Tēma: Mūzika

 • Aprīlim, aprīlim! (VIDEO) 4

  Tā nu tas jau labi sen iegājies, ka tieši 1. aprīlī sevišķi cenšamies jokoties un izjokot citus, protams, neaizmirstot, ka arī paši varam kļūt par baltās muguras vai atšņorētās kurpes upuri.

 • «Kurzemes filharmonijas» kolektīvi turpina pilnveidoties 0

  Situācijā, kad amatiermākslas kolektīvu darbību ierastajā formātā realizēt nav iespējams, SIA ''Kurzemes filharmonija'' kolektīvi - jauktais koris ''Ventspils'', Ventspils Kamerorķestris un Ventspils bigbends nezaudē optimismu un ne vien turpina regulāru mēģinājumu procesu, bet arī meklē jaunas prasmju un iemaņu pilnveides iespējas.

 • Vienmēr patikusi saksofona skaņa 5

  Saksofonistam Aigaram Lasmanim ir sava grupa Express, kurā viņš uzstājas kopā ar Gati Indriksonu. Ventspilnieks muzicē arī senioru bigbendā, bet Ziemassvētkos ar kapteini Daini Briedi iepriecināja pilsētas iedzīvotājus pie divām lielajām eglēm.

 • Sanders piedāvā dziesmu «Ziemas rīts» 1

  Baltās un lēnās ziemas iespaidos Arvis Sanders izdod dziesmu "Ziemas rīts". Tā vēsta par romantiskām divu cilvēku atiecībām un sniedz gaišu cerību.

 • Motosportists ar ģitāru rokās (VIDEO) 0

  Motosportists un uzņēmējs Arvis Sanders debitē uz Latvijas mūzikas skatuves ar dziesmu "Jūrkalne". Šis skaņdarbs ir kā veltījums Jūrkalnes cilvēkiem, dabai, kultūrai un klausītājiem piedāvā kopā doties īsā ceļojumā uz rietumkrastu.

 • Lielajā laukumā skanēs roks 0

  Sestdien, 18. jūlijā, Ventspils ielas turpinās pieskandināt notikumu cikla ''Ventspils skan'' muzikālie priekšnesumi. Šajā sestdienā ventspilnieki aicināti doties vēlā pēcpusdienas pastaigā pa pilsētas centru, kur no plkst. 16.30 līdz 17.30 Lielo laukumu pieskandinās roka grupa ''Hypervert''.

 • Notikumu cikls «Ventspils skan» turpinās 0

  Arī šajā sestdienā, 13. jūnijā Ventspils Kultūras centrs plāno pārsteigt ventspilniekus, kuri devušies savās sestdienas rīta gaitās.

 • Aicina izbaudīt citādāku «Piektdienas vakara pastaigu» 12

  Ventspilnieku iemīļotās ''Piektdienas vakara pastaigas'' reizē, pilsētas ielās dosies mūzika. 29. maija vakarā no plkst. 18 līdz 20 braucienā ar tūristu vilcieniņu Ventspils ielas pieskandinās Kultūras centra metālpūšamo instrumentu ansambļa ''Ventspils Brass'' un ''Saksofonu kvarteta'' dalībnieki.

 • Koncertzāle aicina uz «Koncertu bez cilvēkiem» 0

  Ceturtdien, 21. maijā plkst. 20 koncertzāle ''Latvija'' aicina klātienē vai attālināti piedzīvot divu prominentu pianistu - Džona Kamīla Farā un Kaja Šūmahera, klaviermūzikas performanci, kas pie klausītājiem nonāks pateicoties īpašam mākslas objektam - interaktīvai instalācijai ''Koncerts bez cilvēkiem''.

 • Herberta Dorbes muzejs uzņems viesus 0

  Otrdien, 18. februārī plkst. 15.30 par godu rakstnieka, pedagoga un novadpētnieka Herberta Dorbes dzimšanas dienai autora memoriālajā muzejā ''Senču putekļi'' tiks rīkota tradicionālā Viesu diena.

 • Pārventas bibliotēkā lasīs dzeju 0

  Ceturtdien, 6. februārī, plkst. 19 dzejniece Inga Gaile un ansamblis "DuoRI" aicina uz mūzikas un dzejas vakaru ''Aiz robežas'' Pārventas bibliotēkā.