Tēma: Lielais laukums

 • Lielajā laukumā uzstādīta galvenā Ziemassvētku egle 9

  15. novembrī, Ventspils Lielajā laukumā ir ieradusies galvenā un lielākā Ziemassvētku egle, kas kopā ar visiem rotājumiem pilsētā tiks iedegta 26. novembra vakarā. Ventspils Komunālā pārvalde sadarbībā ar PSIA ''Ventspils Labiekārtošanas kombināts'' 17 metrus garo un kuplo Ziemassvētku egli šogad izraudzīja Zūru mežniecībā starp Tārgali un Pilteni.

 • Mācību gadu noslēgs ar muzikālu pasākumu Lielajā laukumā 2

  Šī mācību gada pēdējo dienu 31. maiju skolēni un pedagogi atzīmēs ar pasākumiem Lielajā laukumā un koncertzālē ''Latvija''. Pasākumu viesis būs komponists Jānis Lūsēns un viņa daiļrade izmantota koncertu repertuārā.

 • Pulcējās, lai paustu atbalstu Ukrainai 23

  2. marta vakarā Lielajā laukumā notika mītiņš, lai atbalstītu Ukrainu šajā grūtajā laikā. Iedzīvotāji bija ieradušies ar karogiem, baloniem un plakātiem, lai tādā veidā paustu savu nostāju un atbalstu Ukrainas tautai.

 • Lielajā laukumā norisināsies atbalsta mītiņš Ukrainai 27

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Kultūras centrs aicina iedzīvotājus trešdien, 2. martā, plkst. 18 Lielajā laukumā piedalīties atbalsta mītiņā “Ventspils atbalsts Ukrainai”, tādējādi paužot solidaritāti Ukrainai tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un centienos nosargāt valsts neatkarību.

 • Gadu mijā pilsētas centrs skanēs un mirdzēs 12

  Vecgada vakarā, 31. decembrī vairāku stundu garumā Lielajā laukumā uz ekrāna būs skatāmi šī gada spilgtākie un muzikālākie notikumi pilsētā. Kā ierasts, Jaunais gads iestāsies pēc Ventspils laika – plkst. 00.33.44.

 • Seifu neatvēra, bet uzstādīja rekordu plankā 3

  Lielajā laukumā, vairāki simti ventspilnieku un pilsētas viesu centās atvērt SuperHits EHR un Primero seifu ar 1000 eiro. Tomēr triju stundu ilgā cīņā, paļaujoties uz intuīciju un veiksmi, nevienam astoņu ciparu kombināciju atminēt neizdevās.

 • Tiks «uzlauzts» seifs ar 1000 eiro 3

  Apkopojot socioloģisko pētījumu kompānijas Norstat datus par Latvijas iedzīvotāju atpūtas paradumiem, noskaidrots, ka 39% Kurzemes reģiona iedzīvotāju, t.sk. ventspilnieki, atpūtai velta divas līdz četras stundas dienā.

 • Lielajā laukumā atzīmēs 1. septembri 9

  Straujiem soļiem tuvojas 1. septembris, kad tiks atzīmēts jaunā mācību gada sākums. Lai radītu svētku sajūtu visiem, koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī norisināsies muzikāla tikšanās ar dziedātāju Emīliju, hiphopa izpildītāju March un dīdžeju Slīmestu Slaistu un Mūzikas ierakstu gada balvas ''Zelta mikrofons 2020'' kategorijas ''Gada debija'' ieguvēju Katō.

 • Digitālie svētki pulcēs Zinātnes centrus Ventspilī 0

  Sestdien, 7. augustā, Lielajā laukumā no plkst. 12:00 līdz 16:00 Ventspils pilsētas svētku ietvaros ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti apmeklēt Digitālos svētkus. Interesentiem būs iespēja iepazīt topošos Zinātnes centrus Latvijā, piedalīties radošās darbnīcās, baudīt zinātnes šovus, eksperimentēt un iepazīt aizraujošo tehnoloģiju pasauli.

 • Lielajā laukumā notiks lāzeru un gaismas izrādes 9

  Lai padarītu siltos vasaras vakarus un naksnīgās pastaigas pa Ventspils centru vairāk patīkamas, 30. un 31. jūlijā - divu vakaru garumā būs iespējams baudīt viskrāšņāko gaismu staru un lāzeru grafikas saspēli. Lielais laukums abus vakarus tiks ieskauts lieljaudas starmešu gaismā, bet koncertzāles ''Latvija'' fasāde atdzīvosies lāzeru grafikas animācijā.

 • Svinēs Jūras svētkus 72

  10. jūlijā svinēsim Jūras svētkus! Priecāsimies par iespēju apmeklēt svētku tirgu ar kūpinātu zivju smaržu, vērot kuģus Ventā un saulrietu jūras krastā, izbaudīt koncertus un īstu balli. Jau no paša rīta varēs doties pilsētas ielās lielajā iepirkšanās tūrē, iepazīt vietējo ražotāju un amatnieku produkciju.

 • Lielajā laukumā šaudās ar gāzes pistoli 3

  5. jūnijā plkst. 18.56 Ventspils pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Lielajā laukumā, Ganību ielas pusē, persona šaudās ar gāzes pistoli.

 • Lielajā laukumā vienosies kopīgā dejā (VIDEO) 28

  Sestdien, 3. oktobrī, plkst. 11 Lielajā laukumā ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti iesaistīties aktivitātē ''Jerusalema dejas izaicinājums''. Šīs aktivitātes galvenais simbols ir prieks un kopā būšana, vienojoties kopīgā dejā.

 • Tiks svinēti Digitālie svētki 0

  Sestdien, 1. augustā, no plkst. 12.30 līdz 16 Ventspils pilsētas svētku ietvaros ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz līdz šim vērienīgākajiem Digitālajiem svētkiem, kas šogad ir pārcēlušies uz Lielo laukumu. Kopā ar Digitālajiem svētkiem tiks atzīmēta arī Starptautiskā jaunatnes diena.