Tēma: Jūras vārti

 • Būt kopā ar dažādiem cilvēkiem 0

  Aizvadītās nedēļas nogalē Ventspils kultūras dzīves baudītājiem bija iespēja izkāpt no komforta zonas un iepazīt kaut ko jaunu. Sestdien Jūras vārtos notika Andas Lāces performance Pēc lēkmes, kas skatītājiem tika rādīta pirmo reizi. Pēc performances tās autore Anda Lāce sniedza nelielu interviju.

 • Jūras vārtos top dejas izrāde 0

  Teātra namā Jūras vārti pagājušajā nedēļā rezidēja Ģertrūdes ielas teātra mākslinieki, lai strādātu pie jaunas dejas izrādes, kas būs par ķermeņu sasaukšanos, par ikdienišķu un brīžiem pat neapzinātu stāvokli, uz kuru paraudzīties no cita skatpunkta.

 • Vasaras sajūta Naumova gleznās 0

  Kopš sestdienas teātra namā Jūras vārti apskatāma gleznotāja Alekseja Naumova personālizstāde Pasaules ainavas un Le chateau de l’Esparrou. Daļa eksponēto darbu Latvijā izstādīti pirmo reizi.

 • Ventspilī skatāmi Alekseja Naumova jaunākie darbi 0

  Sestdien, 4. decembrī, plkst. 12, teātra namā ''Jūras vārti'' tiks atklāta Alekseja Naumova personālizstāde ''Pasaules ainavas un Le chateau de l’Esparrou'', kurā daļa eksponēto darbu Latvijā skatāmi pirmoreiz.

 • Kurzemes filharmonija saņem mērķprogrammas KultūrElpa finansējumu 0

  Noslēdzoties Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas KultūrElpa projektu konkursam ''Daudzpusīgas profesionālās mākslas pieejamības nodrošināšana nacionālas vai reģionālas nozīmes attīstības centros Latvijā'', finansējumu saņēmusi arī SIA ''Kurzemes filharmonija''.

 • «Jūras vārtu» durvis uz laiku slēgtas 0

  Valstī noteiktās mājsēdes laikā līdz 15. novembrim teātra namā ''Jūras vārti'' nenotiks pasākumi un nebūs apskatāmas izstādes.

 • Atklās mākslinieces Elīnas Titānes izstādi 0

  2. septembrī plkst. 18 teātra namā ''Jūras vārti'', klātesot autorei Elīnai Titānei, tiks atklāta laikmetīgās keramikas un grafikas izstāde ''Vertikālais horizonts''.

 • Piektdien notiks vakara pastaiga 6

  27. augusta vakarā ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti doties Piektdienas vakara pastaigā pa pilsētas ielām un skaistākajām vietām, skvēriem un parkiem. Turpināsies pavasara pastaigā iesāktais un kustīgos objektus pilsētā papildinās ar mūziķiem, dejotājiem un dažādām aktivitātēm, kas mudina būt kustībā.

 • Klāvs Upaciers neatkārtojas 0

  Teātra namā Jūras vārti turpmāko mēnesi apskatāma mākslinieka Klāva Upaciera personālizstāde Atkārtošana un atkārtošanās.

 • «Jūras vārti» uz sarunu par mākslu aicina Ieva Melgalve 0

  Sestdien, 17. jūlijā, plkst. 17 teātra namā ''Jūras vārti'' notiks rakstnieces, dzejnieces, dramaturģes, tulkotājas un kritiķes Ievas Melgalves saruna ar māksliniecēm Laimdotu Malli un Kristīni Krauzi-Slucku.