Sociālais uzņēmums un jauniešu iespēju platforma Visas Iespējas un organizācija Delve ar Latvijas finanšu tehnoloģiju uzņēmuma DelfinGroup atbalstu organizē jaunas digitālo prasmju apmācības jauniešiem.

''Apgūsti nozari: digitālais mārketings'' ir bezmaksas hibrīdapmācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 24 gadiem, kurās būs iespējams iegūt zināšanas un praktiskas prasmes, kuras nepieciešamas, lai strādātu vienā no svarīgākajām nozarēm mūsdienās - digitālajā mārketingā.

Jaunieši apgūs digitālo mārketingu, sociālo mediju analītikas rīkus, video un stāstu veidošanu, sociālo tīklu pārvaldīšanu un grafisko dizainu. Pirmā nodarbība notiks 19. oktobrī no plkst. 16 līdz 20 Ventspils augstskolas telpās - ja dalībniekam nebūs iespēja pievienoties pirmajai nodarbībai klātienē, tad būs iespēja pievienoties arī attālināti - tiešsaistē.

Nodarbības vadīs grafiskā dizainere un videogrāfe uzņēmumā ''Gamechanger Audio'' Alise Golovacka un vieslektori, savas jomas speciālisti gan no Latvijas, gan ārzemēm - sociālo tīklu menedžere un satura veidotāja Šveices pastā Sarah Belgacem, influenceris un video satura veidotājs Edgars Feščenko (Fresh), digitālais stratēģis Aniel Bhaga, video satura veidotājs Roberts Silavs un citi eksperti digitālā mārketinga jomā. Liels uzsvars tiks likts uz praktiski pielietojamām zināšanām un darbošanos mazās grupās, attīstot mārketinga stratēģijas dažādiem jaunuzņēmumiem.

Pirmā un pēdējā nodarbība notiks piecās dažādās dienās, piecās Latvijas pilsētās, arī Ventspilī. Pārējās nodarbības notiks novembrī katru otrdienu no plkst. 16 līdz 20 tiešsaistē platformā Zoom. Pēdējā apmācību dienā jaunieši prezentēs savus paveiktos darbus īpašiem žūrijas locekļiem - tā būs viņu iespēja parādīt savas prasmes un jauniegūtās zināšanas, kā arī radīt labu iespaidu par sevi nozares speciālistiem un jaunuzņēmumu pārstāvjiem.

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 13. oktobra pusnaktij, aizpildot pieteikuma anketu: ej.uz/piesakies-dalibai

Iepazīties ar apmācību programmu iespējams Visas Iespējas mājaslapā: ej.uz/digitala-marketinga-apmacibas

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: