Pagājušā gada oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija no izglītības iestādes par to, ka kādai astoņus gadus vecai meitenei ir konstatēti miesas bojājumi – zemādas asins izplūdumi uz sejas un pārsistas lūpas.

Lai gan sākumā meitene nav vēlējusies stāstīt, kur guvusi miesas bojājumus un melojusi, ka pati nokritusi, tomēr beigās atzinās.

Izmeklēšanā iegūtās ziņas norāda uz to, ka meitenes patēvs, 1991. gadā dzimis vīrietis, ir iesitis meitenei ar siksnu pa seju, nodarot trīs zemādas asins izplūdumus un pārsitot lūpas. Kā iemeslu, kāpēc tika veikta fiziska vardarbība pret bērnu, viņš norāda, ka meitene nebija paspējusi tikt uz tualeti un piečurājusi gan bikses, gan arī grīdu.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par vardarbīgu apiešanos ar mazgadīgo, ja ar to mazgadīgajam nodarītas fiziskas vai psihiskas ciešanas un ja tās nodarījušas personas, no kurām cietušais ir materiāli vai citādi atkarīgs.

1991. gadā dzimis vīrietis iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida likumpārkāpumiem. Vīrietis savu vainu atzīst un ar izmeklēšanu sadarbojas. Viņam ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Soda apmēru noteiks tiesa.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -3
  Puaro 12.04.2019, 10:24:11

  Kaut tādiem sitējiem krāns pierē izaugtu!

 • 0
  reku 12.04.2019, 12:34:24

  Tas gan pārcenties.Pa seju sist-tas vairs nav pēriens.

 • -2
  Nif nifs 12.04.2019, 13:22:20

  Tas tēvainis no ģimenes ir vai nav nošķirts?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: