Tēma: Atkritumi

 • Ventspilnieki savākuši un pārstrādei nodevuši 25,914 tonnas makulatūras 0

  Ar lieliskiem sasniegumiem noslēgusies ''Zaļā josta'' rīkotā makulatūras vākšanas konkursa ''Tīrai Latvijai'' 2021./2022. mācību gada sezona. Piedaloties vairāk nekā 92 tūkstošiem bērnu no 358 izglītības iestādēm, pārstrādei nogādātas 555 tonnas 632 kg makulatūras – nevajadzīga papīra un kartona.

 • Šonedēļ elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcija 0

  Stūrī iestāvējies vecais ledusskapis, mikroviļņu krāsns, plīts vai cita elektrotehnika – šonedēļ ir īstais laiks atbrīvot vietu jaunai, veco nododot elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akcijā. Sestdien, 28. maijā akcija norisināsies Ventas kreisajā krastā, bet svētdien, 29. maijā – Pārventā.

 • Nodoti 462 kubikmetri lielgabarīta atkritumu 1

  Noslēgusies pirmā no divām šī gada lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijām ''Nodod tuvāk mājām!''. Pateicoties Ventspils iedzīvotāju izrādītajai interesei, pavasara akcijas laikā savākti kopumā 462 m³ lielgabarīta atkritumu.

 • Lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija Pārventā 0

  Šīs nedēļas nogalē – 30. aprīlī un 1. maijā – Pārventā notiks pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts rīkotā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija Nodod tuvāk mājām!.

 • Aicina talkot Ventspilī 5

  Sestdien, 30. aprīlī jau 15. reizi pēc kārtas visā Latvijā norisināsies Lielā Talka, kurā tradicionāli piedalās arī Ventspils pašvaldība, aicinot ikvienu rūpēties par vides sakopšanu un saudzēšanu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija 0

  Pavasaris ir īstais laiks, kad iztīrīt ikvienu mājas nostūri no ziemas laikā uzkrātā un atbrīvoties arī no tām lietām, kas izmetamas, bet nav piemērotas ievietošanai sadzīves atkritumu konteineros. Tādēļ pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina ventspilniekus šīs un nākamās nedēļas nogalēs piedalīties tradicionālajā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijā ''Nodod tuvāk mājām!'', kas jau kopš 2003. gada tiek organizēta ar Ventspils valstspilsētas domes finansiālu atbalstu.

 • Jauna pieredze un risinājumi atkritumu uzskaitē 18

  Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji kopš gada sākuma maksā par atkritumu izvešanu pēc jaunas metodikas, kas motivē izmantot efektīvākus risinājumus korektā sadzīves atkritumu uzskaitē. Uzkrāta pirmā pieredze sadzīves atkritumu apsaimniekošanā pēc jaunās kārtības.

 • Pašvaldības policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 11

  8. aprīlī Ventspils Pašvaldības policija saņēma fotoattēlus un informāciju par piesārņotu mežu  - pēc GPS koordinātēm 57.367169,21.515457. Pārbaudot saņemto informāciju, konstatēts, ka piegružotais mežs atrodas pilsētas teritorijā.

 • Nodod ap pus tonnu bīstamos atkritumus 3

  Pagājušās nedēļas nogalē Ventspilī aizvadīta pirmā šī gada atkritumu savākšanas akcija, kuras laikā iedzīvotājiem bija iespēja tuvāk savai dzīvesvietai bez maksas nodot sadzīvē radušos bīstamos atkritumus. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai un rūpēm par vidi, akcijas laikā savākti teju 500 kilogrami bīstamo atkritumu.

 • Notiks sadzīvē radušos bīstamo atkritumu savākšanas akcija 0

  Ventspilī šīs nedēļas nogalē, sestdien, 26. martā, Ventas kreisajā krastā (pilsētā) un svētdien, 27. martā, Ventas labajā krastā (Pārventā), notiks pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotā sadzīvē radušos bīstamo atkritumu savākšanas akcija.

 • VATP īsteno kampaņu «Zaļā misija» 0

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) īsteno sabiedrības informēšanas kampaņu ''Zaļā misija'' ar mērķi informēt sabiedrību par klimata un vides jautājumiem. Lai noskaidrotu, kādi ir Ventspils un Ventspils novada iedzīvotāju ikdienas paradumi, ikviens tiek aicināts līdz 5. aprīlim aizpildīt anketu: vatp.lv/zala-misija.

 • Aicina nodot nevajadzīgās riepas 2

  Sākoties aktīvai riepu maiņas sezonai, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' jau ceturto gadu uzsāk videi draudzīgu akciju ''Nekrāj riepas!'', atgādinot autovadītājiem par iespēju riepas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos, turklāt pilnīgi bez maksas.

 • Izmaiņas februāra atkritumu izvešanas grafikā 0

  Saistībā ar to, ka februārī ir 28 kalendārās dienas, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' informē, ka šomēnes ieviestas izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā.