Tēma: Jūras vārti

 • Būvē arvien jaunas ''Gaisa pilis'' 1

  Teātra nama Jūras vārti otrā stāva izstāžu zālē līdz decembra sākumam skatāma mākslinieces Laimdotas Junkaras personālizstāde Gaisa pilis. Izstādi kopā ar mākslinieci paguvuši apmeklēt arī paši mazākie Ventspils Mākslas skolas audzēkņi, vēlāk pārradot izstādē redzēto savos mākslas darbos.

 • ''Kurzemes filharmonija'' novembrī piedāvā 0

  Teātra izrāžu iestudējumi un leģendāra opera, Latīņamerikas temperaments un džezs, akadēmiskās mūzika simfoniskā orķestra izpildījumā un kora mūzika – tas viss novembrī būs izbaudāms SIA “Kurzemes filharmonija” organizētajos pasākumos teātra namā “Jūras vārti” un koncertzālē “Latvija”.

 • ''Jūras vārtos'' atklās divas izstādes 0

  No 2. novembra līdz decembra sākumam teātra namā ''Jūras vārti'' būs skatāmas divas izstādes – Laimdotas Junkaras personālizstāde ''Gaisa pilis'' un Ventspils Mākslas skolas absolventu darbu izstāde ''Ideju spēks''.

 • Skanēs leģendārās grupas “Queen” dziesmas 0

  27. oktobrī plkst. 19.00 teātra namā ''Jūras vārti'' uz koncertšovu ar leģendārās grupas ''Queen'' mūziku aicina harizmātiskais dziedātājs Rihards Saule un projekts ''Queentessence''.

 • Sevis meklējumu emocionālie līkloči uz ''Jūras vārtu'' skatuves 0

  19. oktobrī plkst. 13.00 teātra namā “Jūras vārti” viesosies nevalstiskais profesionālais teātris “Dirty Deal Teatro” ar izrādi “Drama Queen”, iepazīstinot ar ukraiņu aktrises un režisores Sofijas Meļņikovas pieredzi, izdzīvojot bēgļu gaitas, spilgtas emocijas un personīgās dzīves radītos pārdzīvojumus.