Pieredzes apmaiņas vizītē Ventspilī viesojās pedagogi un izglītības jomas speciālisti no Utenas Lietuvā. Divu dienu laikā viesi iepazinās ar izglītības sistēmu mūsu pilsētā, apmeklēja Ventspils skolas un pirmsskolas iestādes, kā arī Augstskolu, Digitālo centru un Jaunrades namu.

Lietuvas pedagogi atklāja, ka bijuši pārsteigti par pašvaldības finansējumu, kas tiek veltīts izglītības kvalitātes jautājumiem, kā arī par plašajām interešu pulciņu iespējām, kas bērniem mūsu pilsētā tiek piedāvātas. Tāpat pilsētas ciemiņi atzina, ka savstarpēja sadarbošanās ir ļoti svarīga, turklāt ir nepieciešams redzēt, kas notiek ne tikai citās Eiropas valstīs, bet arī tepat kaimiņos.
Vizītes noslēgumā pedagogi vienojās, ka rudens pusē Ventspils pedagogi dosies pieredzes apmaiņā uz Utenas skolām un pirmsskolām.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Kriska 11.05.2018, 11:51:09

    Un arī apmeklēja Supernetto - es tur ar vieniem sasveicinājos lietuviski

  • 0
    snaiperis999 11.05.2018, 12:11:12

    Es nemaz nezināju ka Superneto ir viena no Ventspils izglītības iestādēm.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: