Tēma: Jūras vārti

 • Saplāksnī izslīpēta māksla 0

  Teātra nama Jūras vārti logos (no Karlīnes un Loču ielas puses) apskatāma mākslinieka, Latvijas Mākslas akadēmijas profesora Kaspara Zariņa darbu izstāde Viss ir legāli. Mākslas darbi būs vērojami līdz 25. aprīlim.

 • Teātris bez robežām un visiem kopīgs 0

  Bijusī maskaviete, producente, teātra žurnāliste Jevgeņija Šermeņeva jau četrus gadus dzīvo Latvijā. Viņai ir liela interese gan par Latvijas, gan par Lietuvas un Igaunijas teātri, nodarbojas ar viesizrāžu organizēšanu.

 • «Jūras vārtu» logos eksponēti mākslas darbi 0

  Teātra nams ''Jūras vārti'' piedāvā iepriekš nepraktizētu pieeju mākslas darbu eksponēšanā, proti, no 23. februāra nama logos būs skatāma daļa Daugavpils Marka Rotko mākslas centra sagatavotās starptautiskā glezniecības simpozija ''Silva Linarte'' dalībnieku, kā arī gleznotājas Silvas Linartes mākslas darbu ekspozīcijas.

 • Informācija atcelto pasākumu biļešu īpašniekiem 0

  Pasākumu organizators SIA ''Kurzemes filharmonija'' vēlas atgādināt, ka koncerta vai izrādes atcelšanas gadījumā naudu par iegādāto biļeti ir tiesības atgūt ikvienam tās īpašniekam.

 • Sajūtu sprādziens Jāņa Šneidera gleznās 0

  Neskatoties uz Latvijā un pasaulē notiekošo, teātra nams Jūras vārti turpina priecēt ar izstādēm. Nupat atklāta jaunā mākslinieka Jāņa Šneidera personālizstāde A – mākslas darbi par sevis meklējumiem un atrašanu, par bruģi un izlaušanos, par ļaušanos būt, par fizisku un garīgu spēku.

 • Tabu tēmas un melnais humors izrādē «Nelabā roka» 0

  4. novembrī plkst. 19 teātra namā ''Jūras vārti'' būs skatāma Kārļa Krūmiņa režisētā Ģertrūdes ielas teātra izrāde ''Nelabā roka'', kas nominēta 2019./2020. gada sezonas ''Spēlmaņu nakts'' balvai kategorijā ''Gada izrāde pusaudžiem''.

 • Ar personālizstādi viesosies māksliniece Kate Seržāne 0

  No 12. septembra līdz 18. oktobrim teātra namā ''Jūras vārti'' būs aplūkojama Kates Seržānes personālizstāde ''Zem līmeņa''. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci notiks 12. septembrī plkst. 17.

 • «Jūras vārtos» skatāma Ingas Insbergas personālizstāde 0

  Līdz 18. oktobrim teātra nama ''Jūras vārti'' mazajā izstāžu zālē būs skatāma Ingas Insbergas personālizstāde WONDERWORLD. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci notiks 4. septembrī plkst. 18.