Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Ventspils pilsētai nozīmīgus projektus, kas veicina un popularizē Ventspils Augstskolas studentu un studentu organizāciju aktīvas atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas un to attīstību.

Pretendēt uz konkursa finansējumu var Ventspils Augstskolas studenti (fiziskas personas), kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, studentu organizācijas (juridiskas personas) un Ventspils Augstskolas Studentu padome.

Kopējais projektu konkursa III kārtas finansējums ir 1120,00 EUR. Pretendents nodrošina līdzfinansējumu iesniegtajam projektam ne mazāk kā 10% apmērā no kopējām projekta izmaksām.

Pieteikumi jāiesniedz Ventspils pilsētas domes Kultūras centrā līdz 2018. gada 17. septembrim plkst. 17. Sīkāka informācija Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv/konkursi un Ventspils Augstskolas mājas lapā www.venta.lv.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • 0
  Andrejs Pornieks Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Ko perās, ķēzī papīrus, rokenrols ir miris.

 • 0
  Andrejs Pornieks Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Nu var tur kaut kādās vecās remontdarbnīcās ķip farmin' babies while slaves are all workin, tik un tā kaukāds nolāpīts ezīšfests, troksnis un idiotu bari. Ņem paklausās Aero, visiem jau nepatiks.
  https://youtu.be/FpUMsK6h0-I

 • 0
  Ženija Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  ko tu pīpē?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: