Aprīļa nogalē un maijā ikvienam interesentam, kurš seko koncertzāles ''Latvija'' aktivitātēm sociālo tīklu kontos, tiek piedāvāta iespēja gūt jaunu pieredzi, dodoties virtuālās ekskursijās un piestājot īpašās pieturvietās.

''Mums visiem šobrīd daudz kas ticis atņemts. Nezinām, kad, vai un kā to atgūsim. Arī galvu pazaudēt šajā laikā ir viegli. Tikpat viegli, cik piesārņot ēteru. Neviena pārraide tiešsaistē mūs nepiemānīs, nepārliecinās, jo šodien mums pietrūkst svarīgākā - ierastās satikšanās mūzikā tam paredzētajā vietā un laikā.

Kopš koncertzāles ''Latvija'' atvēršanas brīža līdz pat 12. martam interese apskatīt jauno ēku ir bijusi liela. Turklāt, kā gadījies novērot, bieži ekskursijās ieinteresētā publika nav tā pati, kas apmeklē koncertus. Un otrādi - ne visi mūzikas cienītāji, apmeklējot koncertus, uzzina faktus, kas tiek atklāti ekskursantiem. Tā kā ne klātienes ekskursijas, ne koncertus šobrīd piedāvāt nevaram, prātojām, kā citādi pastāstīt un parādīt to, kas mums pašiem šķiet īpašs un ar ko varam lepoties. Radās mini seriāls ''Kādam tas ir jādara. Kādam tas ir jāzina.'','' stāsta koncertzāles mākslinieciskais vadītājs Miks Magone.

Kopumā iecerēts nofilmēt un parādīt septiņas sērijas, jeb septiņas pieturvietas. Katra no tām ļaus uzzināt, ko jaunu un paraudzīties uz ierastām lietām no cita skatupunkta. Kopā ar gidi Annu skatītāji pabūs gan ērģeļu iekšpusē, gan uzkāps teju piecu metru augstumā.

Pieturvietas koncertzālē ''Latvija'' iespējams apmeklēt Facebook, Instagram un Twitter kontos.

Lasi vēl

Komentāri (1)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: