4. vidusskolā vairāk nekā 35 treneri un sporta pedagogi no Ventspils un Kurzemes piedalījās bezmaksas seminārā par programmu “Bērnu vieglatlētika”.

Semināra laikā klātesošie tika iepazīstināti ar programmas būtību, tās mērķiem un ieguvumiem, savukārt praktiskajā daļā 4. vidusskolas 2. klases bērni semināra dalībnieku pavadībā demonstrēja dažādu vingrinājumu izpildi, īstenojot sacensību programmu. Praktiskajā daļā pedagogiem bija iespēja iejusties treneru un tiesnešu lomā. Semināru vadīja IAAF sertificēts lektors Viktors Predbaņņikovs no Igaunijas.

Lektors norādīja, ka programma “Bērnu vieglatlētika” veiksmīgi tiek īstenota visā pasaulē. “Jauni veidi, visdažādākie kustību uzdevumi, komandas veidošana – tas rada patiesu bērnu prieku. Ar šo programmu kā lektors esmu bijis Uzbekistānā, Krievijā, Kirgizstānā, Gruzijā, Kazahstānā un Baltkrievijā. Uzskatu, ka šī programma palīdzēs turpmākajā vieglatlētikas izaugsmē valstī. Katrs komandas dalībnieks piedalās dažādās aktivitātēs un šāda taktika palīdz novērst pāragru specializāciju un nodrošina daudzpusīgu un dažādu pieeju vieglatlētikas attīstībā. Uzskatu, ka programma ir labākais ceļš bērnu vieglatlētikas vingrinājumu apgūšanas procesā un mūsu dinamiskajā laikā ir jāmainās arī pašām nodarbībām. Esmu pārliecināts, ka programma palīdzēs atrast jaunus talantus, kuri nākotnē sasniegs augstus rezultātus un pārstāvēs Latviju starptautiskā līmenī,” komentē Viktors Predbaņņikovs.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: