Tēma: Ģimene

 • Liepu ielai savs rekords 5

  Kā gan var iedomāties ziemu bez sniegavīra, it sevišķi, ja ģimenē aug mazi bērni? Liepu un Jūras ielas krustojumā garāmgājēju skatam paveras varen iespaidīga sniegavīra skulptūra, kura tapusi Ilmāra Brensonu ģimenes mājas pagalmā.

 • Iedzīvotāju aptaujā izceļ Ventspili 14

  Apkopoti balsojuma rezultāti par katrā plānošanas reģionā iedzīvotāju trīs visaugstāk novērtētajām pašvaldībām. Kurzemes plānošanas reģionā par ģimenēm draudzīgām iedzīvotāji atzinuši Ventspils valstspilsētu, Saldus novadu un Liepājas valstspilsētu.

 • Dzemdību nodaļā šogad kā pirmā sagaidīta meitenīte Kitija 2

  Ventspils slimnīcā 2022. gada pirmais bērniņš – meitenīte Kitija - nāca pasaulē 4. janvāra vakarā – plkst. 21.30. Mazā ventspilniece sver 4 kg 34 g un ir 55 cm gara. Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, sveicot jaunos vecākus, vēlēja veselību un laimi!

 • Mainītas vakcinācijas prasības asistenta un pavadoņa pakalpojuma sniegšanai 2

  Lai neapdraudētu sociālo pakalpojumu pieejamību personām ar smagiem funkcionāliem traucējumiem ir veikti grozījumi Ministru kabineta Nr.662 prasībās, kuras iepriekš noteica, ka asistenta un pavadoņa pakalpojumu var sniegt personas, kuras var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 • Izbaudīt svētkus ģimenes lokā 1

  Jau rīt svinēsim Latviju – to, ka mums viņa ir un mēs esam viņai. Kāds sēdīsies pie grezni klāta galda, cits pilsētas ielās izskries maršrutu, kas iezīmē Latvijas kontūru. Kā vēl var svinēt Latvijas dzimšanas dienu? Savā pieredzē dalās divas ventspilnieku ģimenes.  

 • Audžuvecāki dāvā ģimenes siltumu 4

  Valsts deinstitucionalizācijas (DI) plāns paredz atteikšanos no institucionālas sociālās aprūpes bez vecāku gādības palikušiem bērniem iestādēs, tā vietā paredzot šo bērnu ievietošanu ģimenēs vai nodrošinot dzīvošanu ģimeniskai videi pietuvinātos apstākļos.

 • Aicina uz tiešsaistes tikšanos ar vecmāti 0

  Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Pirmdien, 25. oktobrī, plkst. 16 topošie vecāki aicināti uz bezmaksas tiešsaistes tikšanos ar SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' vecāko vecmāti Baibu Mincenbergu.

 • Dzemdību nodaļā sagaidīts 400. mazulis 3

  Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā, 17. oktobrī sagaidīts 400. mazulis – meitenīte Krista. Upenieku ģimenei no Kuldīgas šis ir pirmais bērniņš. Krista nāca pasaulē 60cm gara un svēra 4,078 kg. Abi vecāki ar smaidu sejā atzīst, ka lēmums sagaidīt mazulīti tieši Ventspils Dzemdību nodaļā ir bijis pareizais.

 • Pašvaldības policija atgādina par bērnu drošību 6

  Rūpējoties par iedzīvotāju, tajā skaitā mazo ventspilnieku drošību, Ventspils valstspilsētas pašvaldības policija atgādina vecākiem lietas, kas būtu jāpārrunā ar bērniem, lai tie justos droši un pasargāti.

 • Bērnu pilsētiņās atzīmēs Tēva dienu 0

  Par godu Tēva dienai, ģimenes ar bērniem tiek aicinātas svētdien, 12. septembrī, plkst. 11 doties uz Bērnu pilsētiņu un plkst. 15 uz bērnu parku ''Fantāzija'', kur mazie ventspilnieki ar krāsainiem krītiņiem varēs uzzīmēt uz asfalta sirsnīgus un oriģinālus sveicienus saviem tētiem.