ventspilī jau devīto reizi notiks lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - Ghetto Games Festivālā. Šajā vasarā šis būs pirmais un noteikti arī apmeklētākais Festivāls Latvijā.

 • "Ghetto Games" festivāla laikā būs satiksmes ierobežojumi 0

  No 23. līdz 25. jūlijā Ventspilī notiks Baltijas ielu kultūras un sporta pasākums “Ghetto Games Ventspilī 2021”, kas pulcēs šo jomu profesionāļus un sekotāju no Latvijas un Baltijas valstīm, taču pasākumā laikā paredzēti arī satiksmes ierobežojumi.

 • Jau devīto reizi notiks Ghetto Games festivāls 14

  Jau devīto reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī - lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - Ghetto Games festivālā. Šajā vasarā šis būs pirmais un noteikti arī apmeklētākais festivāls Latvijā.

 • «Ghetto Games» aicina kopā skriet, iet un braukt ar velo 0

  Martā sācies Latvijā lielākās jauniešu ielu sporta kustības ''Ghetto Games'' aktīva dzīvesveida projekts ar nosaukumu ''ForFun''. Projekta mērķis ir ar fizisko aktivitāšu palīdzību stiprināt Latvijas pusaudžu un jauniešu mentālo veselību, kā arī iesaistīt aktīva dzīves veida aktivitātēs tos, kuri līdz šim nebija šo procesu tik ļoti izbaudījuši un darījuši to ar prieku.

 • Aicina piedalīties «Ghetto Games» organizētā skrējienā 0

  Ventspils pilsētas ilgadējie sadarbības partneri Ghetto Games, 13. jūnijā organizē skrējienu "Es skrienu, lai ēstu". Pasākums klātienē notiks ne tikai Rīgā, Grīziņkalnā, bet arī Ventspilī, kur plkst. 10 varēs startēt pie Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola halles galvenās ieejas.