Pagājušās nedēļas nogalē, trīs dienu turnīrā jātnieku sacensībās Lietuvā, ''Audruvis Champions Tour 2021 final'' biedrību ''Jātnieku sporta Klubs Demora'' pārstāvēja četri sportisti ar trīs zirgiem un vienu poniju, izcīnot vairākas uzvaras.

Trīs vasaras posmu kopvērtējumā ''Silver Tour Champions of 2021'', kur šķēršļu augstums bija līdz 115 cm un kopumā uz titulu pretendēja 117 sportiskie pāri, uzvara Annai Čakstiņai ar zirgu Chikita, savācot visvairāk punktus deviņu maršrutu kopvērtējumā. Anna ar Chikitu, iezīmējot nākamās sezonas plānus, startēja maršrutā ar 125 cm augstiem šķēršļiem, veicot maršrutu ar vienu gāztu šķērsli.

Divas uzvaras Alisei Lūsei ar poniju Džoana startējot atvērtajā ātruma maršrutā ar 80 cm augstiem šķēršļiem, starp septiņdesmit sportiskajiem pāriem. Kā arī ļoti augsts rezultāts, 7. vieta Alisei ar Džoanu ātruma maršrutā ar 105 cm augstiem šķēršļiem, tāpat, starp aptuveni simts sportiskajiem pāriem.

Izcīnīta augstā 5. vieta un rozete Martai Jansonei ar zirgu Red Grace startējot maršrutos līdz 105 cm, starp spēcīgākajiem sportistiem no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Polijas. Undai Egendorfai ar zirgu Rolsroisa viens ātruma maršruts 105 cm veikts bez soda punktiem, pārējos maršrutos pa kādai kļūdai.

''Tik kolorītu emociju gammu sen nebija nācies izjust! No vislielākā prieka par Martas augsto 5. vietu un nopelnīto rozeti līdz satraukuma pilniem mirkļiem. Kad sapratām, ka maršrutu kārtība mainīta un 105 cm ir nolikti plkst. 7, kad vēl ir pilnīga tumsa un nesanāks iesildīties uz zemāka maršruta, un 80cm ir nolikti plkst. 19.45 vakarā, kad jau iestājas pilnīga tumsa un psiholoģisks atslābums, tad šīs sacensības mūsu starpā tika nosauktas "try not to die'' jeb ''mēģināt nenomirt''. Un tā trīs dienas pēc kārtas, un tad tā klusībā ceri, ka, lai arī maršruts kopā ar treneri Gelintu Apsi tiek iziets tumsā, plkst. 6.30 no rīta, tad starts 100 dalībnieku starpā Martai būs nolikts, kad jau diena kļuvusi gaišāka. Labi, ka tos 80 cm tomēr pēdējā mirklī pārlika uz manēžu.

Bet mēs visi zinām, kur tiek pārkāpts slieksnim "svētdienas jātnieks - svētdienas braucējs - svētdienas cīkstonis" tikai tur, kur rūdās izturībā, neatlaidībā un spītībā pa ceļam gūstot mazus sasitumus un diemžēl arī lielākas traumas, tikai tur rodas cīnītāji'', pārdomās ''Jātnieku sporta kluba Demora'' jātnieces Martas mamma, Agnese Jansone.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: