Otrdien, 18. decembrī, plkst. 17.30, Galvenajā bibliotēkā, sarunu cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” viesis būs Ed Rallidae jeb mūziķis Edvards Grieze.

Edvards Grieze ar mūziku nodarbojas kopš četru gadu vecuma. Pirmā muzikālā un skatuves pieredze gūta popgrupā ‘’Jūras akmentiņi”. Ar mūziku profesionālā līmenī nodarbojas no 2011. gada. Absolvējis Ventspils mūzikas vidusskolu, kurā vokālu apguvis pie tādiem zināmiem māksliniekiem kā Annija Putniņa un operdziedātājs Aivars Krancmanis. Ar savu džeza kvartetu ''On Que" guvis pieredzi dažādos festivālos Latvijā, Vācijā, Somijā un Krievijā. Edvards piedalās arvien jaunos projektos un cenšas turpināt sevi pilnveidot. Plašāku atpazīstamību ieguvis pēc sadarbībām ar producentiem Rassell un Makree, kā arī piedaloties tādos konkursos kā „Supernova 2016" un ''Ghetto games''. 2017. gadā jaunais mūziķis prezentēja savu jauno skatuves tēlu Ed Rallidae.

Par to, ko Edvards liktu savā mūzikas izlases plauktā, otrdienas vakara sarunā viņu iztaujās topošās Mūzikas bibliotēkas vadītāja Inga Aulmane.

Cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” sarunas notiek reizi mēnesī. To dalībnieki ir dažādu profesiju un vecuma ventspilnieki, kuri piekrituši dalīties ar savu ierakstu kolekciju dārgumiem.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Zelts 13.12.2018, 12:32:50

    Klausīsimies Raselu un Berezinu, daudzsološi!

  • -4
    Spītniece 13.12.2018, 12:34:20

    Vai esat ievērojuši ka tie kas nēsā ākstu hūtītes,tie gūst panakumus?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: