Tēma: Mūzika

 • No 15. novembra kultūras pasākumi būs pieejami zaļajā režīmā 0

  Valdība lēmusi no 15.novembra atjaunot kultūrvietu darbību klātienē, kā arī iespēju organizēt un apmeklēt publiskus kultūras pasākumus, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus,  informē Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

 • Sanders piedāvā rudenīgu dziesmu «Vēl Tevi sauc» (VIDEO) 1

  Arvja Sandera jaunākā dziesma "Vēl Tevi sauc..." ir kā romantisks stāsts, kas vēsta par cilvēku savstarpejām, siltām attiecībām, kas iesākas pavasarī, ilgst visas vasaras garumā un izgaist kopā ar krāsainām lapām rudenī.

 • Pārventas bibliotēkā notiks koncertlekcija 0

  Otrdien, 19. oktobrī plkst. 18 Pārventas bibliotēkā, papildinot Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstādi ''Bēthovens. Orbītas'', notiks koncertlekcija ''Bēthovens. Latvija. Veltījumi'' - muzikāli veltījumi un stāsti par komponista Ludviga van Bēthovena laikabiedriem un draugiem Latvijā.

 • «Jūras akmentiņi» turpina pārsteigt (VIDEO) 0

  Ir iznācis jauns Ventspils Kultūras centra popstudijas ''Jūras akmentiņi'' videoklips mūziķu Jāņa Aišpura un Guntara Rača dziesmai ''Tas ceļš zem kājām'' (''Nāc'').

 • Tikšanās ar Kasparu Zlidni Galvenajā bibliotēkā 0

  Ventspils Galvenā bibliotēka un Europe Direct Ventspils trešdien, 29. septembrī, plkst. 17.30 aicina interesentus uz tikšanos ar mūziķi, CrossFit treneri un grāmatas ''Spēka grāmata. Atklāj augstāko spēku sevī'' autoru Kasparu Zlidni.

 • Pēc sapņa hiphoprepa stilā (VIDEO) 3

  Viņš ieraksta solo dziesmas un klipus, audzina dēlu un ļoti gribētu izdot savu pirmo albumu. Aleksandru Larionovu daudzi iepazina, noskatoties YouTube kanālā videoklipu ar pazīstamām Ventspils vietām.

 • «Tasteful» izdod jaunu dziesmu (VIDEO) 0

  Jaunā pašmāju indīroka grupa ''Tasteful'' izdod ''Bonfire'', kas tika sarakstīta, sēžot ar draugiem pie ugunskura. ''Tasteful'' dalībnieki satikās Ventspils mūzikas vidusskolā. Savu muzikālo skanējumu izkopuši, spēlējot jau citos sastāvos, kā arī Ventspils bigbendā.

 • Cilvēki ļoti ilgojas pēc lustēm 0

  Muzikants ar 20 gadu stāžu Edijs Rozentāls strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, viņš ir profesionāls ūdenslīdējs un arī uzņēmējs. Visu laiku būt kustībā ir ventspilnieka aicinājums.

 • Latvijas mūzikā debitē ventspilniece Emīlija Jermola (VIDEO) 3

  Pavasara pilnbriedā ar dziesmu ''Augustā'' plašākai publikai sevi piesaka jaunā dziedātāja un dziesmu autore Emīlija Jermola no Ventspils. Dziesmu producējis grupu ''The Sound Poets''/''Pienvedēju Piedzīvojumi'' dalībnieks Pēteris Lunde.

 • Plāno rīkot «Ventspils Groove» 0

  Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar koncertzāli ''Latvija'' plāno rīkot mūsdienu ritma mūzikas festivālu Ventspils Groove. Protams, festivāla rīkotāji ņems vērā situāciju, izvērtēs inficēšanās riskus un vajadzības gadījumā mainīs pasākumu norises formu.

 • Piektdienas vakaros pie strūklakām skanēs mūzika 0

  Maijā ik piektdienas vakaru kāda no Ventspils strūklakām atdzīvosies muzikālā straumē jeb ''Strūklaku strīmā''. Četras piektdienas, četri dažādi mūzikas notikumi dabā un tiešsaistē. Pirmā straumēšana 7. maijā plkst. 20 pie strūklakas ''Fregate ''Valzivs'''' ar tiešraidi Ventspils Kultūras centra Facebook lapā.