Tēma: Mūzika

 • Koncertzālē varēs noskatīties filmu par Glenu Gūldu (VIDEO) 1

  Atzīmējot starptautisko klavierēm veltīto dienu jeb ''Piano Day'', 29. martā plkst. 16 Ventspilī, koncertzālē ''Latvija'' bez maksas tiks demonstrēta dokumentālā filma par izcilo kanādiešu pianistu Glenu Gūldu ''Noslēpumainais ģēnijs. Glena Gūlda iekšējā dzīve'' (‘Genius Within: The Inner Life of Glenn Gould’).

 • Ar vienīgo koncertu šogad Latvijā uzstāsies Vineta Sareika 0

  Piektdien, 18. martā, Ventspils koncertzālē ''Latvija'' uzstāsies izcilā un starptautiski atzītā vijolniece Vineta Sareika, kuras sniegtais koncerts kopā ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) stīgu grupas mūziķiem būs vienīgā uzstāšanās reize Latvijā šogad.

 • No 15. novembra kultūras pasākumi būs pieejami zaļajā režīmā 0

  Valdība lēmusi no 15.novembra atjaunot kultūrvietu darbību klātienē, kā arī iespēju organizēt un apmeklēt publiskus kultūras pasākumus, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus,  informē Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

 • Sanders piedāvā rudenīgu dziesmu «Vēl Tevi sauc» (VIDEO) 1

  Arvja Sandera jaunākā dziesma "Vēl Tevi sauc..." ir kā romantisks stāsts, kas vēsta par cilvēku savstarpejām, siltām attiecībām, kas iesākas pavasarī, ilgst visas vasaras garumā un izgaist kopā ar krāsainām lapām rudenī.

 • Pārventas bibliotēkā notiks koncertlekcija 0

  Otrdien, 19. oktobrī plkst. 18 Pārventas bibliotēkā, papildinot Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstādi ''Bēthovens. Orbītas'', notiks koncertlekcija ''Bēthovens. Latvija. Veltījumi'' - muzikāli veltījumi un stāsti par komponista Ludviga van Bēthovena laikabiedriem un draugiem Latvijā.

 • «Jūras akmentiņi» turpina pārsteigt (VIDEO) 0

  Ir iznācis jauns Ventspils Kultūras centra popstudijas ''Jūras akmentiņi'' videoklips mūziķu Jāņa Aišpura un Guntara Rača dziesmai ''Tas ceļš zem kājām'' (''Nāc'').

 • Tikšanās ar Kasparu Zlidni Galvenajā bibliotēkā 0

  Ventspils Galvenā bibliotēka un Europe Direct Ventspils trešdien, 29. septembrī, plkst. 17.30 aicina interesentus uz tikšanos ar mūziķi, CrossFit treneri un grāmatas ''Spēka grāmata. Atklāj augstāko spēku sevī'' autoru Kasparu Zlidni.

 • Pēc sapņa hiphoprepa stilā (VIDEO) 3

  Viņš ieraksta solo dziesmas un klipus, audzina dēlu un ļoti gribētu izdot savu pirmo albumu. Aleksandru Larionovu daudzi iepazina, noskatoties YouTube kanālā videoklipu ar pazīstamām Ventspils vietām.

 • «Tasteful» izdod jaunu dziesmu (VIDEO) 0

  Jaunā pašmāju indīroka grupa ''Tasteful'' izdod ''Bonfire'', kas tika sarakstīta, sēžot ar draugiem pie ugunskura. ''Tasteful'' dalībnieki satikās Ventspils mūzikas vidusskolā. Savu muzikālo skanējumu izkopuši, spēlējot jau citos sastāvos, kā arī Ventspils bigbendā.

 • Cilvēki ļoti ilgojas pēc lustēm 0

  Muzikants ar 20 gadu stāžu Edijs Rozentāls strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, viņš ir profesionāls ūdenslīdējs un arī uzņēmējs. Visu laiku būt kustībā ir ventspilnieka aicinājums.