Tēma: Teātris

 • Notiks Latvijas amatierteātru iestudējumu skate 0

  Svētdien, 19. jūnijā Ventspils Kultūras centrā, Latvijas amatierteātru iestudējumu skates ''Gada izrāde 2021'' ietvaros, būs vērojama Jūrmalas teātra izrāde ''Sieviete melnā'' un Ventspils teātra iestudējums ''8 mīlošas sievietes''.

 • Teātris – dzīva un mainīga māksla 0

  Jau šīs nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. jūnijam, Ventspilī notiks Teātra festivāls Nr. 1, kura programmu veidos ne vien četras spilgtas, saturiski un žanriski atšķirīgas izrādes, bet arī vairāki ar skatuvi tieši nesaistīti notikumi, tostarp diskusijas un darbnīcas skatuves mākslas profesionāļiem.

 • Iespēja piedzīvot teātri tuvāk 0

  No 3. līdz 5. jūnijam teātra namā Jūras vārti un Ventspils pilsētvidē nāks klajā jauns projekts Teātra festivāls Nr. 1, kas aicinās Kurzemes reģiona iedzīvotājiem iepazīt aktuālākās laikmetīgā teātra mākslas norises Latvijā.

 • Jauns festivāls pulcēs laikmetīgā teātra skatītājus un profesionāļus 0

  No 3. līdz 5. jūnijam Ventspilī, teātra namā ''Jūras vārti'' un Ventspils pilsētvidē taps jauns sadarbības projekts ''Teātra festivāls Nr. 1'', kura mērķis ir iepazīstināt Kurzemes reģiona iedzīvotājus ar aktuālākajām laikmetīgā teātra mākslas norisēm Latvijā, kā arī pulcināt nozares profesionāļus, kopīgi domājot par skatuves mākslas nākotni, problēmām un iespējamiem risinājumiem.

 • Ar labestību – par visbriesmīgāko 0

  Neraugoties uz visām šausmām, ko šobrīd piedzīvo Ukraina, Harkivas teātris ЛанжеронЪ ieradīsies Ventspilī ar monoizrādi Moņa. Izrāde notiks sestdien, 26. martā, plkst. 17 Jaunrades namā.

 • Starptautiskajai teātra dienai veltīti notikumi Ventspilī 0

  Tuvojoties Starptautiskajai teātra dienai, Ventspils Kultūras centrs teātra mākslas cienītājiem piedāvā ieraudzīt teātri gan caur aktieru, gan režisoru, gan mākslinieku prizmu. No 21. marta Kultūras centra 1. stāvā ikviens apmeklētājs varēs aplūkot Ventspils teātra izrāžu plakātus, kuru autors ir mākslinieks Ints Sedlenieks.

 • Nepieļaut sava iekšējā kara pamošanos 8

  Neparastais aktieru ansamblis, iespējams, ir tas, ar ko piesaista skatītājus Mihaila Durņenkova lugas Karš vēl nav sācies iestudējums Ļeras Surkovas režijā, kas 14. martā būs skatāms teātra namā Jūras vārti.

 • «Šekspīra» vietā Liepājas teātris rādīs «Jauno līgavu» 0

  Teātra nams ''Jūras vārti'' informē, ka tiek atcelta 26. janvārī paredzētā Liepājas teātra viesizrāde ''Šekspīrs''. Tās vietā ventspilnieki varēs noskatīties Dž. Dž. Džilindžera režisēto iestudējumu ''Jaunā līgava'', kas pirmizrādi piedzīvojis vien pērnā gada decembrī.

 • Jūras vārtos top dejas izrāde 0

  Teātra namā Jūras vārti pagājušajā nedēļā rezidēja Ģertrūdes ielas teātra mākslinieki, lai strādātu pie jaunas dejas izrādes, kas būs par ķermeņu sasaukšanos, par ikdienišķu un brīžiem pat neapzinātu stāvokli, uz kuru paraudzīties no cita skatpunkta.

 • No 15. novembra kultūras pasākumi būs pieejami zaļajā režīmā 0

  Valdība lēmusi no 15.novembra atjaunot kultūrvietu darbību klātienē, kā arī iespēju organizēt un apmeklēt publiskus kultūras pasākumus, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus,  informē Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

 • Ventspils teātris dodas uz festivālu «Spēlesprieks 2021» 0

  Piektdien, 24. septembrī Ventspils teātra radošā komanda dosies uz Limbažiem, lai piedalītos Starptautiskajā amatierteātru festivālā ''Spēlesprieks 2021'', kurš norisināsies no 24. līdz 26. septembrim.