Valsts policija turpina Ivana Berladina meklēšanas pasākumus Grobiņas novadā, nosakot 40 kvadrātkilometru lielu platību, kurā zēns varētu atrasties.

Iespējamā meklēšanas teritorija noteikta, ņemot vērā ne tikai bērna vecumam atbilstošas fiziskās spējas, bet arī ceļa segumu un apkārtnes īpašības. Šāds aprēķins nevar būt pilnīgi precīzs, tādēļ tiek noteikta pēc iespējas lielāka apkārtnes teritorija, kurā zēnu meklēt. Tāpat jāņem vērā, ka piecgadīgam bērnam nav pieauguša cilvēka uztveres un domāšanas spēju. Stresa situācijā bērns, visticamāk, pārvietojies haotiski, un varēja nokļūt jebkur, tādēļ vēl jo grūtāk ir noteikt, kāds varēja būt turpmākais zēna ceļš.

Šodien Grobiņas novadā turpinās zēna meklēšana, piesaistot Nacionālos bruņotos spēkus un Liepājas pilsētas pašvaldības policiju, tāpat, ņemot vērā, ka šajā apkārtnē ir meži, piesaistīti arī vietējie brīvprātīgie – mednieki, kuri pārzina apkārtnes mežus. Tāpat arī iepriekšējā naktī Dubeņu apkārtnes pārmeklēšanā iesaistījās brīvprātīgo organizācija bezvēsts.lv.

Šobrīd Valsts policija aicina meklēšanā iesaistīties arī personas, kurām ir attiecīgās prasmes un iespēja pārmeklēt mežaino apvidu ar kvadracikliem, krosa motocikliem utml. transportlīdzekļiem, kas piemēroti braukšanai šādā vidē. Personas aicinātas pieteikties, zvanot pa tālruni 29152118.

Komentāri (2)

  • -1
    šašliks 11.07.2017, 18:39:53

    Tak nepietiks jau?

  • -1
    prof.Preobraženskis. 11.07.2017, 20:05:36

    Līķis jau atrasts.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: