Tēma: Jūras vārti

 • «Jūras vārtos» skatāmi Jāņa Kupča darbi 0

  Otrdien, 21. jūnijā, plkst. 18 teātra namā ''Jūras vārti'' tiks atklāta Jāņa Kupča personālizstāde ''Cietsirdīgās romances'', kas interesentiem būs atvērta līdz 31. jūlijam.

 • Teātris – dzīva un mainīga māksla 0

  Jau šīs nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. jūnijam, Ventspilī notiks Teātra festivāls Nr. 1, kura programmu veidos ne vien četras spilgtas, saturiski un žanriski atšķirīgas izrādes, bet arī vairāki ar skatuvi tieši nesaistīti notikumi, tostarp diskusijas un darbnīcas skatuves mākslas profesionāļiem.

 • Iespēja piedzīvot teātri tuvāk 0

  No 3. līdz 5. jūnijam teātra namā Jūras vārti un Ventspils pilsētvidē nāks klajā jauns projekts Teātra festivāls Nr. 1, kas aicinās Kurzemes reģiona iedzīvotājiem iepazīt aktuālākās laikmetīgā teātra mākslas norises Latvijā.

 • Kultūra iziet ārpus telpām 1

  Piektdien, 27. maijā, koncertzāle Latvija un teātra nams Jūras vārti piedāvās notikumu Punkts IR. Ikvienam būs iespēja ne tikai izbaudīt vakara programmu, bet arī uzzināt par tuvākajā laikā gaidāmajiem koncertiem un teātra festivālu.

 • «Jūras vārtos» varēs tikties ar mākslinieci Annu Baklāni 0

  Svētdien, 15. maijā no plkst. 11 līdz plkst. 13 teātra namā ''Jūras vārti'' būs iespēja sastapties un aprunāties ar mākslinieci Annu Baklāni, kuras personālizstāde ''Glezniecība'' aplūkojama nama mazajā izstāžu zālē.

 • Sezona beidzas. Jauna jau sākas 0

  Sestdien teātra namā Jūras vārti viesosies Valmieras Drāmas teātris ar Tenesija Viljamsa drāmu Ilgu tramvajs Edmunda Freiberga režijā. Tā būs sezonas noslēguma izrāde. Lai arī teātra sezona pietuvojusies izskaņai, nekas nebeidzas – jau jūnija sākuma teātramīļus sagaida pārsteigums.

 • Nepieļaut sava iekšējā kara pamošanos 8

  Neparastais aktieru ansamblis, iespējams, ir tas, ar ko piesaista skatītājus Mihaila Durņenkova lugas Karš vēl nav sācies iestudējums Ļeras Surkovas režijā, kas 14. martā būs skatāms teātra namā Jūras vārti.

 • «Jūras vārtos» skatāma abstraktā glezniecība 0

  Līdz 27. martam teātra nama ''Jūras vārti'' lielajā izstāžu telpā skatāma gleznotājas Madaras Gulbis personālizstāde ''Jūra… un jūra'', kurā māksliniece demonstrē sev tik raksturīgo, ar dziļu pārliecību noturēto un izkopto abstrakto eļļas glezniecību.

 • "Jūras vārtos" plānots rosīgs gads 3

  Jauns gads ar jaunu pasākumu programmu aizsācies Jūras vārtiem. Šogad ieplānots skatītājiem parādīt mazliet vairāk dažādu Latvijas profesionālo teātru iestudējumu nekā pagājušajā gadā.