Jelgavā notika šīs sezonas pirmais LVS/Sportland kauss sacensību posms, kurā panākumus trenera Jura Petroviča vadībā guvuši arī sporta skolas Spars vieglatlēti.

Lielisks starts padevās Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportiste Darjai Sopovai (attēlā), kura uzvarēja trīssoļlēkšanā ar rezultātu 13,20m, kā arī izcīnīja 2.vietu tāllēkšanā ar rezultātu 6,31m un izpildīja Eiropas U-20 čempionāta normatīvu.Par uzvarētāju tāllēkšanā kļuva ventspilniece Māra Grīva, labākajā mēģinājumā aizlecot 6,37 metrus. Eiropas čempionāts U20 vecuma grupā jūlija vidū paredzēts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.

Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Roberts Mažrims izcīnīja 3.vietu augstlēkšanā (1,89m). Luīzei Dārtai Sietiņai 8.vieta 100m barjerskriešanā 14,93 sek. un 13.vieta tāllēkšanā 5,20m. Sporta skolas “Spars” sportistam Jānim Lancmanim 4.vieta trīssoļlēkšanā 12,82m.

Vēl 200 metru skrējienā otrajā vietā finišēja Jānis Leitis, bet Ventspils novada sporta skolas pārstāve Anna Gulbe bija trešā lodes grūšanā.