Tēma: Ziedu paklāji

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 7

  Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam šis gads ir īpašs - jau 20. reizi Ostas ielas promenādē pulcēsies floristi un ziedu mīļotāji, lai veidotu mākslas darbus. Arī šogad Starptautiskais ziedu paklāju festivāls notiks Ventspils pilsētas svētku laikā, no 31. jūlija līdz 2. augustam.

 • Ventspils svin 729. dzimšanas dienu 20

  2019. gada vasara Ventspils pilsētas un ventspilnieku dzīvēs iezīmējas kā nozīmīgu un iedvesmojošu pārmaiņu laiks, jo nule kā durvis vērusi jaunā koncertzāle “Latvija”. Likumsakarīgi, ka arī Pilsētas svētki, kas šogad tiks svinēti no 2. līdz 4. augustam, aizritēs šī īpašā notikuma zīmē

 • Izvēlēta ziedu paklāju festivāla devīze 5

  Iedzīvotājiem tika dota iespēja balsot par Ventspils 19. Starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi līdz š. g. 31. martam plkst. 16. Apkopojot balsošanas rezultātus, par šī gada Starptautiskā ziedu paklāja festivāla devīzi konkursa komisija apstiprinājusi nosaukumu “Ziedu melodija”.

 • Aicina ierosināt ziedu paklāju festivāla devīzi 15

  Pilsētas svētku laikā, no 1. līdz 4. augustam, jau 19. reizi notiks tradicionālais Starptautiskais ziedu paklāju festivāls un pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus par iespējamo ziedu paklāju festivāla devīzi.

 • Ventspilī svinēs Pilsētas svētkus 22

  No 3. līdz 5. augustam ventspilnieki svinēs savas pilsētas 728. dzimšanas dienu. Pilsētas svētki, kas ik gadu pulcē tūkstošiem viesu no Latvijas un ārvalstīm, tradicionāli tiks atzīmēti ar muzikāliem priekšnesumiem, mākslas performancēm, radošām darbnīcām un citās aktivitātēm.

 • Ziedu paklāju festivālā piedalīsies 28 komandas 0

  Šogad starptautiskajam ziedu paklāju festivālam aprit pilngadības gads un par godu šai īpašajai svētku reizei svinības tiks papildinātas ar Latvijas simtgades motīvu, kas pateicoties ventspilnieku iniciatīvai, veidoja arī festivāla devīzi - “Latvija – zeme, kas zied!”.

 • Aicina ierosināt ziedu paklāja festivāla devīzi 5

  Šogad jau 18. gadu Ventspils pilsētas svētku laikā, no 3. līdz 5. augustam, Ostas ielas promenādē notiks tradicionālais Starptautiskais ziedu paklāju festivāls, kas ventspilniekus un pilsētas viesus ik gadu priecē ar košām ziedu gleznām. Ventspils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus šā gada festivāla devīzei.