''Strūklaku strīma'' straumēšana šajā piektdienā, 21. maijā pietur pie ''Dzirnakmens''. No plkst. 18 trīs dzīvās mūzikas piepildītas stundas dabā un tiešsaistē Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.

Ar savstarpēji atšķirīgām programmām sevi prezentēs ansamblis ''Windy Temper'', indīroka grupa ''Tasteful'' un Latvijā popularitāti iemantojušais ventspilnieks Edvards Grieze jeb Ed Rallidae.

''Tasteful'' ir jauna latviešu indīroka grupa, kas savu darbību aizsāka Ventspils mūzikas vidusskolā. Viņu kompozīcijas ved klausītāju cauri mūzikas piedzīvojumam, gleznojot skanējumu ar sintezatoriem un efektu pedāļiem, iekļaujot alternatīvās, dream-pop un arī psihodelikas iezīmes. Šobrīd grupa ir izdevusi divas dziesmas, kur dziesmai ''In The Dark'' videoklipa fragmenti ir filmēti Ventspils Mazbānīša stacijā.

Edvards Grieze jeb Ed Rallidae ir 26 gadus vecs mūziķis no Ventspils, kurš muzicē jau kopš četru gadu vecuma. Pirmo skatuvisko pieredzi guvis popgrupas ''Jūras akmentiņi'' sastāvā. Karjeras laikā Edvards ir sadarbojies ar tādiem zināmiem pašmāju māksliniekiem kā Aminatu, Makree, Rassell, Rodion Gordon u.c.

Vokāli instrumentālais ansamblis ''Windy Temper'' ir unikāls ar to, ka lielākā daļa dalībnieku spēlē kopā jau kopš pirmajām klasītēm Ventspils Centra sākumskolā. Šodien tie ir mūzikā pieredzējuši un varoši jaunieši. Pagājušā gada nogalē nosvinējuši savu pastāvēšanas 10 gadi, jubilejas koncertā muzicējot kopā ar romūziķiem Ivo Fominu un Ati Ieviņu.

''Strūklaku strīms'' ir filmēšanas notikumu sērija maija piektdienu vakaros pie Ventspils strūklakām, kas redzama tiešraidē Ventspils Kultūras centra Facebook lapā. Pirmā straumēšana notika 7. maijā pie strūklakas ''Fregate ''Valzivs'''', kurā piedalījās kustības ''Latvian beat'' pamatlicēji - Roberts Gobziņš un Mārcis Grīnbarts, paraugdemonstrējumus miksēšanā uz lenšu magnetofoniem rādīja Mixmaster Raitis. Otrajā straumēšanā pie strūklakas ''Kāpu priede'' viesojās dīdžejs Bogdans Tarans, kura atskaņotās house mūzikas programmā piedalījās dziedātāja Evilena Protektore un mūziķis Renārs Lācis.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: