28. janvārī ap plkst. 18.00 Ventspils pašvaldības policijai patrulējot tika konstatēts, ka Mežaparkā no stiprinājumiem izgāztas, saspārdītas un bojātas četras atkritumu urnas.

Ventspils pašvaldības policijas ekipāžām, apsekojot Mežaparku, tika ievēroti divi jaunieši, kuri pamanot pašvaldības policijas darbiniekus aizskrēja Talsu ielas virzienā. Abi jaunieši tika aizturēti pie adreses Talsu ielā 33. Jaunieši nenoliedza savu vainu pašvaldības īpašuma sabojāšanā.

Uz notikumu vietu tika izsaukti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Par bojājumiem informēta Komunālā pārvalde.

Lasi vēl

Komentāri (7)

 • 0
  Vadims Kevrelis 29.01.2024, 13:11:48

  Kāpēc PP pati nevar sodīt par savas-pašvaldības mantas bojāšanu kuras drošību nodrošina viņa pati, vēl jo vairāk kad manta ir bojāta ne iznīcināta.

 • -8
  Kristiāna 30.01.2024, 11:59:55

  Tādēļ, ka katra līmeņa policijai ir savas pilnvaras. Ja PP noķer par braukšanu dzērumā savā teritotirjā, tā arī izsauc ceļu policiju. Katram ir savs darbs, sava atbildība, savas pilnvaras.

 • 0
  Arogidēns Pirms 1 mēnesi, 2 dienām

  Kristiānai mencenes, neņem pierē tak tādas :D

 • 0
  Vadims Kevrelis 30.01.2024, 13:27:56

  Kristiāna:ja par darbu ,atbildību, pilnvarām un vēl par subordinācijām tad es diezgan labi pazīstu šos terminus un ne tikai uz papīra bet arī telpā un laikā, tā kā ne ko dižu tu ne esi aprakstījusi un nevajag būt par tapu visiem caurumiem. Es rakstīju kā varbūtību kuru vajag pilnveidot.

 • -1
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv 30.01.2024, 16:46:28

  Atbildot uz komentētāja “Vadims Kevrelis” komentāru www.ventasbalss.lv, Ventspils pašvaldības policija informē, ka Latvijas Republikā valsts pārvaldes institūciju tiesības un kompetences ir nodalītas. Attiecīgi, šajā gadījumā jautājumu izvērtēšana par personas īpašumu bojāšanu ir Valsts policijas kompetence.

 • 0
  Vadims Kevrelis 31.01.2024, 10:39:59

  PP paldies par atbildi, pašreizējā situācija ir saprotama bet gribētos lai nākotnē PP arī būtu deleģēta ar lielākām tiesībām, tādejādi atslogotu VP darbu.

 • 0
  Arogidēns Pirms 1 mēnesi, 2 dienām

  Astoņsimt procentīgi piekrītu, savādāk VP galīgi nevarot savilkt galus, kā vesta raidījums - Sargi iekš go3 plaformas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: