Tēma: Lielais laukums

 • Uz uguņošanu varēs doties ar autobusu 3

  Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu uz jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem Lielajā laukumā, būs papildus autobusu reisi maršrutos nr. 22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” un nr.1 “Autoosta – Tārgale”.

 • Jaunais gads tiks sagaidīts ar brīvdabas ballīti un krāšņu uguņošanu 2

  31. decembrī plkst. 23.30 Lielajā laukumā ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti kopā sagaidīt jauno 2024. gadu. Ar pasaulē zināmu dziesmu programmu kārtīgu ballīti iegriezīs mūzikas grupa “Rock’n’Berries”. Krāšņa svētku uguņošana notiks tradicionāli pēc Ventspils laika – plkst. 00:33:44.

 • Lielajā laukumā nomaina egli (VIDEO) 5

  Pagājušajā nedēļā Lielajā laukumā tika uzstādīta 16 metrus gara Ziemassvētku egle. Komunālās pārvaldes un Ventspils labiekārtošanas kombināta pārstāvji egli sagādāja Latvijas valsts mežu Mētru iecirknī – Ventspils novadā starp Tārgali un Pilteni.

 • Iedegs Ziemassvētku egli un svētku rotājumus 7

  2. decembrī plkst. 16.00 Lielajā laukumā aicinām kā mazus, tā lielus ventspilniekus palīdzēt Rūķiem iedegt Ziemassvētku egli. Reizē ar to iemirdzēsies svētku rotājumi visā pilsētā. Muzikālā uzvedumā klātesošos sagaidīs mūziķi Atis Auzāns un Elizabete Zagorska, kā arī Ventspils bērnu vokālie ansambļi.

 • Valsts svētkos uzstāsies ''Jumprava'' 6

  18. novembrī Lielajā laukumā visi aicināti uz Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienas svinībām. No plkst. 19.00 svētku koncertā uzstāsies leģendārā grupa “Jumprava”. Pēc koncerta Ventspils valstspilsētas domes priekšsēdētāja Jāņa Vītoliņa svētku uzruna un grandioza uguņošana.

 • Uz laiku nedarbosies strūklaka Lielajā laukumā 0

  Vēju brāzmu dēļ Lielajā laukumā līdz plkst. 16 ir atslēgta strūklakas "FREGATE "VALZIVS" darbība. Tas tādēļ, lai netraucētu starptautiskā ziedu paklāja festivāla dalībniekiem veidot ziedu paklājus.

 • Labākie Latvijas bārmeņi un šefpavāri satiksies Lielajā laukumā 6

  Šo sestdien, 5. augustā Ventspils Pilsētas svētkos Lielajā laukumā satiksies Latvijas labākie un starptautisku atzinību guvuši bārmeņi Linards Grundmans un Ansis Ancovs, kā arī šefpavāri - Dāvis Auškāps, Andrejs Botikovs, Kārlis Mugins un Pāvels Skopa.

 • Muzikāla dažādība Ventspils Pilsētas svētkos 1

  Ventspils Pilsētas svētku programma no 4. – 6. augustam pārsteigs ar visplašāko muzikālo žanru loku. Viesosies ne tikai mūziķi no Latvijas, bet arī no Lielbritānijas, Vācijas un Itālijas.

 • Ventspilī piestās Ferrari automašīnas 4

  No 16. līdz 23. jūlijam Latvijā norisinās ''Ferrari'' ceļojošā tūre, kuru organizē ''Scuderia Ferrari Club Riga'', partnerorganizācija Luksemburgā un atbalsta tehnoloģiju apdrošināšanas uzņēmums ''Balcia''. Pasākuma laikā 12 ''Ferrari'' automašīnas kopā ar izciliem fotogrāfiem un video operatoriem apceļos Latvijas pilsētas un ievērības cienīgas dabas ainavas.

 • Sākas pieteikšanās ziedu paklāju festivālam 0

  Turpinot Ventspils iedzīvotāju un pilsētas viesu, kā arī floristikas meistaru, profesionāļu un šī amata entuziastu iemīļotu tradīciju, šovasar no 4. līdz 6. augustam Ventspilī notiks jau 21. starptautiskais ziedu paklāju festivāls ‘’Ziedu virpulis’’. Kopējais naudas balvu fonds ir 1600 eiro.

 • Ventspilī Jauno gadu sagaidīs ar krāšņu uguņošanu 37

  31. decembra vakarā no plkst. 23.30 ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti kopā sagaidīt Jauno 2023. gadu Lielajā laukumā. Muzikāli enerģisku programmu līdz krāšņajai uguņošanai sarūpējusi leģendārā latviešu deju mūzikas grupa ''100Debija'', kas, izpildot savus lielākos hitus, rosinās ikvienu klātesošo laisties dejā, bet vēl kādu, atsaukt atmiņā sparīgos deviņdesmitos.

 • Lielajā laukumā uzstādīta galvenā Ziemassvētku egle 9

  15. novembrī, Ventspils Lielajā laukumā ir ieradusies galvenā un lielākā Ziemassvētku egle, kas kopā ar visiem rotājumiem pilsētā tiks iedegta 26. novembra vakarā. Ventspils Komunālā pārvalde sadarbībā ar PSIA ''Ventspils Labiekārtošanas kombināts'' 17 metrus garo un kuplo Ziemassvētku egli šogad izraudzīja Zūru mežniecībā starp Tārgali un Pilteni.

 • Mācību gadu noslēgs ar muzikālu pasākumu Lielajā laukumā 2

  Šī mācību gada pēdējo dienu 31. maiju skolēni un pedagogi atzīmēs ar pasākumiem Lielajā laukumā un koncertzālē ''Latvija''. Pasākumu viesis būs komponists Jānis Lūsēns un viņa daiļrade izmantota koncertu repertuārā.

 • Pulcējās, lai paustu atbalstu Ukrainai 23

  2. marta vakarā Lielajā laukumā notika mītiņš, lai atbalstītu Ukrainu šajā grūtajā laikā. Iedzīvotāji bija ieradušies ar karogiem, baloniem un plakātiem, lai tādā veidā paustu savu nostāju un atbalstu Ukrainas tautai.