Tēma: Teātris

 • Jauniešu mājā iespējams improvizēt 0

  Ceturtdien, 4. oktobrī, plkst. 18 Jauniešu mājā notiks pirmā tikšanās interesentiem, kuri vēlas pievienoties improvizācijas teātra grupai.

 • «Vāravas» aktieri uzstāsies Vācijā 0

  Vārves pagasta amatierteātra "Vārava" dalībnieki dosies braucienā uz Vāciju, lai 22. septembrī Eslingenā izrādītu lugu visai ģimenei "Tikai mazītiņa izdoma...". Tās autors ir "Vāravas" režisors Valdis Šmēliņš.

 • Vakara pastaiga atgriežas pilsētas parkos un skvēros 10

  Piektdien, 24. augustā, ventspilnieki un pilsētas viesi dosies nesteidzīgā pastaigā pa Ventspils pilsētu. Šoreiz galvenie pastaigas objekti ar kino, teātri, koncertiem un izklaides iespējām arī bērniem atgriezīsies pilsētas parkos un skvēros, tomēr šajā vakarā aktivitātes neizpaliks arī citviet pilsētā.

 • Ventspilī notiks simtgades zaļumballe 8

  Simt dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas visā Latvijā tiks rīkota Zaļumballe. 11. augustā arī Ventspilī tiks veidota svētku Zaļumballe piejūras parkā, kur balles vēsturisko noskaņu papildinās Ostgala klātesamība un iespēja vakara gaitā apmeklēt pludmali un tajā vērot saules rietu.

 • Ugālē notiks amatierteātru festivāls 0

  14. jūlijā plkst. 12 Ugāles pagastā pie vidusskolas sāksies amatierteātru festivāls "Spēlējam teātri". Pasākumā piedalīsies kolektīvi no Ventspils novada Ances, Ziru, Tārgales, Vārves, Ugāles, Puzes un Užavas pagastiem, kā arī viesi no Durbes, Pastendes un Tiņģeres, visu dienu rādot brīvdabas izrādes.

 • Ventspilnieki izgāja Brīvības ielā (VIDEO) 25

  Aizsākot simtgades iniciatīvas notikumus mūsu pilsētā, 25. maijā ventspilnieki un pilsētas viesi devās pastaigā pa Brīvības ielu no viena gala līdz otram, kur bija sarūpēti koncerti, izstādes, instalācijas, ekskursijas, izklaidējoši projekti un radošās darbnīcas.

 • Tehnikuma teātra studija piedalījās teātru festivālā 0

  Valmieras Viestura vidusskolā aizvadīts XI bērnu un jauniešu teātru festivāls … un es iešu un iešu!, kurā piedalījās arī Ventspils Tehnikuma teātra studija ar izrādi Spoguļattēls un saņēma 1. pakāpes diplomu.

 • Notiks amatierteātru skate 0

  12. maijā un 13. maijā Piltenes kultūras namā notiks Ventspils novada amatierteātru iestudējumu skate, kurā varēs noskatīties 12 izrādes, pasākumā piedalīsies aktieri no 11 pagastiem. Iestudēti gan latviešu, gan ārzemju autoru darbi.

 • Ventspils aktieri plēsīs jokus 1

  Šovakar un rīt Ventspils teātra aktieri un režisore Vija Draviņa aicina uz pirmizrādēm – mūsu teātris iestudējis Rūdolfa Blaumaņa joku lugu Trīnes grēki.

 • Bibliotēkā notiks lugas «Vīrietis» pirmizrāde 0

  Piektdien, 16. martā, plkst. 13 Galvenajā bibliotēkā pensionāru biedrības “Ventspils Liedags” Senioru teātris kopā ar režisori Līgu Porieti aicina uz iepazīšanos ar jauno amatierteātri un lugas “Vīrietis” pirmizrādi. Pasākumā piedalīsies arī lugas autore Zane Pamše.