Piektdien, 6. oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par degvielas zādzību izdarīšanu no automašīnu degvielas tvertnēm, aizturēja divus vīriešus, pie kuriem automašīnā atrada noziedzīga nodarījuma izdarīšanas rīkus.

Valsts policijā tika saņemta informācija par degvielas zādzībām, izurbjot caurumu automašīnu degvielas bākās. Cietušie vērsušies policijā par šādiem notikumiem Ventspils un Kuldīgas novados. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesus un, veicot virkni operatīvās un speciālās izmeklēšanas darbības, 6. oktobrī abus vīriešus aizturēja. Pie vīriešiem automašīnā atradās noziedzīga nodarījuma izdarīšanas rīki.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas sestdien, 7. oktobrī vīriešus nogādāja tiesā, lūdzot tiesai piemērot abiem vīriešiem drošības līdzekli kriminālprocesā – apcietinājumu, kas ir stājies spēkā.

Kopumā laika posmā no 16. septembra līdz 6. oktobrim veikti 18 noziedzīgi nodarījumi, kuri saistīti ar degvielas zādzībām no automašīnu degvielu tvertnēm, bet divos gadījumos, iekļūstot īpašumos Kuldīgas un Ventspils novados, nozagtas dažādas mantas – krūmgrieži, instrumenti un plastmasas kannas ar 80 litriem benzīnu. Vainīgās personas daļu no nozagtajām mantām bija nodevuši lombardos – šobrīd mantas ir atgūtas.

Valsts policijas amatpersonas turpina izmeklēšanu uzsāktajos kriminālprocesos.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: