Tēma: Jūras vārti

 • Jūras vārtiem – 15. Jubileja saved kopā populārus mūziķus 0

  Teātra nama Jūras vārti 15 gadu jubilejas koncertā 15. maijā plkst. 19 izskanēs gan populāras dziesmas no dažādām izrādēm, gan pazīstamākie šova dalībnieku hiti. Uzstāsies gandrīz visu Latvijas teātru mākslinieki, kas ir viesojušies uz šīs viesmīlīgās skatuves, bet populārie mūziķi, kas uzstāsies jubilejas reizē, ir cieši saistīti ar Ventspili.

 • Teātra nams ielūdz uz jubilejas pasākumu 5

  2009. gadā teātra nama Jūras vārti dzīvē notika būtisks pavērsiens – tika noslēgta vērienīga rekonstrukcija, kas novecojušo kultūras namu pārvērta modernā kultūras pasākumu norises vietā. 15. maijā ikviens gaidīts uz teātra nama 15 gadu jubilejas lielkoncertu.

 • Tautas deju kolektīvi piedalīsies skatē 0

  28. aprīlī plkst. 14.00 teātra namā “Jūras vārti” notiks repertuāra pārbaudes skate, kurā piedalīsies gan Ventspils pilsētas, gan arī Ventspils novada tautas deju kolektīvi.

 • Teātra namā ''Jūras vārti'' izskanēs mūzikls ar Raimonda Paula mūziku 0

  Svētdien, 21. aprīlī, plkst. 17.00 teātra namā “Jūras vārti” viesosies Latvijā pirmais multimediālais džūkboks mūzikls “Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās”, kurā skanēs Raimonda Paula mūzika, bet galvenās lomas atveidos Dināra Rudāne un Dainis Skutelis.

 • Jauniešu tautas deju kolektīvs ''Strautuguns'' aicina uz koncertu 0

  20. aprīlī plkst. 18.00 uz teātra nama “Jūras Vārti” skatuves jauniešu tautas deju kolektīva “Strautuguns” un tā vadītājas Agneses Sarmas aicināti, sadejos kolektīvi no Ventspils, Rīgas, Liepājas un Lēdurgas. Skatītājus sola priecēt ne tikai ar tautas dejām, bet iepazīstināt arī ar citiem saviem talantiem.

 • Valmierieši viesosies ar ''Spēlmaņu naktī'' apbalvotu izrādi 0

  Otrdien, 26. martā, plkst. 19.00 teātra namā “Jūras vārti” viesosies Valmieras drāmas teātris, skatītāju vērtējumam piedāvājot izrādi “Sēras piestāv Elektrai”, kas ieguvusi divas 2022./2023. sezonas “Spēlmaņu nakts” balvas. 

 • Klausītājus sagaida enerģijas piepildīts koncerts 0

  Jau pēc nedēļas teātra namā Jūras vārti uz neaizmirstamu un krāsainu koncertu aicinās grupa Latvian Blues Band. Šīs grupas koncerti vienmēr ir aizraujoši, turklāt mūziķi ne vien iepazīstina pašmāju publiku ar blūzu un soulmūziku to labākajā versijā, bet arī ar spilgtiem izpildītājiem.

 • Teātra nams ''Jūras vārti'' vērienīgi svinēs 15. jubileju 0

  Trešdien, 15. maijā, plkst. 19.00 vērienīgi tiks svinēta teātra nama “Jūras vārti” 15 gadu jubileja, īpašā koncertprogrammā parādot to daudzveidīgo un iemīļoto mākslinieku dažādību, kuri šo gadu laikā kāpuši uz šīs skatuves.

 • ''Credo'' dziedās īpaši dāmām 0

  Piektdien, 8. martā, plkst. 19.00 ar īpaši dāmām veltītu programmu “Sievietes – mūsu daile un prieks” teātra namā “Jūras vārti” uzstāsies Guntis Veits un populārā grupa “Credo”.

 • Ventspilī skanēs Paula un Rača ''Putnu dziesmas'' 0

  Piektdien, 1. martā plkst. 19.00 teātra namā “Jūras vārti” skanēs  Raimonda Paula un Guntara Rača jaunā dziesmu programmu “Putnu dziesmas”, kuru izpildīs bērnu vokālais ansamblis “Dzeguzīte” un tautas deju ansamblis “Dzintariņš”.

 • ''Jūras vārtos'' viesosies lācēns Ričijs Rū un draugi 0

  Svētdien, 25. februārī plkst. 15.00 teātra namā “Jūras vārti” atgriezīsies bērnu iemīļotais lācēns Ričijs Rū, šoreiz muzikālā stāstā atklājot savus piedzīvojumus ceļojumā uz Āfriku gaisa balonā.