Tēma: Atkritumi

 • Šķirot atkritumus ir izdevīgi 3

  Atkritumu šķirošana ir būtiska, ja gribam būt atbildīgi pret vidi, taču vienlaikus tā ļauj arī ietaupīt, jo par dalīti vākto atkritumu izvešanu iedzīvotājiem nav jāmaksā. Īpaši aktuāli tas ir daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, jo no 1. decembra daudzdzīvokļu mājās maksa par atkritumu izvešanu tiks aprēķināta pēc faktiskā atkritumu apjoma, nevis agrāk noteiktajām normām.

 • No krājumiem uz pārstrādi 2

  Gardo ievārījumu gatavošanas laiks jau pagājis, un pavisam drīz sāksies gada gaišāko svētku – Ziemassvētku, gaidīšanas laiks, kad mājas pamazām tiks rotātas svētkiem.

 • Nepalaid garām - šonedēļ lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija! 2

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina ventspilniekus piedalīties ikgadējā rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijā ''Nodod tuvāk mājām!'', kura jau kopš 2003. gada tiek organizēta sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domi.

 • Saņems rēķinus par faktiski radīto atkritumu apjomu 34

  Lai izpildītu valsts normatīvo aktu prasības, tuvākajā laikā mainīsies daudzdzīvokļu māju norēķinu kārtība par atkritumu apsaimniekošanu. Maksa par atkritumu izvešanu tiks aprēķināta pēc faktiskā atkritumu apjoma nevis agrāk noteiktajām normām.

 • Šķiro! Atkritumi – tās ir izejvielas 4

  Pilsētvides tīrība ir neatņemams, ilggadēji veidots un uzturēts Ventspils raksturlielums. ''Pakāpeniski mainās gan mūsu, gan iedzīvotāju domāšana - atkritumi vairs nav atkritumi, tās ir izejvielas. Tas ir izvirzīts mērķis Eiropas Savienības (ES) līmenī, ka 2035. gadā mēs apglabāt nedrīkstēsim vairāk kā 10 procentus no radītajiem sadzīves atkritumiem,'' uzsver Ventspils labiekārtošanas kombināta pārstāve Inese Mičule.

 • Aicina piedalīties akcijā “Viegla šķirošanās” 4

  Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumiem pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, SIA “Eco Baltia vide”, “Maxima Latvija” aicina Ventspils pilsētas un novada iedzīvotājus piedalīties šķirošanas kampaņā “Viegla šķirošanās” un līdz 17. augustam pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem.

 • Savāc vairāk nekā divas tonnas makulatūras 2

  Ventspilī norisinājās PSIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' organizētā makulatūras savākšanas akcija, tās laikā tika savākti 2 100 kg makulatūras.

 • Uz atkritumu konteineriem parādās jaunas uzlīmes 8

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē, ka tiek turpināta inventāra numura un radiofrekvenču identificēšanas (angļu: Radio Frequency IDentification jeb RFID) kodu piešķiršana apsaimniekošanā esošajiem konteineriem.

 • Aicinām piedalīties makulatūras savākšanas akcijā! 6

  Pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts aicina iedzīvotājus piedalīties makulatūras savākšanas akcijā, kas norisināsies jau šajā nedēļas nogalē – sestdien, 12. jūnijā, Ventas kreisajā krastā (pilsētā) un svētdien, 13. jūnijā, Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcija 8

  Pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts informē, ka šajā nedēļas nogalē norisināsies elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) atkritumu savākšanas akcija, kuras laikā bez maksas varēs nodot datortehniku, ledusskapjus, fēnus, mikroviļņu krāsnis un citu mājsaimniecības tehniku.

 • Dega uz plīts atstāts ēdiens, šķūnis un atkritumi 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 25. maija plkst. 6.30 līdz 26. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums.

 • Aicina nodot nevajadzīgo elektrotehniku un laimēt balvas 0

  AS ''Latvijas Zaļais punkts'' un vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA ''Eco Baltia vide'' sadarbībā ar SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' kampaņas ''Viegla šķirošanās'' ietvaros aicina Ventspils pilsētas iedzīvotājus piedalīties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas šķirošanas akcijā.

 • Nodod māju ar parādiem un problēmām 17

  Kādas 9-stāvu mājas dzīvokļu īpašnieki nolēmuši nomainīt pārvaldnieku. Jaunajam apsaimniekotājam māja tikusi ar lieliem parādiem un tehniskām problēmām. Otro mēnesi 9-stāvu māja atrodas starp diviem apsaimniekotājiem – iepriekšējais nenodod lietas, bet tagadējais nevar pilnvērtīgi apsaimniekot namu.