Ventspilī darbu turpina dežūrdārziņi ''Eglīte'' un ''Varavīksne'', veicot bērnu pieskatīšanu gadījumos, kad vecākiem nav iespēju nodrošināt bērna pieskatīšanu ģimenē.

23. martā abos dežūrdārziņos kopumā atrodas 64 bērni - pirmsskolas izglītības iestādē ''Eglīte'' - 22 audzēkņi sešās grupās, bet ''Varavīksnē'' - 42 audzēkņi deviņās grupās.

Ventspils Izglītības pārvalde regulāri seko līdzi bērnu skaitam, taču, lai laicīgi prognozētu nepieciešamo dežūrgrupu apjomu, gadījumos, ja bērns dežūrdārziņu apmeklēs pēc prombūtnes, vecākiem vismaz dienu iepriekš jāiesūta pieteikums uz e-pastu pii@ventspils.lv, norādot audzēkņa vārdu, uzvārdu, personas kodu, vecāku kontakttālruni, kā arī vēlamo dežūrdārziņu.

Gadījumos, ja bērns atradies prombūtnē līdz septiņām darbadienām un šajā laikā nav slimojis, ierodoties dežūrdārziņā, viņa veselības stāvokli vecāku klātbūtnē novērtēs viena no pirmsskolas izglītības iestādes medmāsām.

Ja bērna prombūtne ir ilgāka par septiņām darbadienām vai bērns šajā laikā slimojis, nepieciešama ārsta zīme.

Ventspils Izglītības pārvaldes mājaslapā turpmāk katru nedēļu tiks publicēti pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu metodiķu izstrādātie mācību materiāli pirmsskolas vecuma bērniem darbam mājas apstākļos, kurus brīvprātīgā kārtā un pēc saviem ieskatiem var izmantot katra ģimene. Pirmās un otrās nedēļas uzdevumi pieejami ŠEIT. Turpat apkopotas arī dažādas tiešsaistes vietnes un lietotnes, kuras iespējams izmantot mācībām mājas apstākļos.

Izglītības pārvalde atgādina - apmeklējot pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem katru pirmdienu jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši vīrusa skartās teritorijas, nav bijis kontaktā ar saslimušajiem vai kontaktpersonām, kā arī vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Drošības nolūkos visās Ventspils izglītības iestādēs tiek veikta pastiprināta telpu un inventāra dezinfekcija.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: