Tēma: Jūras vārti

  • Valmierieši viesosies ar ''Spēlmaņu naktī'' apbalvotu izrādi 0

    Otrdien, 26. martā, plkst. 19.00 teātra namā “Jūras vārti” viesosies Valmieras drāmas teātris, skatītāju vērtējumam piedāvājot izrādi “Sēras piestāv Elektrai”, kas ieguvusi divas 2022./2023. sezonas “Spēlmaņu nakts” balvas. 

  • Klausītājus sagaida enerģijas piepildīts koncerts 0

    Jau pēc nedēļas teātra namā Jūras vārti uz neaizmirstamu un krāsainu koncertu aicinās grupa Latvian Blues Band. Šīs grupas koncerti vienmēr ir aizraujoši, turklāt mūziķi ne vien iepazīstina pašmāju publiku ar blūzu un soulmūziku to labākajā versijā, bet arī ar spilgtiem izpildītājiem.

  • Teātra nams ''Jūras vārti'' vērienīgi svinēs 15. jubileju 0

    Trešdien, 15. maijā, plkst. 19.00 vērienīgi tiks svinēta teātra nama “Jūras vārti” 15 gadu jubileja, īpašā koncertprogrammā parādot to daudzveidīgo un iemīļoto mākslinieku dažādību, kuri šo gadu laikā kāpuši uz šīs skatuves.

  • ''Credo'' dziedās īpaši dāmām 0

    Piektdien, 8. martā, plkst. 19.00 ar īpaši dāmām veltītu programmu “Sievietes – mūsu daile un prieks” teātra namā “Jūras vārti” uzstāsies Guntis Veits un populārā grupa “Credo”.

  • Ventspilī skanēs Paula un Rača ''Putnu dziesmas'' 0

    Piektdien, 1. martā plkst. 19.00 teātra namā “Jūras vārti” skanēs  Raimonda Paula un Guntara Rača jaunā dziesmu programmu “Putnu dziesmas”, kuru izpildīs bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte” un tautas deju ansamblis “Dzintariņš”.

  • ''Jūras vārtos'' viesosies lācēns Ričijs Rū un draugi 0

    Svētdien, 25. februārī plkst. 15.00 teātra namā “Jūras vārti” atgriezīsies bērnu iemīļotais lācēns Ričijs Rū, šoreiz muzikālā stāstā atklājot savus piedzīvojumus ceļojumā uz Āfriku gaisa balonā.

  • Zane Daudziņa mēģinās celt latviešu sieviešu pašapziņu 0

    Trešdien, 14. februārī plkst. 19.00 uz teātra nama “Jūras vārti” skatuves kāps iecienītā aktrise Zane Daudziņa, lai stāvkomēdijā “Tāda es esmu” komiski nopietni mēģinātu celt latviešu sievietes pašapziņu.

  • Notiks tradicionālais tautas deju kolektīvu koncerts ''Es varēju sadejot'' 0

    3. februārī plkst. 18.00 uz teātra nama “Jūras vārti” skatuves atkal notiks tradicionālais tautas deju koncerts “Es varēju sadejot”, kurā Ventspils deju ansamblis “Liedags” ciemos būs aicinājis tuvus un tālus draugu kolektīvus, lai priecētu skatītājus kopīgā sadancī.

  • Ventspilī būs skatāms koncertuzvedums ''Atgriežamies Latgolā'' 0

    Sestdien, 20. janvārī plkst. 14.00 un 18.00 teātra namā “Jūras vārti” viesosies koncertuzvedums “Atgriežamies Latgolā”, kura izveidē apvienojušies režisors Valdis Lūriņš, komponists Valdis Zilveris, dziesmu tekstu autors Jānis Peters, Latvijas Nacionālā teātra aktieri un grupa "Baltie lāči".