Ventspils Mākslas skola sākusi jaunu audzēkņu uzņemšanu 2020./2021. mācību gadam. Pieteikšanās notiek klātienē, darbdienās no plkst. 11 līdz plkst. 18.

Pieteikties aicināti bērni un jaunieši, kas vēlas pavadīt laiku interesanti - zīmējot, gleznojot, veidojot, aužot, atspiežot grafikas iespiedtehnikas, veidojot animācijas filmiņas un uzzinot vēl daudz interesanta.

Piesakoties Ventspils Mākslas skolai, bērni no astoņu gadu vecuma, septiņos mācību gados varēs apgūtu profesionālās ievirzes izglītības programmu ''Vizuāli plastiskā māksla'', savukārt, ja jau sasniegti 15 gadi, jaunieši aicināti iestāties studiju kursā un trijos gados iepazīties ar vizuālās mākslas pasauli.

Paši mazākie mākslas interesenti, vecumā no četriem līdz sešiem gadiem, tiek gaidīti sagatavošanas klasītēs, lai zīmējot, gleznojot un veidojot ar mālu attīstītu mākslinieciskās iemaņas, bet septiņus gadus vecajiem mākslas cienītājiem palīdzēsim realizēt mākslinieciskās idejas un attīstīt radošo domāšanu.

Dokumentu iesniegšana noritēs līdz 30. augustam. Vairāk informācijas, apmeklējot Ventspils Mākslas skolas mājaslapu vai zvanot pa tālruni 63622423.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: