Tēma: Ghetto Games

 • ''Ghetto Games'' balvas – stimuls sasniegt vēl vairāk 0

  Ar savām sajūtām, saņemot Ghetto Games gada balvas, atskatu uz šī gada sportiskajiem sasniegumiem un izvirzītajiem mērķiem ekspresintervijās dalījās trīs sportisti: BMX nominācijas uzvarētāji Ernests Zēbolds un Tomass Grinbergs un labākās 3x3 basketbola komandas – Latvijas U17 izlases – spēlētājs Jānis Censonis. Ernests Zēbolds un Jānis Censonis tika pasludināti arī par gada Ghetto Games atlētiem.

 • ''Ghetto Games Gada Balvas'' saņēmēju vidū arī Ventspils sportisti 4

  Kinoteātrī ''Splendid Palace'' norisinājās Ghetto Games Gada Balva. Pēc piecu gadu pauzes, pandēmijas un vēl citiem apstākļiem beidzot vienā pasākumā atkal varēja pulcēties visi, kuri aktīvi iesaistās ielu kultūrā un sportā, kā arī tās attīstībā. Pateicības vārdi un balvas tika pasniegtas Ghetto Games atlētiem par sasniegumiem 14. sezonā un arī spilgtāko notikumu īpašniekiem.

 • Skolām ir iespēja pieteikties ''Ghetto Games Skolu tūrei'' 0

  Ghetto Games 14. sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem soļiem, veidojot ielu futbola turnīrus, Eiropā, un, lielisku sezonu Latvijā. Lai kopā ar jauniešiem pavadītu laiku un iepazīstinātu ar Ghetto Games kustību, Ghetto Games viesojas skolās, kur notiek aktīva sporta stunda un diskusijas.

 • Ar vērienu nosvinēta «Getiņa» jubileja 3

  Ventspilī norisinājās jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tsatiekas Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • Notiks starptautiskais cīņu turnīrs 1

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2022. Festivāla ietvaros notiks starptautiskais cīņu turnīrs ''Ghetto Fight''.

 • Būs satiksmes ierobežojumi «Ghetto Games» laikā 1

  No 22. līdz 24. jūlijam Ventspilī jau desmito reizi norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras festivāls "Ghetto Games", festivāla norises laikā plānoti satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

 • Nedēļas nogalē «Getiņš» svinēs jubileju 12

  No 22. līdz 24. jūlijam Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • Ventspilī norisināsies lielākās hiphop deju sacensības Latvijā 0

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras Ghetto Games Festivāls. Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – Ghetto Games Festivālā 2022.

 • «Getiņam» jubilejas reize 1

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī - lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • «Ghetto Games Festivālam» jubilejas reize 0

  No 22.-24. jūlijam jau 10. reizi Ventspilī norisināsies ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls", kurā satiksies pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji.
  Šī gada festivāla galvenie un spilgtakie notikumi būs: "Ghetto Brīvrunu batls", "Ghetto Fight" cīņu turnīrs un "Ghetto Slam Dunk".

 • «Getiņam» sava gotiņa 7

  Atzītais un plaši apmeklētais Ghetto Games festivāls, kurš ik vasaru notiek mūsu pilsētā, ir ticis pie savas gotiņas. Tā novietota blakus skeitparkam.

 • Ghetto Games aicina uz Brīvības skrējienu 0

  Par godu Latvijas dzimšanas dienai Ghetto Games jau ceturto reizi aicina iedzīvotājus gan Latvijā, gan ārpus tās piecelties un skriet! Iespējams kādam tie būs pirmie kilometri, kādam jau trešais maratons.

 • Pilsētu pārņems ielu sports un kultūra 5

  No 23. līdz 25.jūlijam Ventspilī jau devīto reizi notiks lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - Ghetto Games Festivālā. Šajā vasarā šis būs pirmais un noteikti arī apmeklētākais Festivāls Latvijā.

 • "Ghetto Games" festivāla laikā būs satiksmes ierobežojumi 0

  No 23. līdz 25. jūlijā Ventspilī notiks Baltijas ielu kultūras un sporta pasākums “Ghetto Games Ventspilī 2021”, kas pulcēs šo jomu profesionāļus un sekotāju no Latvijas un Baltijas valstīm, taču pasākumā laikā paredzēti arī satiksmes ierobežojumi.