Tēma: Teātris

 • Svinēs Jūras svētkus 69

  10. jūlijā svinēsim Jūras svētkus! Priecāsimies par iespēju apmeklēt svētku tirgu ar kūpinātu zivju smaržu, vērot kuģus Ventā un saulrietu jūras krastā, izbaudīt koncertus un īstu balli. Jau no paša rīta varēs doties pilsētas ielās lielajā iepirkšanās tūrē, iepazīt vietējo ražotāju un amatnieku produkciju.

 • Brīvostas pārvalde slēgs reklāmas līgumus ar 23 sporta un kultūras organizācijām 0

  Lai sniegtu atbalstu ventspilnieku sporta un kultūras aktivitāšu īstenošanā, kā arī padarītu caurspīdīgāku Ventspils brīvostas reklāmas līdzekļu izlietojumu, šogad Ventspils brīvostas pārvalde izsludināja publisku pieteikšanos iespējai reklamēt brīvostu, startējot sporta sacensībās un organizējot dažādus sporta un kultūras pasākumus. 

 • Amatierkolektīvi varēs koncertēt 1

  No 15. jūnija, visi amatierkolektīvi, kuri to vēlēsies, varēs atsākt koncertdarbību, preses konferencē informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra Nemateriālā kultūras mantojuma nodaļas vadītāja Sarmīte Pāvulēna.

 • Aprīļa beigās darbu varētu sākt muzeji 0

  Ja situācija nepasliktināsies un nepieaugs Covid-19 saslimušo skaits, tad pēc divām nedēļām varētu darbu sākt muzeji, bet sezonas beigās tiktu organizētas teātra izrādes ar skatītājiem, šorīt intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" pieļāva kultūras ministrs Nauris Puntulis.

 • Būs skatāms raidījums par Ventspils teātri 11

  Piektdien, 5. februārī plkst. 20 Ventspils Kultūras centra sociālo tīklu Facebook un YouTube kontos ikviens interesents varēs vērot tiešsaistes raidījumu ''Ražīgie un sarežģītie 70. – 80. gadi'', kurš norisināsies Ventspils teātra 75 gadu jubilejai veltītā pasākumu cikla ''Svētki, šodien atkal svētki…'' ietvaros.

 • Ventspils amatiermākslā sagaidāms darba pilns gads 0

  Šo gadu 54 Ventspils Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi iesāk ar pozitīvām cerībām, jauniem izaicinājumiem un vēlmi radoši izpausties. Šobrīd darbs notiek attālinātā režīmā, bet pie pirmās izdevības vairāk kā 1000 Ventspils amatiermākslas kustības entuziastu gatavi ik vakarus veltīt mēģinājumu procesam klātienē.

 • Tabu tēmas un melnais humors izrādē «Nelabā roka» 0

  4. novembrī plkst. 19 teātra namā ''Jūras vārti'' būs skatāma Kārļa Krūmiņa režisētā Ģertrūdes ielas teātra izrāde ''Nelabā roka'', kas nominēta 2019./2020. gada sezonas ''Spēlmaņu nakts'' balvai kategorijā ''Gada izrāde pusaudžiem''.

 • Ventspils teātrim - 75! 1

  Trešdien, 21. oktobrī, plkst. 19 Ventspils kultūras centra lielajā zālē notiks Ventspils teātra 75 gadu jubilejas cikla 1. pasākums, kura viesis būs ilggadējais teātra aktieris un režisors Uldis Grīnbergs. Kopā būs iespēja atskatīties uz Ventspils teātri cauri laikiem no 1945. līdz 1980. gadam.