Sestdien, 10. jūlijā Jūras svētku ietvaros Ostas ielas promenādē pie strūklakas ''Kuģu vērotājs'' turpināsim jau labi pazīstamo projektu ''Strūklaku strīms''. Filmēšanas aktivitātē no plkst. 12 līdz 15 ar īstenu piejūras regeju piedalīsies grupas ''Riga Reggae'' un ''Bezgalībieši'', bet programmas noslēgumā kantrī mūziķis Shota Adamashvili no Gruzijas.

Kā ierasts, ''Strūklaku strīmu'' būs iespējams vērot gan dabā, gan tiešraidē Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.

Paralēli filmēšanas aktivitātei no plkst. 12 līdz 12.30 varēs vērot Velkoņu flotes parādi ostas akvatorijā un apmeklēt Jūras svētku tirdziņu Ostas ielas promenādē no Jāņa ielas līdz Tirgus ielai. Tirdziņš darbosies no plkst. 10 līdz pat plkst. 24.

''Riga Reggae'' jeb pozitīvas vibrācijas Jamaikā dzimušos ritmos. Apvienība sevi uz skatuves pieteica 2014. gadā un kopš tā laika kļuvusi par aktīvāko sava žanra pārstāvi Latvijā. Grupa parasti muzicē sešu vīru sastāvā, izpildot gan savas, gan citu autoru kompozīcijas regeju ritmos. Grupas līderis Horens Latvijā labi zināms kā radio, TV balss un pasākumu vadītājs. Savukārt, Speiss jeb Ints Ķergalvis ir grupas ''Oranžās brīvdienas'' līderis.

Latvijas DJ un hiphopa veterānam Mixmaster AG uzrunājot domubiedrus, 2014. gadā nodibināts etnoregejspeisfankhopa ansamblis ''Bezgalībieši'', kurā tiek apvienoti gan tautiskā motīva jeb etnomūzikas, gan regeja, gan fanka, gan hiphopa ritmi.

Kantrī mūziķis Shota Adamashvili nācis no mazas pilsētiņas Gruzijā, uzstājies konkursos ''Georgia’s Got Talent'' un ''The Voice'', piedalījies starptautiska mēroga festivālos. Shota Adamashvili tagad sapņo nokļūt kantrī mūzikas mekā Nešvilā, Tenesī štatā, ASV. ''Strūklaku strīmā #05'' dzirdēsim gan viņa paša sacerētas, gan labi pazīstamas populāras amerikāņu kantrī dziesmas gruzīna Shota Adamashvili izpildījumā. ''Ļoti priecājos, ka man būs iespēja uzstāties Latvijā un varbūt iedvesmot kādu, kurš ik dienu sapņo ko sasniegt, bet līdz galam nenotic, ka tas tiešām ir iespējams,'' sacījis Shota.

Lasi vēl

Komentāri (11)

 • 0
  Peļu junkuriene 07.07.2021, 09:21:26

  Kā ar vakcinētiem un nevakcinētiem? Kā notiks kontrole?

 • -1
  Ventspils Kultūras centrs 07.07.2021, 12:15:23

  “Strūklaku strīms” ir filmēšanas aktivitāte, kas norisinās ierobežotas piekļuves teritorijā. To iespējams skatīties un klausīties, atrodoties tuvākajā apkārtnē, katram pašam atbildīgi ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Covid-19 sertifikāti, līdzīgi kā atrodoties citviet pilsētvidē, nav nepieciešami.

 • 0
  Larijs Kukarans 07.07.2021, 19:48:59

  Strūklaku straumes,jums pašiem nelabi nemetas no šī stulbuma ar aplamiem svešvārdiem?Viss jau būtu smieklīgi,ja nebūtu tik skumīgi.Sevišķi žēl jauno paaudzi,kam viss šis stulbums liekas ikdienišķs un latvisks,vai ne,Ventspils kūltūras šķūni? Izmazgāju čistas bikses,polažil na sētu,čerez brītiņ posmatrel bikses boļše ņētu!Tagad tas pats stulbums,tikai ar angļu vārdiem,smieklīgie latvieši!

 • -1
  Ventspilniece.lv-3 07.07.2021, 19:57:03

  Taisni tā!No viena grāvja ārā-otrā iekšā!

 • 0
  Aigars G. 07.07.2021, 20:17:15

  Pilnīg arī atbalst šo komentār un piekrīt.Tai Ādženei sen vaijg normāl direktor nevis mūzikas un kultūŗas nezinīt.Pie reizes draņķigāko dīdžejs kāds i manīts Ventspils radio senāk

 • -3
  Marta P 08.07.2021, 16:21:38

  Pēc tā kā dēvējat Kultūras centru jau viens skaidrs, ka neesat adekvāts spriest par vārdu lietojumu.

 • -2
  Marta P 08.07.2021, 16:24:01

  Pasākums ir pasākums, un ar tā nosaukumu tiek vēstīts arī par tā saturu un mērķauditoriju. Jā, vārdu savienojums ir modernizēts, tātad pasākums vairāk paredzēts jauniem cilvēkiem. Ja jums nosaukums nav saprotams, tad jums jāmeklē, kad norisināsies Ūsiņa svētki un jāiet uz tiem, tie būs paredzēti jūsu vecuma grupai. Lai nebūtu jāsūdzas par to, ka slikts pasākums - vajag vien izvēlēties gaumei un vecumam piemērotāko.

 • 0
  Aigars G. 08.07.2021, 17:48:19

  Marta P.tu pat nav atdekvāt.Horens ar nav puišels nekāds.Takā attiecīg publik varēt būt viņ vienaudž apmēram. Pa šķūni agrāk arī tautā dēvēja bijušo piunīr nam . Un neviens nekurnēja pa tād kļičk.Laikam tapēc ka latvisk i,nevis bāzt kartēj reiz angliskos visur uzbāzīg.

 • -2
  Marta P 09.07.2021, 14:51:15

  Aigar, gan pēc vecuma, gan gaumes! Ne visiem Horena vienaudžiem viņa radītā mūzika ir saistoša. Un nav tā, ka visi Baha cienītāji būtu aizsaulē.. Mākslu nevar iedalīt vecuma grupās, tomēr ir tendence, ka tāda vairāk patīk jauniešiem.

 • 0
  Aigars G. 09.07.2021, 20:05:01

  Marta P tev noteikt līdz mākslai tik tāl kā cūkai līdz mēness.Un diez vai tāv pieminētie un domātie jaunīš zin ļot lab mūzik kād bij gad 20 - 30 apakaļ.

 • 0
  Larijs Kukarans 09.07.2021, 16:44:03

  Martiņ,ar mani viss ir kārtībā:) šķūnis ir un paliek šķūnis,ja nejēdz latviski rakstīt,tas viens.Otrs,nepaspēsi pat nopirsties,kad būsi ar mani viena vecumā,piemini šos vārdus.Un vēl,es arī krievu laikos centos mazak lietot krievu vārdus.Man pat bija ar klases biedru noruna,kā krievu vārds,tā pendele.Vari man neko nerakstīt,netaisos ar tevi te strīdēties.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: