Tēma: Ģimene

 • Slimnīcā svētku brīvdienās pavadītas salīdzinoši mierīgi 0

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļā garās Jāņu brīvdienas aizvadītas salīdzinoši mierīgi. Bijis pa kādam neuzmanīgam atpūtniekam, kurš pārkarsis saulē, pēc palīdzības vērsušies arī pacienti ar vieglām traumām, ērču kodumiem u.tml., tomēr, salīdzinot ar ikdienu, būtisks pacientu plūsmas pieaugums netika novērots.

 • Mammas mīlestība dod spēku 2

  Mātes diena ir starptautiski svētki, kad tiek godinātas māmiņas. Latvijā tos svin maija otrajā svētdienā. Tāpat kā Ukrainā – arī tur māmiņas tiek īpaši samīļotas tajā pašā svētdienā. Ukrainiete Alla šos svētkus pirmo reizi sagaidīs, esot prom no savām mājām, turklāt nezinot, kad varēs atgriezties dzimtenē.

 • Topošos vecākus aicina uz bezmaksas lekcijām 0

  Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Vecmāte ir speciālists, kurš topošajiem vecākiem palīdz ne tikai profesionāli, bet arī ar sirdi, ir līdzās gan pirms dzemdībām, gan sagaidot mazulīti, gan arī palīdzot jaunajiem vecākiem pielāgoties bērniņa ienākšanai ģimenē.

 • Dzemdību nodaļā sagaidīts pirmais ukraiņu bērniņš 9

  Trešdien, 6. aprīlī, Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā topošā māmiņa, kas aizbēgusi no karadarbības Ukrainā, pasaulē laida dēliņu – Dāvidu. Gan māmiņa, gan puisēns jūtas labi un droši. Mazais Dāvids piedzima 52 cm garš un svēra 3 kg 326 g.

 • Novadā palielina piedzimšanas pabalstu 0

  Nosakot kārtību, kādā izmaksājams pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalsts bērna piedzimšanas gadījumā, Ventspils novada pašvaldība palielinājusi pabalstu, sagaidot pirmo, otro un trešo bērnu, ja abi vecāki savu dzīvesvietu vismaz 12 pēdējos mēnešus deklarējuši Ventspils novada administratīvajā teritorijā.

 • Dzemdību nodaļā sagaidīts 100. bērniņš - meitenīte Nikola 0

  Pirmdien, 14. martā Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā tika sagaidīts 100. bērniņš - Nikola! Mazulīte nāca pasaulē 53 cm gara un svēra 3,804kg. Nikola ir otrais bērniņš Kolesovu ģimenei no Ventspils. Nikolas mamma Jūlija pauž pateicību Dzemdību nodaļas personālam par rūpēm un atbalstu.

 • Paplašinātas slimnīcas Dzemdību zāles 0

  1. martā, Ventspils slimnīcā notika svinīga paplašināto Dzemdību zāļu atklāšana. Jaunās iespējas jau kopš februāra var izbaudīt un novērtēt māmiņas, un par uzlabojumiem gandarīts arī personāls. Tieši māmiņas un vecmātes bija tās, kuru viedoklis bija noteicošais uzlabojumu īstenošanā.

 • Bēru vietā ziņojums policijai 14

  Neapskaužamā situācijā bija nokļuvusi kāda sieviete, kurai mūžībā aizgājis tēvs – lai varētu viņu pienācīgi pavadīt uz mūža mājām, bija jāuzliek arests līķim.

 • «Ventspils reiss» – ģimenei draudzīga darbavieta 15

  Jau devīto gadu pēc kārtas pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' spējis apliecināt, ka, saimniekojot pārdomāti, vienlaikus iespējams nodrošināt gan kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus, gan rūpēties par darbinieku labjūtību.