18. novembrī plkst. 16:30 teātra namā “Jūras vārti” notiks Latvijas Republikas 100. gadadienai veltīts svētku koncerts. Tiešraidē tiks translēta Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna un ventspilniekus svētkos sveiks pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Koncertā muzicēs Latvijas Radio bigbends, Radio Vokālais trio, kā arī solisti – Kristīne Prauliņa (vokāls) un Renārs Lācis (saksofons).

Latvijas Radio bigbends klausītājiem piedāvās citādu skatījumu uz tautasdziesmu. Programmā izskanēs slavenā austrāļu multimākslinieka Džeimsa Morisona radītās aranžijas par latviešu tautasdziesmu, gan skaņdarbi no Maestro Raimonda Paula jaunās programmas ''Veltījums tautasdziesmai'', gan dziesmas no Kristīnes Prauliņas un Raimonda Paula jaunākā albuma ''Kontrasti''. Programmā iekļauti arī pirmatskaņojumi - Maestro miniatūru instrumentālā versija pianista Viktora Ritova aranžējumā.

Ieeja svētku koncertā bez maksas.

Ieejas kartes pieejamas t/n “Jūras vārti” un Ventspils Kultūras centra kasē.

Lasi vēl

Komentāri (22)

 • -3
  Margrieta. Pirms 6 dienām, 15 stundām

  Vai ventspilnieku sveikšana ir Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pienākums?
  Ja ir,tad deputāts Lembergs nav tiesīgs to pildīt,jo jau kopš 2007.gada ar ģenerālprokurora un tiesas lēmumu viņam tas liegts!

 • -8
  arcus Pirms 4 dienām, 14 stundām

  Nepaliec smieklīga! Tavuprāt uzaicināt sveikt ventspilniekus vajadzēt Truksni, Sesku vai Rāviņu???

 • -2
  asd. Pirms 4 dienām, 8 stundām

  >>arcus.
  Nebūt ne.To varētu darīt jebkurš no viņa vietniekiem,tāpat,kā vietnieki paraksta visus domes lēmumus un citus oficiālus dokumentus,lai tiem būtu likumīgs spēks.
  Tāpat svekt varētu jebkurš no opozīcijas deputātiem,,tad būtu tikai taisnīgi.

 • -2
  Janis Zvejnieks Pirms 6 dienām, 8 stundām

  eu VB.beidzhttps://www.draugiem.lv/bnn.lv/say/?pid=1809287239 maldinat cilvekus. eiropas tiesa pat 11.ktobri pateica,ka $is cilveks nevar but Ventspils mers.

 • -10
  Kurzemnieks Pirms 6 dienām, 5 stundām

  Ja, ja, Aizej un pasaki to Aiviņam ka viņš 11.gadus navot priekšsēdētājs, lai Aiviņš var pasmieties.)))

 • -2
  Janis Zvejnieks Pirms 5 dienām, 8 stundām

  Kurzemniek !par kote jasmejas ? man nekur nav jaiet . lai Ventspils domes deputati izlasa Baltic News Network , 12 oktobris. kur skaidri un gai$i,melns pa baltu rakstits, 11.oktobri 2018 g. Eiropas tiesa aizliedza vadit A.Lembergam Ventspils domi. Tatad, Ventspils domniekiem ,jasavacas uz domes sedi un jaievel ,Ventspils domes priek$edetajs. Kas te vel var but neskaidrs, Eiropas tiesa, kura A.Lembergs versas ir pienemusi spriedumu ,NEDRIGST

 • -7
  sranskis Pirms 4 dienām, 18 stundām

  Jāni Zvejniek- vai esi lasījis ECT spriedumu vai t'aoficiālu atreferējumu vai tikai tupi atkārto, ko citi pusanalfabēti ieperduši forumā vai kur citur?

 • -1
  Ivars Jansons Pirms 4 dienām, 9 stundām

  Va ta taisnība, ka vadoņa visas uzrunas un apsveikumi ir piesātināti ar Infantīli Idiotisko Pozitīvismu???

 • -1
  Janis Zvejnieks Pirms 3 dienām, 11 stundām

  sranska kungs!at$kiriba ir ka lasu ari anglu valoda,nevis tulkojumu BNN,kur informaciju ari iegust,tie kas latviski nesaprot,piemeram,Belarus kalijs,kur$ gaida pozitivas parmainas Ventspili.Nebus noslepums,ja pateik$u,ka neformala gaisotne,vini pateica;kamer A.Lembergs bus pie varas V-spils,Kalija parks,staves tuk$,tatad ari daudzi V-pilnieki gaida pozitivas parmainas,lai atgriestos darbs.Otrkart,kas liek aizdomaties,ka viss nav,tik pozitivi.VB kluse$ana,par tiesas spriedumu,ja butu viss , okei,$ini avize tiesas spriedums butu ar lieliem burtiem atreferets.a tagat lai domnieki,prasa Aivaram paradit Eiropas tiesas sprieduma orginalu(cerams,ka seifa kodu nav aizmirsis,a to ta nebus aizma$iba,bet jau skleroze,ar ko pat par domes deputatu nevar but) Tatad secinajums; Eiropas tiesas orginala publicejums ! lai varetu $o amatu oficiali ienemt

 • -5
  sranskis Pirms 2 dienām, 17 stundām

  Nezinu kādā valodā Jūs lasāt, bet rakstīšana pareizā latviešu valodā Jums ir sveša un izskatās arī, ka pretīga! Jūtu līdz Jūsu latviešu gramatikas skolotājai! Vairāk man nav ko teikt!

 • -1
  Janis Zvejnieks Pirms 3 dienām, 11 stundām

  ps.sranska kungam ! vispar jau Jusu nikneims , man daudz ko izsaka. sranskis-latviska tulkojuma nozime, melis. sranskis- no krievu valodas ,srak(lasit k ,ar mikstinajuma zimi )latviska tulkojuma dir.t. Latvie$u sarunvaloda lietojams,ka pasuti$ana uz vienu vietu, otra nozime,kas atbilst $itai; ne di.s.Tatad secinajums; nozime dirse.s ,tauta saka ari melis. ps. neka personiga,tikai logisks secinajums

 • -5
  sranskis Pirms 2 dienām, 17 stundām

  Laba un samaitāta fantāzija. Labāk savus talantus būtu pievērsis savai vai bērnu izglītošanai, ja vien tādi ir! Nez gan vai kāda beibe būtu zem tāda tipa gūlusies!

 • -5
  Kurzemnieks Pirms 3 dienām, 8 stundām

  11.oktobri 2018 g. Eiropas tiesa aizliedza vadit A.Lembergam Ventspils domi. Tatad, Ventspils domniekiem ,jasavacas uz domes sedi un jaievel ,Ventspils domes priek$edetajs.
  ----
  Kaut kur jau rakstīju, ka katrs tiesvedības orgāns ir tikai tik vērts cik tas spēj īstenot pats savus lēmumus.
  Ja nevar, tad tā ir tik pat lielā mērā "tiesa" cik mēs ar kaimiņu papļāpājot.))

 • -1
  Ivars Jansons Pirms 2 dienām, 16 stundām

  Sveicu visus svētkos! Arī savu draugu sranski. Bet, uz " Jūras vartiem " neiešu tāpēc, ka tur pa kājām atkal maisīsies Aivars ar saviem vietniekiem, kuru apzinātās muļķības un cūcības, politiskās izrēķināšanās mēģinājumi man ir jau līdz kaklam!!! Pasarg, Dievs.

 • -2
  sranskis Pirms 1 dienas, 20 stundām

  Labāk labu ienaidnieku nekā tādu draugu, smaku nomocīto! Nez vai no Jansona paša nekādas smaks neceļas?

 • -1
  Kurzemniece. Pirms 2 dienām, 16 stundām

  P'asākuma organizatoriem ieteikums:
  No Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pienākumu pildīšanas atstādinātā A.Lemberga uzrunu ieplānot pasākuma pašās beigās,lai tie ventspilnieki,kuriem nav pieņemama ši persona,varētu atstāt zāli.

 • 0
  Janis Zvejnieks Pirms 2 dienām, 8 stundām

  sransk kungs ! atkal Jus pats sevi esat nodevis,ka neesat Ventin$,vainu esat jauns un zal$ gurkis. Jo es Janis Zvejnieks esmu jau entaja paaudze Ventin vecis un daudzi mani un es vinus, kas te komente, ar istajiem vardiem un uzvardiem pazistu.manu gimenes stavokli varat uzzinat V-pils OC centra pie lempja kunga.otrkat par to pareizrakstibu galigi nekeru krenki(8 klases un 3 koridori)ka teica mans tetis (lai vinam vieglas smilktis) jamak skaitit nauda un patari. vel vin$ teica; vienalga ar kuru roku, sraku slaucit , galvenais rokas nenosmeret

 • -3
  sranskis Pirms 1 dienas, 20 stundām

  Es esmu ventspilnieks noteikti ilgāk un vairāk nekā Jūs, bet atšķirībā no Jums neesmu izplūdis alu lokošs resnvēders.
  Un kā jau prognozēju par pareizrakstību, neķeriet kreņķi arī turpmāk, arī par maniem komentāriem! Lai arī Jums vieglas smiltis!

 • 0
  Janis Zvejnieks Pirms 1 dienas, 8 stundām

  VB redakcija ! Ludzu izsutit uz manu e-pastu, ar nickneim ,sranskis,komentejo$a vardu un uzvardu,ka ari vina e-pasta adresi. cilveki iedomajas,ja komente ar nickneim,tad var atlauties izteikt cilveka cienas un izskata aizvainoju$us komentarus. Kaut ka vini aizmirst ,ka redakcija atrodas vinu istie uzvardi,lai vajadzibas gadijuma varetu saukt pie atbildibas

 • 0
  Ivars Jansons Pirms 1 dienas, 8 stundām

  Mans pilsoņa pienākums ir brīdināt visus, kuri skries uz svētku apsveikuma runu Teātra namā. Ārpusē jāuzmanās no žurkām, kuras skrien pāri ielai un atpakaļ uz to nodegušo māju graustiem Karlīnes ielā. Protams, kungiem, kuri pavada dāmas, ir jābūt līdzi sitamie žurku atgaiņāšanai...Sorry...

 • 0
  Dzērvene Pirms 18 stundām, 56 minūtēm

  Jāni Zvejniek,tavs lūgums par vārda,uzvārda un epasta nosūtīšanu,ir absurds,nu tu taču esi pieaudzis vīrietis ,ne tīnis.
  Jo valstī ir pieņemts datu aizsardzības likums.
  Tā kā nepaliec smieklīgs,neviens neko vienkārši nav tiesīgs neko sūtīt vai pārsūtīt,jo tas vienkārši būs likuma pārkāpums.
  Es saprotu tavu sašutumu uz sranska replikām,nu varbūt tomēr vajag būt ar lielāku pašapziņu,lai šādi sranska ''uzkakajieni ''nespētu aizskart.

 • 0
  Dzērvene Pirms 18 stundām, 50 minūtēm

  Tad jau Ivaram Jansonam vairāk vajadzētu krenķēties,viņu šeit vairāk ''apkakā ''
  Un šiem ''apkakatajiem'' ieteikums būt pratigiem,jo Ivaram jau ir pieredze ar tiesāšanos.
  Un kungam ir liela pacietība un apņemšanās uz visu.Iedomājieties 180 vēstules,un cik vēl vizītes uz Domi,nu tur vajag pacietību.
  Kaut gan arī reizēm man ir tāds viedoklis,ka Jansona vārdu jau valkā citi lietotāji.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: