Latvijas Basketbola savienība nosaukusi aizvadītās sezonas simbolisko piecinieku, kurā iekļauts arī "Ventspils"  uzbrucējs Kristofers Kofijs, kā arī Kails Olmens, Maikls Kaizers, Dāvis Geks un Kristaps Dārgais.

LBS valdes lēmumu neizspēlēt līdz galam bronzas sēriju tika pielikts punkts klubu sezonai Latvijā. Individuālo balvu sadalīšanu LBS sāka jau iepriekš, bet vakar nosaukts arī līgas simboliskais piecinieks. No valsts čempionvienības "VEF Rīga" pārstāvēti ir divi basketbolisti – Maikls Kaizers un Kails Olmens. Viņi bija vieni no galvenajiem VEF panākumu kaldinātājiem šosezon. Olmens LBL izslēgšanas spēlēs vidēji mačā guva 15.3 punktus un tika atzīts par labāko finālsērijā, kamēr Kaizers iemeta 12.1 punktu.

Kopumā 60% no simboliskās izlases veido leģionāri, un VEF ārzemniekiem šeit pievienojies Kriss Kofijs, "Ventspils" spēlētājs, kurš izslēgšanas spēlēs izcēlās ar 14.6 punktiem vidēji spēlē, kā arī savāca 7.6 atlēkušās bumbas, kas bija otrs labākais rādītājs "play-off".

Simboliskajā pieciniekā pārstāvētas visas četras komandas, kas iekļuva pusfinālā. "Liepājas" vienības spēlētājs Dāvis Geks izslēgšanas mačos guva 11.3 punktus un veica 4.4 rezultatīvas piespēles, kas bija trešais labākais rādītājs līgā, kamēr "Ogres" uzbrucējs Kristaps Dārgais vidēji mačā iemeta 13 punktus un savāca 6.7 atlēkušās bumbas, tiesa, traumas dēļ izslēgšanas mačos vairākas spēles arī izlaida.

Jāatgādina. ka Kofijs arī tika atzīts par līgas labāko aizsardzības spēlētāju, bet Māris Gulbis bija labākais punktu guvējs regulārajā sezonā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: