Tēma: Ziedu paklāji

 • Sākas pieteikšanās ziedu paklāju festivālam 0

  Pilsētas svētkos, no 2. līdz 4. augustam, Ventspilī 22. reizi notiks starptautiskais ziedu paklāju festivāls «Krāsainās ziedu spēles». Līdz 30.jūnijam dalībai ziedu paklāju festivālā aicinātas pieteikties gan profesionālu floristu, gan arī topošo nozares speciālistu un citu floristikas entuziastu komandas no Latvijas un ārvalstīm.

 • Aicina ierosināt 22. starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi 0

  Šogad jau 22. reizi Ventspils Pilsētas svētku laikā, no 2. līdz 4. augustam, notiks daudzu iemīļotais un gaidītais starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus šī gada festivāla devīzei.

 • Ziedu paklāju festivāls vairo tradīcijas 1

  Starptautiskais ziedu paklāju festivāls jau vairāk nekā 20 gadus Ventspilī pulcē jauniešus un pieaugušos, iesācējus un profesionālus floristus, komandas gan no Latvijas, gan citām Eiropas un pasaules valstīm, kļūstot ne tikai par Ventspils Pilsētas svētku, bet arī ilggadējo dalībnieku tradīciju, kuri dzīvojuši un auguši līdzi šim notikumam no pusaudžu līdz pieaugušam vecumam.

 • Vēl var pieteikties 21. starptautiskajam ziedu paklāju festivālam 0

  Līdz 15. jūlijam pagarināta dalībnieku pieteikšanās 21. starptautiskajam ziedu paklāju festivālam ''Ziedu virpulis'', kas norisināsies no 4. līdz 6. augustam Ventspils Lielajā laukumā. Dalību aicinātas pieteikt pieredzējušu floristu, topošo šī amata speciālistu un arī citu ziedu kārtošanas mākslas interesentu komandas.

 • Ventspils starptautiskais ziedu paklāju festivāls – vienīgais Latvijā 3

  Ventspils kā ziedu pilsētas lepnums ir starptautiskais ziedu paklāju festivāls, kas ir tradīcija ar jau vairāk nekā 20 gadus senu vēsturi. Starptautiskais ziedu paklāju festivāls, kas šogad dalībniekus pulcēs jau 21. reizi un vienos ar devīzi ''Ziedu virpulis'', savulaik bija pirmais šāda veida notikums Baltijā un joprojām ir pirmais un vienīgais Latvijā.

 • Festivāla jubilejā tapa ziedu tortes 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, no 5. līdz 7. augustam, Ventspilī aizvadīts pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' organizētais 20. starptautiskais ziedu paklāju festivāls ''Dzimšanas dienas torte'', kurā dalību aizvadīja 30 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

 • Sākas pieteikšanās 20. Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam 0

  Pēc divu gadu pārtraukuma šī gada vasarā, no 5. līdz 7. augustam, Ventspilī norisināsies viens no vizuāli krāšņākajiem, pilsētas iedzīvotāju un viesu gada gaidītākajiem notikumiem – 20. Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Jubilejas reizē konkursa komisija izraudzījusies svētku noskaņai atbilstošu devīzi – ''Dzimšanas dienas torte''.

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 7

  Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam šis gads ir īpašs - jau 20. reizi Ostas ielas promenādē pulcēsies floristi un ziedu mīļotāji, lai veidotu mākslas darbus. Arī šogad Starptautiskais ziedu paklāju festivāls notiks Ventspils pilsētas svētku laikā, no 31. jūlija līdz 2. augustam.

 • Ventspils svin 729. dzimšanas dienu 20

  2019. gada vasara Ventspils pilsētas un ventspilnieku dzīvēs iezīmējas kā nozīmīgu un iedvesmojošu pārmaiņu laiks, jo nule kā durvis vērusi jaunā koncertzāle “Latvija”. Likumsakarīgi, ka arī Pilsētas svētki, kas šogad tiks svinēti no 2. līdz 4. augustam, aizritēs šī īpašā notikuma zīmē

 • Izvēlēta ziedu paklāju festivāla devīze 5

  Iedzīvotājiem tika dota iespēja balsot par Ventspils 19. Starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi līdz š. g. 31. martam plkst. 16. Apkopojot balsošanas rezultātus, par šī gada Starptautiskā ziedu paklāja festivāla devīzi konkursa komisija apstiprinājusi nosaukumu “Ziedu melodija”.

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 15

  Pilsētas svētku laikā, no 1. līdz 4. augustam, jau 19. reizi notiks tradicionālais Starptautiskais ziedu paklāju festivāls un pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus par iespējamo ziedu paklāju festivāla devīzi.

 • Ventspilī svinēs Pilsētas svētkus 22

  No 3. līdz 5. augustam ventspilnieki svinēs savas pilsētas 728. dzimšanas dienu. Pilsētas svētki, kas ik gadu pulcē tūkstošiem viesu no Latvijas un ārvalstīm, tradicionāli tiks atzīmēti ar muzikāliem priekšnesumiem, mākslas performancēm, radošām darbnīcām un citās aktivitātēm.