Ventspils Kultūras centrs 9.oktobrī, plkst. 21.00 aicina uz Rudens balli. Visa vakara garumā par lielisku atmosfēru un apmeklētāju dejotprieku gādās Latvijā iemīļotā grupa ''Roja''.

Mūzikas grupa ''Roja'' ir viena no populārākajām balles deju grupām Latvijā, un savā 22 gadu pastāvēšanas laikā tā var lepoties ar vairākiem izdotiem mūzikas albumiem. Grupas radītās oriģinālkompozīcijas, piemēram, ''Kamenes deja'', ''Zvejniekdēls'', ''Sirds vēl lūdz'', ''Kapteinis Jānis'' u.c., iekarojušas ne tikai klausītāju sirdis, bet arī Latvijas radiostaciju mūzikas topus.

Grupas sastāvā – Jānis Kalniņš (vokāls, taustiņi), Jānis Tabūns (soloģitāra), kā arī ventspilnieki Ando Krūklis (basģitāra, vokāls) un Sanijs Bondars (bungas). 

Kā ierasts, balle norisināsies Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē, un apmeklētāji aicināti ierasties ar saviem groziņiem. Rudens balles viesiem būs pieejams gan tematiskais fotostūris, gan rudens labumu loterija, gan citas izklaidējošas un interesantas aktivitātes.

Biļetes cena – 10 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Ventspils Kultūras centra kasē, tālr. 63607670.

Apmeklējot Rudens balli, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Kriska 01.10.2021, 11:26:46

    Forši!! Apsveicami!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: