Tēma: Vakara pastaiga

 • Piektdienas vakara pastaiga “Ventiņ’ būšan’!” 28

  26. augusta vakarā ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti doties Piektdienas vakara pastaigā “Ventiņ’ būšan’!”. Leposimies ar savu īpašo tāmnieku dialektu, pulcēsim ventspilniekus no tuvām un tālām zemēm, dziedāsim, dejosim un spēlēsim spēles, kas tapušas ventiņpusē, iedrošinot jaunatni iepazīt mūsu vērtības un nest tās pasaulē. Tā var tikai ventiņ’!

 • Ventspils devās vakara pastaigā 19

  Arī šajā pavasarī Ventspilī tika turpināta piektdienas vakara pastaigas tradīcija, šoreiz piedāvājot iespēju doties pa jaunu maršrutu - no Lielā laukuma pa Lielo prospektu līdz jaunajam zinātnes un inovāciju centram ''VIZIUM''.

 • Piektdienas vakara pastaiga «virziens: JAUNS» 7

  20. maijā vakara pastaiga dosies pa jaunu maršrutu – no Lielā laukuma pa Lielo prospektu līdz jaunajam zinātnes un inovāciju centram ''VIZIUM''. Pastaigas tēma ''virziens: JAUNS'' ļaus jaunajam sastapt pieredzējušo un tradīcijām iekļauties mūsdienās.

 • Vakara pastaigās laikā arī muzejs atver durvis 2

  Piektdien, 27. augustā Ventspils muzejs aicina Piektdienas vakara pastaigas laikā iegriezties un izjust Livonijas ordeņa pils pagalma viduslaiku noskaņas, Amatu mājas jauneklīgi kustīgo garu un aplūkot krāšņi izgaismoto Laivu māju Piejūras brīvdabas muzejā.

 • Piektdien notiks vakara pastaiga 6

  27. augusta vakarā ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti doties Piektdienas vakara pastaigā pa pilsētas ielām un skaistākajām vietām, skvēriem un parkiem. Turpināsies pavasara pastaigā iesāktais un kustīgos objektus pilsētā papildinās ar mūziķiem, dejotājiem un dažādām aktivitātēm, kas mudina būt kustībā.

 • Aicina tirgotājus pieteikties Piektdienas vakara pastaigai 0

  27. augustā Piektdienas vakara pastaigā turpināsim pavasarī aizsākto tēmu ''kustība'' un atkal tiek aicināti ventspilnieki, gan pilsētas viesi uz izkustēšanos, lai ieraudzītu un saskatītu visdažādākos procesus, ko var apzīmēt ar vārdu ''kustība''.

 • Vakara pastaigā piedalīsies arī muzejs 0

  Ventspils Livonijas ordeņa pils pagalms piektdien, 21. maijā vakara pastaigas laikā būs atvērts no plkst. 18 līdz 20 apskatei bez maksas. Pastaigā ''Vējiem līdzi'' būs iespēja saskaitīt pils pagalmā vējrādītājus, bet pūšamos instrumentus līdzi vējam spēlēs Lāču ģimene.

 • «Strūklaku strīmā #03» dzīvās mūzikas grupas (VIDEO) 0

  ''Strūklaku strīma'' straumēšana šajā piektdienā, 21. maijā pietur pie ''Dzirnakmens''. No plkst. 18 trīs dzīvās mūzikas piepildītas stundas dabā un tiešsaistē Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.

 • Piektdienas vakara pastaiga «Kustība» 13

  21. maijā Piektdienas vakara pastaigā visi interesenti tiek aicināti izkustēties un izstaigāt pilsētu. Šajā pastaigas reizē būs iespēja saskatīt visdažādākos procesus, ko var apzīmēt ar vārdu ''kustība'' - vēja kustināti objekti pilsētvidē, mākslinieku, audēju, tirgotāju un ļaužu kustība pilsētas ielās.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 0

  Piektdienas vakara pastaigas ''Skatu punkti'' laikā, kas notiks 28. augustā, transporta kustībai būs slēgtas vairākas ielas pilsētā.