Tēma: Strūklakas

 • Ieziemos pilsētas strūklakas 3

  Pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' informē, ka pakāpeniski tiks ieziemotas pilsētas strūklakas. Darbi notiks pakāpeniski, jo strūklakām ir jāveic apkope, lai sagatavotu tās nākamai sezonai.

 • «Strūklaku strīma» vakara daļā skaļi puiši, reps un dīdžeju duets 3

  Sestdienas, 10. jūlija vakarā pie strūklakas ''Kuģu vērotājs'' turpināsies ''Strūklaku strīma #05'' filmēšanas aktivitāte. No plkst. 21 līdz 24 tajā piedalīsies eksplozīvā puišu grupa ''Citi zēni'', reperis Idus Abra un dīdžeju duets ''Skrapneshi'', kas plašu atskaņotāju pārvērtīs par mūzikas instrumentu.

 • «Strūklaku strīms» atgriežas ar regeju un kuģu vērošanu 12

  Sestdien, 10. jūlijā Jūras svētku ietvaros Ostas ielas promenādē pie strūklakas ''Kuģu vērotājs'' turpināsim jau labi pazīstamo projektu ''Strūklaku strīms''. Filmēšanas aktivitātē no plkst. 12 līdz 15 ar īstenu piejūras regeju piedalīsies grupas ''Riga Reggae'' un ''Bezgalībieši'', bet programmas noslēgumā kantrī mūziķis Shota Adamashvili no Gruzijas.

 • Šo piektdien «Strūklaku strīmā» Dj Bogdans Tarans 10

  Kultūras centrs aicina piektdienu vakaros apceļot Ventspils strūklakas, 14. maijā, plkst. 19 Pārventā pie strūklakas ''Kāpu priede'' un ar tiešraidi Kultūras centra Facebook lapā notiks ''Strūklaku strīms'', šoreiz tajā piedalīsies Dj Bogdans Tarans un Evilena Protektore.

 • Gaismas un lāzerstari izgaismos Pārventu 10

  Katru gadu maijā tika svinēti Pārventas svētki, bet valstī noteikto ierobežojumu dēļ tie šogad nevar notikt, bet nedēļas nogalē 14. un 15. maijā no plkst. 22 Pārventas centrs uzmirdzēs vēl neredzētā gaismu un lāzerstaru buķetē.

 • Piektdienas vakaros pie strūklakām skanēs mūzika 0

  Maijā ik piektdienas vakaru kāda no Ventspils strūklakām atdzīvosies muzikālā straumē jeb ''Strūklaku strīmā''. Četras piektdienas, četri dažādi mūzikas notikumi dabā un tiešsaistē. Pirmā straumēšana 7. maijā plkst. 20 pie strūklakas ''Fregate ''Valzivs'''' ar tiešraidi Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.

 • Ieslēgs strūklakas 0

  Lai iepriecinātu ventspilniekus un pilsētas viesus ar desmit krāšņām pilsētas strūklakām, p/i ''Komunālā pārvalde”'' šobrīd veic to apsekošanu un sagatavošanu, lai jau 17. aprīlī tās varētu modināt.

 • Pakāpeniski ieziemo strūklakas 0

  Pazeminoties gaisa temperatūrai, pilsētvidē pakāpeniski ir uzsākta kopumā desmit pilsētas strūklaku ieziemošanas darbi, lai sagatavotu tās nākamai sezonai.

 • Aicina paust viedokli par iespējamo nosaukuma maiņu Laikrakstu alejai 28

  Pilsētas domē uzsākta idejas apspriešana par Laikrakstu alejas nosaukuma maiņu. Pērn šī aleja tika no jauna labiekārtota un izrotāta ar vides objektu – strūklaku Lietussargs. Tādēļ arī šo vietu ierosina saukt par Lietussarga aleju. Dome veic iedzīvotāju aptauju, lai uzzinātu viņu viedokli šajā jautājumā.

 • Par apgaismojumu, ūdeni un citiem jautājumiem (VIDEO) 7

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par to, kad tiks pārtraukta strūklaku darbība, ūdens kvalitāti Ventspilī, apgaismojumu pilsētas ielās, par ēkām, kas atrodas pilsētas teritorijā un netiek apsaimniekotas un citiem jautājumiem.

 • Par strūklakām, siltumu, ceļiem un citiem jautājumiem (VIDEO) 2

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par pilsētas strūklakām, nūjošanas pasākumiem un kāpēc tos rīko tieši pilsētas ielās, sportistu nometnēm, par ''Ventspils siltuma'' attīstības plāniem un citiem jautājumiem.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 0

  Uz iedzīvotāju jautājumiem par veikparka darbību, mūzikas skolu, jaunajiem uzņēmējiem, atbalstu ēdināšanas uzņēmumiem līdzfinansējuma saņemšanai ventilācijas sistēmas sakārtošanai un citiem jautājumiem atbild Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Atklāja Laikraksta aleju un strūklaku «Lietussargs» 15

  2. augustā ventspilnieki un pilsētas svētku viesi tika aicināti pulcēties Laikrakstu alejā, kur atklāja jauno pilsētvides dizaina objektu – tēlnieka Gļeba Panteļejeva projektēto strūklaka “Lietussargs”.

 • Atklās Laikraksta aleju un strūklaku «Lietussargs» 10

  Piektdien, 2. augustā, plkst.18 ventspilnieki un pilsētas svētku viesi tiek aicināti pulcēties Laikrakstu alejā, kur tiks atklāts jauns pilsētvides dizaina objekts – tēlnieka Gļeba Panteļejeva projektētā strūklaka “Lietussargs”.