Sākot no 15. septembra pirmdienās un piektdienās Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) Nākotnes klasē notiks bezmaksas interaktīvās nodarbības, kuru laikā ar dažādu digitālo rīku palīdzību būs iespēja uzzināt vairāk par tik aktuālo tēmu – klimata pārmaiņām un vides aizsardzību.

Pieteikties nodarbībām iespējams ikvienam, rakstot uz e-pasta adresi nakotnesklase@vatp.lv.

Piesakoties nodarbībām, aicinām izvēlēties sev interesējošo tēmu:
    • Transports;
    • Energoefektivitāte;
    • Resursu izmantošana un atkritumu šķirošana;
    • Dabas un cilvēku radīto siltumnīcefekta gāzu avoti;
    • Klimata pārmaiņu ietekme uz cilvēku veselību.

Nodarbību procesā dalībnieki izmantos individuālus planšetdatorus un veiks uzdevumus ar digitālo rīku palīdzību, tādējādi vairojot iesaisti nodarbību procesā. Pasākumi tiks īstenoti, izmantojot VATP Nākotnes klasē pieejamās tehnoloģijas.

Kampaņas ''Zaļā misija'' ietvaros līdz šim 2022. un 2023. gadā tikušas īstenotas jau 42 nodarbības, kuru kopējais dalībnieku skaits sasniedzis 849 dalībniekus. Nodarbībās piedalījās dalībnieki no Ventspils valstspilsētas, Ventspils novada un citām Kurzemes pilsētām.

Kampaņa ''Zaļā misija'' līdztekus pasākumu cikla organizēšanai īsteno arī citas aktivitātes, lai nodrošinātu visaptverošu sabiedrības informēšanu par klimata pārmaiņām un vides jautājumiem. Aktivitāšu īstenošanas mērķis ir veicināt izpratni par iespējām, kas palīdzētu sabiedrībai uzlabot savus ikdienas paradumus un pievērsties veselīgākam dzīvesveidam.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: