Pēc divu gadu pārtraukuma šī gada vasarā, no 5. līdz 7. augustam, Ventspilī norisināsies viens no vizuāli krāšņākajiem, pilsētas iedzīvotāju un viesu gada gaidītākajiem notikumiem – 20. Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Jubilejas reizē konkursa komisija izraudzījusies svētku noskaņai atbilstošu devīzi – ''Dzimšanas dienas torte''.

Šogad tiks svinēta ne tikai Starptautiskā ziedu paklāju festivāla atgriešanās pēc ilgāka pārtraukuma Covid-19 pandēmijas ieviesto ierobežojumu dēļ, bet arī festivāla jubileja, jo 2022. gadā tas notiks jau 20. reizi. Tāpēc konkursa dalībnieki tiek aicināti veidot ziedu paklājus, kas tematiski atbilst devīzei ''Dzimšanas dienas torte''. Kompozīcijas tiks radītas apļa formā, kura rādiusam jābūt 1,4 metriem, bet kopējai platībai – 6 kvadrātmetriem. Dalībnieku veikumu vērtēs konkursa žūrijas komisija Ventspils pilsētas domes deputāta Didža Ošenieka vadībā.

20. Starptautiskais ziedu paklāju festivāls norisināsies Ostas ielas promenādē Ventspils pilsētas svētku laikā, papildinot pasākumu programmu. Konkursā aicināti piedalīties gan profesionāli floristi, gan amatieri no Latvijas un ārvalstīm, tostarp, piemēram, ziedu salonu un veikalu, kā arī nozares izglītības iestāžu pārstāvji, izveidojot komandu ne vairāk kā piecu cilvēku sastāvā. Pieteikumu dalībai konkursā var iesniegt līdz 2022. gada 30. jūnijam, sūtot uz e-pastu vlk@ventspils.lv.

Detalizētāka informācija par festivāla norisi pieejama konkursa nolikumā latviešu, krievu un angļu valodā: LV, ENG, RU. Nolikums publicēts arī PSIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' mājas lapā www.vlk.lv. Papildus informācijai rakstīt uz e-pastu inga.reinholde@ventspils.lv vai zvanīt pa tālr. 26521335.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: