Skolēnu rudens brīvlaikā Bērnu bibliotēka, Pārventas bibliotēka un Gāliņciema bibliotēka aicina uz dažādiem pasākumiem - meistarklasēm, radošajām darbnīcām, kopīgu kino skatīšanos un galda spēļu spēlēšanu.

Ventspils bibliotēka ir viena no tām vietām pilsētā, kur bērni un jaunieši labprāt pavada savu brīvo laiku, jo šeit nodarbi sev var atrast ikviens. Arī rudens brīvlaikā bibliotēkās notiks dažādi pasākumi, kuros ikviens aicināts iesaistīties. Pasākumu programmu var aplūkot ŠEIT.

Jau ierastajiem brīvlaiku pasākumiem - kino rītiem un pēcpusdienām, galda spēļu spēlēšanām un radošajām darbnīcām, šoreiz Bērnu bibliotēka piedāvās arī interesantas meistarklases, kurās varēs mācīties izgatavot telpiskas formas no grāmatām, personalizētus sienas plānotājus, rokassprādzes un draudzības saites. Vienā no meistarklasēm būs iespēja tikties ar Elvi Arhinoviču, kurš ir viens no labākajiem kendama spēlētājiem Latvijā.

Bērnu bibliotēkā viesosies arī SIA ''Aspired'', piedāvājot skolēniem interesantas radošās darbnīcas - ''Laterna'', ''Kaleidoskops'' un ''Pašgājēja zobu birste''.

Jāpiemin, ka gan Bērnu, gan Pārventas bibliotēkā iegādātas arī jaunas galda spēles, kuras brīvlaikā skolēni aicināti izspēlēties pēc sirds patikas, līdzi ņemot arī draugus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: