Tēma: Teātris

 • Jūras vārtos top dejas izrāde 0

  Teātra namā Jūras vārti pagājušajā nedēļā rezidēja Ģertrūdes ielas teātra mākslinieki, lai strādātu pie jaunas dejas izrādes, kas būs par ķermeņu sasaukšanos, par ikdienišķu un brīžiem pat neapzinātu stāvokli, uz kuru paraudzīties no cita skatpunkta.

 • No 15. novembra kultūras pasākumi būs pieejami zaļajā režīmā 0

  Valdība lēmusi no 15.novembra atjaunot kultūrvietu darbību klātienē, kā arī iespēju organizēt un apmeklēt publiskus kultūras pasākumus, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus,  informē Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

 • Ventspils teātris dodas uz festivālu «Spēlesprieks 2021» 0

  Piektdien, 24. septembrī Ventspils teātra radošā komanda dosies uz Limbažiem, lai piedalītos Starptautiskajā amatierteātru festivālā ''Spēlesprieks 2021'', kurš norisināsies no 24. līdz 26. septembrim.

 • Svinēs Jūras svētkus 68

  10. jūlijā svinēsim Jūras svētkus! Priecāsimies par iespēju apmeklēt svētku tirgu ar kūpinātu zivju smaržu, vērot kuģus Ventā un saulrietu jūras krastā, izbaudīt koncertus un īstu balli. Jau no paša rīta varēs doties pilsētas ielās lielajā iepirkšanās tūrē, iepazīt vietējo ražotāju un amatnieku produkciju.

 • Brīvostas pārvalde slēgs reklāmas līgumus ar 23 sporta un kultūras organizācijām 0

  Lai sniegtu atbalstu ventspilnieku sporta un kultūras aktivitāšu īstenošanā, kā arī padarītu caurspīdīgāku Ventspils brīvostas reklāmas līdzekļu izlietojumu, šogad Ventspils brīvostas pārvalde izsludināja publisku pieteikšanos iespējai reklamēt brīvostu, startējot sporta sacensībās un organizējot dažādus sporta un kultūras pasākumus. 

 • Amatierkolektīvi varēs koncertēt 1

  No 15. jūnija, visi amatierkolektīvi, kuri to vēlēsies, varēs atsākt koncertdarbību, preses konferencē informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra Nemateriālā kultūras mantojuma nodaļas vadītāja Sarmīte Pāvulēna.

 • Kultūras centrs piedāvā noslēdzošo Ventspils teātra tiešsaistes raidījumu 0

  Trešdien, 12. maijā plkst. 20 Ventspils Kultūras centra sociālo tīklu Facebook un YouTube kontos pie skatītājiem nonāks Ventspils teātra tiešsaistes raidījums ''Mainīgie 2000.'', turpinot Ventspils teātra 75 gadu jubilejas cikla ''Svētki, šodien atkal svētki…'' pasākumu sēriju.

 • Aprīļa beigās darbu varētu sākt muzeji 0

  Ja situācija nepasliktināsies un nepieaugs Covid-19 saslimušo skaits, tad pēc divām nedēļām varētu darbu sākt muzeji, bet sezonas beigās tiktu organizētas teātra izrādes ar skatītājiem, šorīt intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" pieļāva kultūras ministrs Nauris Puntulis.

 • Būs skatāms raidījums par Ventspils teātri 11

  Piektdien, 5. februārī plkst. 20 Ventspils Kultūras centra sociālo tīklu Facebook un YouTube kontos ikviens interesents varēs vērot tiešsaistes raidījumu ''Ražīgie un sarežģītie 70. – 80. gadi'', kurš norisināsies Ventspils teātra 75 gadu jubilejai veltītā pasākumu cikla ''Svētki, šodien atkal svētki…'' ietvaros.