Tēma: Atkritumi

 • Savākti 553 m3 lielgabarīta atkritumu 0

  Ventspilī noslēgusies ikgadējā pavasara lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!”, kuras laikā iedzīvotāji nodevuši kopumā 553 m3 lielgabarīta atkritumu.

 • Lielājā Talkā sakoptas plašas teritorijas 0

  Sestdien, 27. aprīlī, visā Latvijā un arī Ventspilī jau 17. gadu pēc kārtas notika Lielā Talka ar vadmotīvu “tīri-zaļi-ilgi”. Arī Ventspilī Lielās Talkas ietvaros tika sakoptas plašas teritorijas, lai arī nākamās paaudzes varētu dzīvot tīrā un zaļā Latvijā.

 • Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija Pārventā 0

  Šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. aprīlī, Ventas labajā krastā – Pārventā – notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!”. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina Pārventas iedzīvotājus izmantot iespēju un bez maksas atbrīvoties no atkritumiem, kas nav piemēroti ievietošanai sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Aktualizē atļaujas piesārņojošo darbību veikšanai 0

  Sekojot atkritumu apsaimniekošanas nozarei izvirzītajiem mērķiem, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” mērķtiecīgi īsteno atkritumu apsaimniekošanas sistēmas pilnveidošanu Ventspilī. Prasību īstenošana paredz arī aktualizēt atļaujas piesārņojošo darbību veikšanai.

 • Notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija 0

  Turpmākās divas nedēļas nogales Ventspilī notiks pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!”. Šonedēļ, 20. un 21. aprīlī, akcija norisināsies Ventas kreisajā krastā (pilsētā), savukārt 27. un 28. aprīlī - Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • Piesaki savu talkošanas vietu un piedalies Lielajā Talkā 0

  Sestdien, 27. aprīlī, visā Latvijā un arī Ventspilī jau 17 gadu pēc kārtas notiks Lielā Talka ar vadmotīvu “tīri-zaļi-ilgi”. Ventspils pašvaldība aicina ikvienu piedalīties talkā, lai saglabātu Latviju tīru un zaļu arī nākamajām paaudzēm, un kopīgiem spēkiem sakoptu pilsētas zaļo apkārtni – parkus, pamežus un piejūras zonu.

 • Piedāvā iespējas dārza zaļo atkritumu apsaimniekošanai 0

  Sākoties aktīvākai dārza darbu sezonai, iedzīvotāji tiek aicināti izmantot pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” piedāvātos pakalpojumus zaru, lapu, zāles un citu dārza zaļo atkritumu ērtākai apsaimniekošanai.

 • Atļauj ierīkot metāla atkritumu savākšanas vietu 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēmusi izdot atļauju SIA “Refonda” ierīkot atkritumu savākšanas, pārkraušanas, šķirošanas un uzglabāšanas vietu zemes gabalā Robežu ielā 18/20.

 • Akcijā savākti 560 kilogrami bīstamo atkritumu 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, 23. un 24. martā, Ventspilī aizvadīta pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotā sadzīvē radušos bīstamo atkritumu savākšanas akcija, kuras laikā savākti 560 kilogrami dažāda veida bīstamo atkritumu, kas tālāk tiks nodoti pārstrādei.

 • Notiks sadzīves bīstamo atkritumu savākšanas akcija 4

  Nedēļas nogalē notiks pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotā sadzīvē radušos bīstamo atkritumu bezmaksas savākšanas akcija. Sestdien, 23. martā, akcija notiks Ventas kreisajā krastā (pilsētā), bet svētdien, 24. martā, – Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • 2024. gadā plānotās atkritumu savākšanas akcijas 0

  Kā katru gadu, arī 2024. gadā notiks vairākas pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” organizētās atkritumu savākšanas akcijas, kas ir iespēja tuvāk savai dzīvesvietai bez maksas atbrīvoties no dažāda veida atkritumiem.

 • Aicina piedalīties riepu nodošanas akcijā 2

  Sākoties auto riepu maiņas sezonai, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina no savu laiku nokalpojušām riepām atbrīvoties videi draudzīgā veidā.

 • Izmaiņas februāra atkritumu izvešanas grafikā 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” vērš klientu uzmanību, ka saistībā ar 29 kalendārā mēneša dienām februāra izskaņā ir ieviestas izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā.

 • BIO atkritumu šķirošana ir veids, kā ietaupīt 15

  Viens no bioloģisko atkritumu šķirošanas būtiskiem ieguvumiem ir iespēja samazināt ikmēneša izmaksas par nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu un tādējādi – ietaupīt.

 • BIO atkritumu šķirošanas kārtība privātmāju iedzīvotājiem 27

  Privātmāju īpašniekiem bioloģisko atkritumu dalītas vākšanas sistēma paredz izvēles iespējas – noslēgt līgumu par bioloģisko atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu un tādējādi izmantot brūno BIO atkritumu konteineru, vai arī pašiem īstenot šo atkritumu kompostēšanu savā īpašumā.