Aivars Lembergs preses konferenci sāk ar vēršanos pie valsts vadītājiem – prezidenta, ministru prezidenta, ministriem un citām atbildīgām personām. Ventspils mērs aicina padarīt Latviju diženu un vēlas, lai katrs cilvēks var lepoties ar padarītajiem darbiem savas valsts labā.

Lasi vēl

Komentāri (36)

 • 0
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Latvija būs dižena tikai tad,kad cilvēki saņems cilvēka cienīgu algu,un arī pensionāri cienīgu pensiju.
  Tas ir šausmas,cik Ventspilī ir daudz nabadzīgu cilvēku.

 • -2
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jāpiekrīt par nabadzīgajiem cilvēkiem- ēd sapelējušu sieru, dzer saskābušu vecu vīnu, brauc ar mašīnām ar norautu jumtu...

 • 0
  Āmen Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ne tikai Ventspilī, bet visā Latvijā, un par laukiem vispār nerunāsim.
  Atbildi uz jautājumu, kas valsti līdz tādam līmenim ir novedis, mēs zinām.
  Mums veikalos pārtikas produkti iet par Eiropas cenām, bet kā ar algām?
  Tādēļ katram iesaku sekot līdzi politikai un ēst vairāk biezpienu.

 • -3
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Te tev ,florence, ir jāpiekrīt.Visā Latvijā nabadzība ,,plaukst un zeļ,, .Lai gan jāsaka,ka labi ir tas ka neesam tādā Krievijā vai Piedņestrā,Z-Koreju vispār nepieminot.
  Kas attiecas uz Lembergu,tad aktieris viņš ir unikāls.Pats ar savu ietekmi uz valsts visu līmenu politikas veidošanā šo valsti par tādu ir padarījis.Tagad sevi te pasniedz kā gādīgu tēvu,kuram pat guļot sāp sirds par saviem nabaga bērniem.

 • 0
  yolo Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kā tas ir? Dižena Latvija būs tad, kad neklanīsies ārzemniekiem, bet gan mazajam? Dižena būs tad, kad visi uzņēmēji maksās otkatu, lai tik varētu darboties šajā paradīzes nostūrī?

 • -2
  Andrejs Pornieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Svētkos vazāties kā ubagam, tas nav Moral Free, paldies.

 • 0
  ozols Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ziniet šie jampampiņi kas sevi dēvē par politiķiem (izņemot dažus) ar saviem gājieniem zinot,kā parastā tauta dzīvo-kāda sistēma Latvijā - uzsauc padarīt Latviju diženu! Nu Moins-nezini? Mēs jau esam un būsim diženi ,ja paskatās labās lietas,bet kas labos sliktās? -Nu protams parastā strādnieku latviešu tauta. Uzliec kepku un Esi dižens,izrādies.. .

 • -3
  Andrejs Pornieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jānis Rainis, galvā spainis.
  Vidū speķis, apkārt bleķis.

  Reku, vakar dzimumdienu atsvinējām, es arī visādus rīmētājus uz paģirām neciešu.
  Pants priekšā, pants pakaļā, galvā vai kaut turbāns, dzīvo Lielā ielā.
  Tik un tā vidū sapuva un beidzot arī nolūza, vakardienas prauls.

 • -2
  Ens Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jā,mazajam vīriņam šīberis uzlikts uz opciju - "ciet!". Tas arī saprotams. Dzijas kamoliņam ir saredzams pavediena gals. "Mīļie Ventspilnieki"- izsakiet,lūdzu, vienīgi līdzjūtības..

 • -1
  norge Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Latviju var padarit Dizenu ! tikai lai to izdaritu vajadzetu sasedinat cietumos visus tos kas saprihvatizeja un izaga so valsti un pie reizes visu atnemt ko ir nozagusi ar tadiem pasiem procentiem ka dod kreditus

 • 0
  gn8tukei Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Labdien Ventspils Dome.
  Vai varat paskaidrot atklātībai - no kādiem finanšu līdzekļiem šīs cepures ir izgatavotas?

 • -2
  Ens Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  ZZS, Latviju jau ir padarījusi "diženu".Mazais murkšķis vai tad nav informēts par saviem sasniegumiem?

 • -2
  Ens Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  cepures ir izgatavotas pie Latvijas draugiem no Aliexpress-tur ir "labākā" kvalitate.. :)

 • -4
  B. Jurševics Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kauns klausīties!!! ..ko pats esat izdarījis sociālajā jomā diženu un varenu, atšķirīgu no citām Latvijas pilsētām. Ventspils Latvijā sociālajā jomā atrodas uz viena no zemākajiem attīstības līmeņiem. Citus mācīt, tur viņš varens!!! Šķebina.

 • -7
  Ramona Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jurševica kungs - es nudien neaizstāvu Aivaru, bet vismaz viņš par to runā skaļi. Viņš jau nenozākā nevienu konkrēti - bet runā par kopējo situāciju. Piemēram, par izglītības jomu pilsētā es nevaru neko sliktu teikt. Pati no tās vides esmu nākusi - tagad izmaiņas, ko redzu, ejot pēc mazdēla, kas ieviesušās kaut vai labiekārtojuma ziņā, ir milzīgas. Vai tādam Kaimiņam rūpēs Ventspils skolas - nu, nē, taču.

 • -5
  keda Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Var šo ". Ventspils Latvijā sociālajā jomā atrodas uz viena no zemākajiem attīstības līmeņiem." precizēt? Kas tieši citur ir, kā mums nav. Konkrēti. Kaut kā līdz šim ir licis, lai nu par ko, bet sociālajā jomā nu gan nebūt par ko sūdzēties.

 • -4
  keda Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Vispār šis tāds Trampa lozungs, ja nu kas :)

 • -3
  Ens Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ramona-es nudien neaizstāvu Jurševicu. Tu esi dumja. Tas nav lamuvārds. Tu,Ramona,vienkārši esi dumja.

 • -3
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jau daudzu gadu garumā es dzirdu,ka tas Lembergs zog,bet dod arī citiem.Un visu šo gadu garumā tā arī neesmu sapratis,ko ta viņš citiem ir tādu iedevis,kas citos novados un pilsētās nav iedots?

 • -3
  B. Jurševics Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kedai...
  Ja Jums interesē plašāk, salīdziniet sociālo pakalpojumu klāstu kaut vai Ventspils un Liepājas, Jēkabpils sociālo dienestu mājas lapās..., bet
  tikai pāris konkrētu piemēru - *]Ventspilī nav specializēto sociālo māju, kā tas ir tai pašā Liepājā, arī mazajā Dobelē. *]citás pilsētās ir speciālo socdienestu rīcībā kvalitatīvs mājas aprūpes birojs, *]pēc smagām saslimšanām (insults, infarkts) citu pilsētu sociālie dienesti nekavējoties sniedz visu slimniekam, viņa radiniekiem nepieciešamo informāciju un sociālo palīdzību - reālu palīdzību, neatrakstoties ar kādu mistisku psihologa štata vietu slimnīcā un veselības aprūpi, kas nav tas pats, kas sociālā aprūpe.
  Vai Lembergs ir bijis mājās pie viena invalīda, cilvēka ar īpašām vajadzībām, apzinājis, kā var palīdzēt šai cilvēku grupai?
  Drosmīgākie šīs bezpalīdzības rezultātā pamet Latviju. Sabiedrība, varenība un diženums neattiecas tikai uz palīdzību mazuļiem un pirmssvētku pabalstu izsniegšanu (visprimitīvākā soc. palīdzība)

 • -1
  Andrejs Pornieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Offtops jau nu baigais bet lai tad,
  https://manabalss.lv/simtgades-svinibu-naudas-novirzisana-veza-arstesanai/show#news

 • 0
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Vai Lembergs ir bijis mājās pie viena invalīda?
  Atbilde - JĀ, pie sevis!

 • -1
  B. Jurševics Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ramonai...
  Par Kaimiņu piekrītu - Ventspils skolas viņam neinteresēs, bet zinu vismaz vairākus 10 ventspilniekus, kuri ar Ventspils skolām un citām pilsētas aktuālām problēmām tiktu galā vēl labāk kā autoritārais režīms līdz šim... vienlaikus novērtēju Ventspils speciālistu sasniegto. Es savu kritikas akcentu lieku tieši uz Lemberga krimināllietas aspektu, uz prettiesiskajām darbībām, gūstot pašlabumu, izmantojot pilsētas vadītāja amatu (viss precīzi atspoguļots viņa krimināllietas materiālos)

 • -1
  Mikess Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Neesmu neviena piekritējs vai noliedzējs.Tikai secinājumi ir par Jums arī guberņas biedr ar saviem šoviem kurus radiet sev paši.Labāk jau būtu paklusējis,komunist izbijušais

 • -9
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jel saprotiet pareizi,A. Lembergs viens pats visus darbus paveikt tīri cilvēciski nespēj.
  Ne jau viņš ir vainīgs ,ja valstī valda bardaks visās jomās,un ja valstī ir pilns ar nabadzīgiem cilvēkiem,ne jau viņš ir vainīgs,ka katru dienu kāda ģimene pameta Latviju,un aizlido labākos dzīves meklējumos.
  Reiz bija tāda partija -Latvijas ceļš ,kura valsti ieveda postā,pēc tam nāca tautas partija, kura iesākto turpināja.Paši vien esam vainīgi,ja ievēlam cirpējus un valsts izadzējus augstos amatos.Korupcijas pūķim ir simtiem galvu,un ilgi vēl tās mēs cirtīsim ar asarām acīs.
  JaA. Lembergs vadītu valsti,tad kārtība būtu visās jomās,tad patiesi varētu teikt,jā Latvija ir tiesiska un demokrātiska valsts,un valsts ir pārtikusi un tās iedzīvotāji ir patiesi laimīgi.
  Bet pagaidām mums visiem jāsēž kā uz karstām oglēm,un tas ir vairāk kā slikti.

 • -2
  Solvita Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  To jau Vaira Vīķe Freiberga teica - mūs būsim diženi.

 • 0
  Dajūsko Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Nea, viņa teica - mēs ESAM diženi. Nejauc.

 • 0
  Egils Liepins Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kā iet Andrim, kā iet Aināram? Varbūt ar viņiem var sarunāt kaut ko diženu? Un kas ar to mikrofonu akvārijā - vai ir jau izņemts ārā vai joprojām tur peld? Tauta grib zināt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: