Tēma: Mūzika

 • Senioru balle oktobrī Kultūras centrā 3

  8. oktobrī plkst. 16.00 Ventspils Kultūras centrā notiks Senioru balle. Rudenīgo svētdienas pievakari seniori varēs pavadīt lieliskā kompānijā un izdejoties dzīvās mūzikas pavadījumā.

 • Sestdien Ventspilī notiks Vasaras noslēguma svētki 2

  Šo sestdien, 9. septembrī, Ventspils Augstskolas dārzā norisināsies Vasaras noslēguma svētki, kur jaunieši, studenti un interesenti aicināti enerģiski ieskandināt jau sākušos mācību gadu un kopā atvadīties no siltajām vasaras dienām. Ieeja teritorijā no plkst. 13.00, bet pasākums norisināsies līdz pat plkst. 02.00.

 • Koncertzālē “Latvija” izskanēs ērģeļmūzika Dienvidamerikas ritmos 0

  3. septembrī plkst. 13 koncertzālē “Latvija” izskanēs klausītāju iemīļotā cikla “Ērģeļmūzika svētdienās” trešais koncerts “Pjacolla un Dienvidamerikas ritmi”, kurā Aigars Raumanis (saksofons), Aigars Reinis (ērģeles) un Ernests Mediņš (sitamintstrumenti) atskaņos komponista Astora Pjacollas un Dienvidamerikas mūziku aizraujošā tembrālā kombinācijā.

 • MoonBach un Rēzija Kalniņa. Mēness mūzika un dzeja 0

  18. augustā koncertzālē Latvija būs iespēja iepazīt neparastu, bet vienaikus ļoti īpašu projektu MoonBach – uz skatuves kāps irāņu izcelsmes vijolniece Azade Magsodi un pianists Andis Paegle. Vakara gaitā izskanēs persiešu dzeja aktrises Rēzijas Kalniņas lasījumos.

 • Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties tiešsaistes kursā 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu piedalīties tiešsaistes kursā ‘’Digitālie rīki mūziķiem un mūzikas pedagogiem’’, kurā būs iespēja apgūt mūzikas veidošanu ar vienkāršiem rīkiem, kas noderēs gan mūzikas pedagogiem, gan mūziķiem, kā arī ikvienam, kurš aizraujas ar mūzikas veidošanu hobija līmenī.

 • Notiks sakrālās mūzikas festivāls 0

  9. jūnijā plkst. 19 Zlēku baznīcā notiks Ventspils novada sakrālās mūzikas festivāla atklāšanas koncerts, kurā muzicēs divas brīnišķīgas mākslinieces – soprāna pārvaldniece Jolanta Strikaite-Lapiņa un ērģeļu pavēlniece Ilze Reine. Koncertā piedalīsies arī Ventspils Mūzikas vidusskolas ērģeļu klases studenti Loreta Gūtšmite un Klāvs Berks.

 • Bēthovena sonāšu pētnieki atkal tiekas Pārventas bibliotēkā 1

  28. aprīlī plkst. 18 Pārventas bibliotēkā projekta „L. van Bēthovens 2020.–2027. Tikai viena sonāte un… Pavasara sesija.” pirmais koncerts, kurā laikabiedru atmiņu, pētnieku atklājumu un apbrīnojamas mūzikas labirintos, atklās L. van Bēthovena mūzikas nemirstīgo garu.

 • Atskaņos ''Dieva skarts'' oratoriju 0

  Ventspils Baptistu baznīcā 15. aprīlī plkst. 16 notiks oratorijas ''Dieva skarts'' atskaņojums, kurā piedalīsies vairāk nekā 100 Latvijas Baptistu draudžu mūziķi. Diriģenti Rudīte Tālberga un Māris Dravnieks, vēstījums - mācītājs Ainars Baštiks. Klātesošos uzrunās mācītājs Oskars Lūsis.

 • Baudīja Harkivas teātra baletu 0

  Četras dienas mūsu pilsētā viesojās Harkivas Nacionālā akadēmiskā operas un baleta teātra baleta trupa. Uz teātra nama Jūras vārti skatuves tika izrādītas divas izrādes – Sniegbaltīte un septiņi rūķīši un Žizele. Skatītāju pilnās zāles ar aizrautu elpu un sajūsmu baudīja Ukrainas profesionālā baleta mākslinieku uzstāšanos.

 • Panākumi Starptautiskā jauno pianistu konkursā 0

  Ar godalgotām vietām no 11. Rīgas Starptautiskā jauno pianistu konkursa atgriezušies Ventspils Centra sākumskolas audzēkņi. Konkurss norisinājās Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē un tajā muzicēja 30 jaunie pianisti no Čehijas, Igaunijas, Latvijas, Polijas, Somijas, Šveices, Ukrainas un Vācijas.

 • Katrīna Bindere izdod debijas minialbumu (VIDEO) 0

  Pirmdien, 17. oktobrī, savu debijas minialbumu ''Aizturu Elpu'' klausītājiem nodod dziedātāja Katrīna Bindere. Visu dziesmu vārdu un mūzikas autori ir pati Katrīna sadarbībā ar Kasparu Ansonu, kurš ir arī albuma studijas producents.

 • Emīlija klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu (VIDEO) 5

  Melanholiskās noskaņās, 11. oktobrī, mūziķe Emīlija plašākai auditorijai piedāvā dziesmu ''Lauzu sevi''. Dziesmai tapis arī pašas režisēts videoklips. Emīlija dziesmas raksta pati un savu mūzikas stilu sauc par indie-popu.