Tēma: Atkritumi

 • Savākti ap 750 kilogrami nolietotu elektroiekārtu 3

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotās elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcijas laikā Ventspils iedzīvotāji nodeva ap 750 kilogramus nolietotas sadzīves tehnikas iekārtas.

 • Notiks nederīgo elektroiekārtu savākšanas akcija 0

  Lai rosinātu iedzīvotājus pareizi apsaimniekot nolietotās elektroiekārtas, pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts šīs nedēļas nogalē rīkos ikgadējo elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akciju.

 • Novadā notiks sadzīvē radušos bīstamo atkritumu savākšanas akcija 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina Ventspils novada iedzīvotājus izmantot vēl nebijušu iespēju – 6. un 7. maijā piedalīties sadzīvē radušos bīstamo atkritumu savākšanas akcijā, kuras laikā tuvāk savai dzīvesvietai bez maksas varēs atbrīvoties no baterijām, sadzīves ķīmijas un citiem bīstamajiem atkritumiem.

 • Akcijas laikā savākti 532 m3 lielgabarīta atkritumu 0

  Ventspilī noslēgusies ikgadējā pavasara lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!”, kuras laikā savākti 532 m3 dažāda veida lielgabarīta atkritumu. Akciju organizēja pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes atbalstu.

 • Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija Pārventā 0

  Šīs nedēļas nogalē, 29. un 30. aprīlī, Pārventā notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija ''Nodod tuvāk mājām!''. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina iedzīvotājus izmantot iespēju un bez maksas atbrīvoties no nolietotām mēbelēm, paklājiem, matračiem un citiem lielgabarīta atkritumiem, kas nav piemēroti ievietošanai sadzīves atkritumu konteinerā.

 • Plānotās sadzīves atkritumu maksas izmaiņas – stimuls atkritumu šķirošanai! 18

  Līdz ar Eiropas Savienības uzņemto Zaļo kursu pārejai uz aprites ekonomiku un klimatneitralitāti, Latvijai, tāpat kā citām Eiropas Savienības dalībvalstīm, ir jāsasniedz virkne mērķu attiecībā uz sadzīves atkritumu dalītu savākšanu, sagatavošanu atkārtotai izmantošanai un pārstrādei un apglabāšanu atkritumu poligonos, līdz ar ko atkritumu apsaimniekošanas sistēma nepārtraukti jāpilnveido atbilstoši aktuālajām prasībām.

 • Notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija 0

  Turpmākās divas nedēļas nogales Ventspilī notiks pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija ''Nodod tuvāk mājām!'' - šonedēļ, 22. un 23. aprīlī, akcija norisināsies pilsētā (Ventas kreisajā krastā), savukārt 29. un 30. aprīlī - Pārventā.

 • Savākti teju 400 kilogrami bīstamo atkritumu 0

  Ventspilī aizvadīta pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotā bīstamo atkritumu savākšanas akcija. Pateicoties Ventspils iedzīvotāju iesaistei, akcijas laikā savākti nepilni 400 kilogrami bīstamo atkritumu, kas tālāk tiks nodoti drošai pārstrādei, un derīgais no jauna nonāks apritē.

 • Varēs nodot bīstamos atkritumus 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' šīs nedēļas nogalē rīkos sadzīvē radušos bīstamo atkritumu savākšanas akciju. Sestdien, 25. martā, akcija notiks Ventas kreisajā krastā (pilsētā), bet svētdien, 26. martā – Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • Aicina nodot nolietotās automašīnu riepas 1

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' jau piekto gadu pēc kārtas īsteno videi draudzīgu akciju ''Nekrāj riepas!'', aicinot iedzīvotājus būt atbildīgiem un izmantot iespēju nolietotās automašīnu riepas bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos.

 • Izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā 0

  Saistībā ar to, ka gada īsākajā mēnesī – februārī – ir 28 kalendārās dienas, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' vērš klientu uzmanību, ka šomēnes ieviestas izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā.

 • Atkritumu savākšanas akcijas 2023. gadā 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' arī 2023. gadā organizēs vairākas atkritumu savākšanas akcijas, nodrošinot Ventspils iedzīvotājiem iespēju bez maksas atbrīvoties no mājsaimniecībās uzkrātiem bīstamajiem, lielgabarīta, makulatūras un stikla atkritumiem, kā arī no savu laiku nokalpojušām elektriskajām un elektroniskajām iekārtām.

 • Aicina šķirot kapu atkritumus 1

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' daļā pilsētas kapsētu nodrošina iespēju šķirot atdusas vietu sakopšanas laikā radušos atkritumus. Sveces, vāzes, maisiņus un citus šāda veida atkritumus, kas nav dabiskas izcelsmes, ir jāievieto atsevišķā, speciāli kapu atkritumiem paredzētā, konteinerā.