Aizvadītajās brīvdienās laika posmā no 8. janvāra līdz 10. janvāra rītam kontroles pasākumos Kurzemes reģionā ir pārbaudītas vairāk nekā 1000 personas, no tām 671 personai bija aizpildīti pašapliecinājumi.

Kopumā ir doti 258 preventīvi norādījumi, savukārt par klaju un apzinātu ierobežojumu neievērošanu ir uzsākti 157 administratīvie procesi. Uzsāktie procesi ir par dažādiem pārkāpumiem ārkārtējās situācijas laikā.

9.janvārī ap plkst. 3 naktī Ventspilī, Arāju ielā tika apturēta automašīna ''Jeep'', kurā konstatēts, ka atrodas trīs personas, tādējādi neievērojot pulcēšanās ierobežojumus un pārkāpjot aizliegumu pārvietoties laikā posmā no plkst. 22 – 5 rītā.

Vīrieši nelietoja arī mutes un deguna aizsegus. Viņi policistiem paskaidroja, ka devās uz savām dzīvesvietām no makšķerēšanas. Vīriešiem tika piemēroti naudas sodi par pulcēšanās ierobežojumu neievērošanu - katram 50 eiro, taču par mājsēdes neievēršanu - 100 eiro.

Arī turpmāk policija sadarbībā ar citiem dienestiem pastiprināti uzraudzīs, lai tiek ievēroti ārkārtējās situācijas noteiktās drošības prasības.

Lasi vēl

Komentāri (35)

 • -7
  Garrote. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Smieklīgi tie sodi...
  Miesassodus vajadzētu ieviest tiem pārkāpējiem!
  Un publiski izpildāmus.
  Pilsētu centrālajos laukumos varētu pērt ar kadiķa nūjām,kas sālsūdenī izmērcētas.
  Tas varbūt atradinātu no čupošanās.

 • -12
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  sVai Tu būtu viens no tiem pērējiem? Kā zinātu, kuram pienākas un kuram ne? Visiem bez izņēmuma? Kā zinātu, kad apstāties?

 • -6
  Garrote. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Pētersonam
  Ja būtu tāda iespēja,tad piedalītos pie soda izpildes.
  Kā zinātu,kam pienākas-kam protokols,tam pienākas.
  Cik--to varētu noteikt,ievērojot pārkāpuma smagumu.Nu,kādi 25 sitieni minimālais.

 • -10
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Oho - pats piedalītos! Interesanti! Kādēļ tad sevi esi nominējis šādai privilēģijai - sodīt citus? Kāpēc tieši tu?

 • -20
  Ardis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Tāpēc, ka fašistiskais režīms rullē! Esesiešu šodien netrūkst!

 • -21
  Brīvība Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Sireāls absurds šādi sodi par neko.:(

  Tādā garā turpinot vēl pieņems likumu ka ments uz vietas var izdomāt noteikumu, par kura pārkāpumu uzreiz sodīt.

 • -7
  Kaudzītes brālis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Indijā pavasarī policisti zināja,ko darīt.Ar bambusa nūjām uz vietas sodīja .Nevajadzēja nemaz papīrus smērēt protokoliem.

 • -7
  Uzava27 Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Sitadiem zema intelekta degeneratiem,kuri del sava pohujisma un aprobezotibas apdraud citus,butu jauzliek vel bargaki sodi.Konspiraciju teoriju piekriteji,kuri doma,ka ir gudraki par visiem arstiem un zinatniekiem.Vairums iespejams pat Riga nav bijusi,par arvalstu pieredzi vispar nerunajot.Visi sitie virusa noliedzeji,plakanzemiesi un tamlidzigi brinumi tiesam butu ar patagu publiski jaslana,bet tas nopipetas,nodzertas smadzenes ar to jau diez vai izmainis

 • -20
  Brīvība Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Nu jau par sazvērestības teorijam vairs muld tikai Uzava27 līdzīgi maza prāta indivīdi.
  Viss ir pārāk acīmredzami.
  Lūk ko pat visai respektablā LA raksta:

  Vija Beinerte: Skaidrības gads jeb “Lielais restarts”, ceturtā industriālā revolūcija, plāna vājais punkts un sestais eņģelis https://www.la.lv/vija-beinerte-skaidribas-gads-jeb-lielais-restarts-ceturta-industriala-revolucija-plana-vajais-punkts-un-sestais-engelis

 • -5
  Uzava27 Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Tu noteikti esi viens no tiem nodzertajiem,bezzobainajiem gimjiem,kurs kliedza brivibu,brivibu nesenajas kovidnoliedzeju sapulces.Del sitadiem sazverestibu teoriju piekritejiem,religiskiem fanatikiem utt.ari viss tikai pasliktinas.Atbildibas sajutas pret apkartejiem nekadas,tik pluti visadus murgus.Sis virus ir dabiska atlase,tik zel,ka jacies ari tadiem,kuri pret to izturas atbildigi.

 • -5
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Brīvība ir Kurzemnieks. Sen zināms trollis. Esmu par vakcīnām un par ierobežojumiem, bet PRET VARDARBĪBU. Šis digitālais dalbajobs vairakkkart ir mainījis savu retoriku, bildes un lietotājvārdu. Viņš darbojas visas tēmās, kur ir NATO un esošā valdība, tai skaitā covid tēma. Viņš čurā karstu, aizstāvot galveno redaktori, kas pati izplata dezinformāciju. Secinājumus izdaram paši.

 • -3
  Gunārs Pētersons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Neaizmirsīsim, ka tuvojas vēlēšanas un vietējam varas zirneklim ir ļoti būtiski radīt informācijas burbuli, noskaņojot pēc iespējas vairāk cilvēku PRET esošo valdību.

 • -20
  Brīvība Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Man tupu cālēnu čiepstieni tikai piešķir papildu motivāciju uzrunāt normālu auditoriju.)

 • -4
  yolo Pirms 1 nedēļas

  Jā, uz šo vietni cilvēki ierodas no visas pasaules, lai tikai uzklausītu tavas viedās domas un atziņas. Dižas viedokļu līderis

 • -11
  herberts Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Palasot komentārus šeit, kā arī citos izdevumos, ir skaidrs kāpēc, pēc pašu čekistu atziņām, Latvijā bija visvieglāk un ātrāk īstenot izvešanu uz Sibīriju. Labprāt noteiktu sodu, piedalītos sodīšanā, ziņotu.....patrioti tie latvieši caur un cauri, vai zin.

 • -3
  Nif nifs Pirms 6 dienām, 17 stundām

  Es par to pašu padomāju, lasot komentārus vairākās tēmās. Ka netrūktu mums tādu pašu pakalpiņu un stukaču, kuru dēļ 40tajā tūkstošiem nevainīgus uz Sibīriju aizsūtīja. Kaut gan attiecībā uz ierobežojumiem viennozīmīgi piekrītu, tie jāievēro.

 • -2
  Angriff Pirms 6 dienām, 16 stundām

  Ziņot par notiekumu neievērotājiem šajā gadījumā nav negods.Jo dēļ tādiem varam ciest gan paši,gan mums tuvi cilvēki.
  Tāpēc katra apzinīga pilsoņa pienākums būtu palīdzēt apkarot tādus,cik iespējams.

 • -1
  Angriff Pirms 6 dienām, 16 stundām

  Kļūdas labojums-noteikumu.

 • -14
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas

  Herbertam-100+, gluži manas domas, visi aizmirst dzīves patiesību- nedari otram to,ko negribi,lai dara tev.

 • -5
  keda Pirms 6 dienām, 22 stundām

  Jā, tajā skaitā nevazājies apkārt, kad plosās slimība, netaisi ballītes, neradi situācijas saķert un nodot citiem to sērgu.

 • -21
  .Guntis6060. Pirms 6 dienām, 22 stundām

  keda,atrasto mantu birojā -atrastas cāļa smadzenes.Ej pakaļ,mazliet prāts varbūt parādīsies.Tavu uzpūsto pandēmiju jātaisa tad katru gadu,jo no gripas izraisītām slimībām mirst daudz vairāk.

 • -4
  keda Pirms 6 dienām, 22 stundām

  Gunti6060, ar stulbumu nav jālielās, bet neatlaidīga stulbība vispār būtu jāslēpj, cik vien vien iespējams.

 • -19
  .Guntis6060. Pirms 6 dienām, 22 stundām

  Nu tad nelielies ar savu iedzimto marasmu. Tad paskaidro savu uzpūsto pandēmiju ,ja pa 2020 gadu mirušo valstī ( no janvāra līdz decembrim ir 25051 cilveku,no kuriem ar covid izrasītām 147. Tad ta ir pandēmija e? Nemot vērā ,ka no gripas un pneimonijas izraisītām 325 cilveku.Var pielikt klāt cik cilvēku mirst arī no vēža,insultiem ,sirds slimībam. Nu kā izskatās uz citu slimību fona tava aizstāvamais koijotvids ? Skrien labāk potējies izmēģinājuma apav.

 • -3
  arcus Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Gunti, tu vispār zini, kas īsti ir pandēmija, epidēmija u.t.t.?

 • -4
  Gunārs Pētersons Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Guntis6060 - meli, meli, meli, meli!!! Absolūti nepareizi fakti un dezinformācija.

  Mirušo skaits 2020. gada decembrī salīdzinājumā ar 2019. gada attiecīgo mēnesi Latvijā pieaudzis par 26,9%, informē Centrālā statistikas pārvalde
  . Pērnā gada decembrī reģistrēti kopumā 3178 mirušie, kas salīdzinājumā ar 2019. gada decembri, kad tika reģistrēti 2505 mirušie, ir par 673 vairāk. https://www.lsm.lv/.../latvija-miruso-skaits-decembri.../

 • -18
  Brīvība Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Atņemot nost gunarpētersona vaimanas;-)

  un ņemot vērā proporcionāli nelielo cilvēku skaitu, kuriem koronas izraisītie plaušu bojājumi ir nāves cēlonis,
  pārējā mirušo skaita palielināšanās ir saistīta ar c-19 izraisīto medicīniskās palīdzības pieejamības apgrūtinājumu, pašnāvībām, spriedzi, kas pastiprina insultu un infarktu bīstamību utt.
  Slimnīcās nonāk vissmagākais kontingents, liela daļa no kuriem tur arī mirst,
  ieskaitot bezsimptomu pozitīvi testētos c-19 statistikas papildināšanai...

 • -21
  .Guntis6060. Pirms 6 dienām, 20 stundām

  Arcus ,zinu gan. Tu nepaspēji pirms aizlieguma sev jaunus pamperus iegādāties e? Tikai kaut kā nemana tik ļoti lipīgo slimību nekur. Ventspilī jau arī cilveku nav daudz lai aplipinātos acīmredzot,taču cik zinu Rīgā kaut kā nu nekrīt bariem saslimušo un apipināto .
  Guniņ,bābieti,tici vairak ko raksta mēdija tādiem debīliem kāds esi tu,kuri blisina ikdienā Panorāmu un akli tic visas ko tur stāsta uzpirktie mēdiji. Tev un tv līdzīgiem pateiks jebko un klausīsiet uzreiz pat nepadomājot par loģiku vai sekām. Tāpēc stāvi čētrāpus turpmāk lai tevi valsts imejet tālāk.

 • -4
  Uzava27 Pirms 6 dienām, 19 stundām

  Sitadi brivibas un gunti ari ir galvenais iemesls straujai virusa izplatibai,ja sadiem individiem butu kaut nedaudz smadzenu un atbildibas sajutas pret lidzcilvekiem,tad saprastu,ka visi ierobezojumi ir vinu pasu laba,un ja visi tos ieverotu,tad situacija tik strauji nepasliktinatos.Sazverestibu un tuksas muldesanas karali.Es vairak uzticos musu tatiesiem,kuri strada arvalstis medicinas joma(nav svarigi medmasas,slimnicu apkopeji vai arsti),un sava ikdiena redz realo situaciju,neka sitadiem aprobezotiem planpratiniem.

 • -17
  .Guntis6060. Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Tu viszinīt pastulbais,Ja to neesi pamanījis tad ziemā cilveki slimo vairāk. Izlien reiz ārā no savas mucas.Vai to nezini arī ka izelpot jau ieelpoto vairākkārtīgi atpakaļ nav veselīgi un tas veicina dažādu veselību problēmu rašanos. Redzams,ka laukos dzīvo,tāpēc neizbrīna tavs stulbums.

 • -19
  Ardis Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Urā, no šodienas uzava, gunārpētersons, yolo, keda var nopirkt jaunas apenes un zeķes, lai nesmird tai forumā tik traki!

 • -16
  .Guntis6060. Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Ja tas bija preces uz kuram koronvīruss īpaši mīlēja apmesties .Un tieši līdz šim datumam,jo viņam īres termiņš beidzās laikam. Cepures un cimdus taču ziemā arī kaitīgi valkāt jo tika ari aizliegts tirgot.

 • -4
  Uzava27 Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Spriezot pec tava tuksa komentara,esi viens no tiem pohujistiem(ka tik pasam dzive viss labi),tadi ari ir viena no musdienu sabiedribas lielakajam problemam,tavi vecaki noteikti lepni ka izaudzinajusi tadu delu

 • -5
  covid-21 Ventspils Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Brīžam gandrīz vai dusmas sanāk.
  Gunārs Pētersons
  yolo
  Uzava27
  Alberts koks
  un vēl viens otrs komentētājs.Citādāk sakarīgi cilvēki,bet nemāk apvaldīties.
  Nu kāpēc tas vajadzīgs-iesaistīties diskusijā ar TIEM???
  Lai taču vārās savā sulā!
  Lai sarakstās savā starpā!
  Malku ugunij nevajag piemest!
  Lai cik kaitinoši būtu to murgojumi.

 • -20
  .Guntis6060. Pirms 6 dienām, 17 stundām

  Tu visus savus nikneimus pierakstīji? Man šķiet,ka vēl noteikti ir

 • -12
  Brīvība Pirms 6 dienām, 15 stundām

  Mēs ātriem soļiem dodamies pretī divkopienu valstij - c-19 pārņemto kovidiņu vs normālu cilvēku.)
  Cik jauki būtu, ja abas grupas dzīvotu paralēli.
  Un mums nebūtu jaapgrūtina sevi ar šo problēmām.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: