Šī mācību gada pēdējo dienu 31. maiju skolēni un pedagogi atzīmēs ar pasākumiem Lielajā laukumā un koncertzālē ''Latvija''. Pasākumu viesis būs komponists Jānis Lūsēns un viņa daiļrade izmantota koncertu repertuārā.

Jau no plkst. 16 aicināti visi interesenti uz skolu koru lielkoncertu. Tajā piedalīsies ap 400 skolu koristu. Bet no plkst. 17 līdz 18.30 notiks bērnu un jauniešu mūzikas un deju grupu, ansambļu koncertu.

Koncertzāles ''Latvija'' telpās būs iespēja satikt un piedalīties sarunā ar komponistu Jāni Lūsēnu un to vadīs Ventspils skolu koru virsdiriģents Ints Teterovskis.

Lielajā laukumā varēs sastapt mūsu jaunos uzņēmējus, kuri izveidojuši skolēnu mācību uzņēmumus, un iegādāties skolēnu ražotās preces. Mākslas skolas audzēkņi, Jāņa Lūsēna skaņdarbu iedvesmoti, ir radījuši vizuālās mākslas darbus un tos Lielajā laukumā varēs apskatīt izstādē. Ventspils tehnikums un viņu draugi būs parūpējušies, lai apmeklētāji un dalībnieki var iegādāties veselīgus kokteiļus, tāpat būs atvērta kafejnīca ''Otto''.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  Pornieks 31.05.2022, 00:28:04

  Eagles Of death metal, varētu pateikt.
  Es jau pilnīgi jūtu kā tās lietiņas te beigsies.
  Ja ne šogad tad pēc kādiem gadiem desmit,
  ar visu ilgtspējīgo angāru un Vāczemes trubām.

 • 0
  Pornieks 31.05.2022, 15:00:30

  Labi labi, mans mirkļa vājums.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: