Apmēram šādus skatus dienās, kad notiek atkritumu konteineru izvešana, nākas vērot Tārgales ielas 65. nama pagalmā, turklāt runa nav par atkritumu izbēršanu konteineros, bet arī biezā slānī uz zemes.

Attēlā redzamais skats fiksēts trešdienas rītā pulksten 9, kad pie konteineriem nesen bija paviesojusies atkritumu savākšanas mašīna. Kā redzams, konteineri ir tukši, bet blakus tiem zeme nosēta ar dažādiem atkritumiem, pilnu maisu ieskaitot.

Pārventnieks, kurš portālam padalījās ar foto un informāciju, pastāstīja, ka šādi vai nedaudz savādāki skati vērojami katru reizi, kad tiek tukšoti konteineri. Labiekārtošanas kombināta vīri tos nevāc, turklāt pagalmā īsti nav manāms arī sētnieka darbs. «Es sētnieku neesmu redzējis nekad. Ziemā, kad kārtīgs sniegs, pagalms no rīta nav izbrienams un arī pie atkritumu konteineriem neviens neko nesavāc,» stāsta pārventnieks.

Iedzīvotāji par situāciju ar konteineriem pasūdzējušies apsaimniekotājam Ventspils nami, kas droši vien pasūdzējās Labiekārtošanas kombinātam, bet situāciju šie manevri nemaina. Sevišķi nepatīkama situācija ir vasarā, kad pilsētu apmeklē daudz tūristu, tāpēc pārventnieks cer, ka jau tuvākajā laikā šī problēma tiks atrisināta.

Lasi vēl

Komentāri (22)

 • -2
  Vilis Skuja Pirms 4 dienām, 6 stundām

  Gaidīsim Labiekārtošanas kombināta taisnošanos.

 • -6
  PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" Pirms 4 dienām, 1 stundas

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē, ka sadzīves atkritumu konteineru izvešana Tārgales ielā 65a tiek nodrošināta katru otro dienu. Vēlamies norādīt, ka atkritumi zemē pie konteineriem atradās jau pirms konteineru iztukšošanas, turklāt neilgi pēc atkritumu konteineru iztukšošanas konteineru novietne tika sakopta.

  Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam vērsties personīgi pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts”, zvanot pa tālr. 63626920, ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā vai rakstot e-pastā: vlk@ventspils.lv .

 • -1
  Nif nifs Pirms 4 dienām, 6 stundām

  Nu nez, vai tas tomēr nav sētnieka "lauciņš". Pie mums sētniece piekārto un savāc.

 • -8
  keda Pirms 4 dienām, 6 stundām

  Akdies, nu šis ir par traku. Nav jau arī viņiem visu jāsavāc, bet nu maisu un vēl kaut ko pacelt vajadzēja. Fui!

 • 0
  Nif nifs Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Tikai interesanti, pie mums viņi visu ieber mašīnā solīdi, ar bērnu vienmēr skatījāmies to procesu. šitādas drazas nekad nepaliek. Kur nezin, ir atšķirība? Cits šoferis vai kā?

 • -1
  Nah Nahs. Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Cita automašīna.Nopietni.Tehnikas stāvoklis ar ir no svara.

 • -2
  snaiperis999 Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Pilsēta ar rītdienu rullē.

 • -2
  Venta2000 Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Nu kur tad tāds skats redzēts? te jau apsaimniekotājs jāsauc pie atbildības, kas normālu sētnieku nevar atļauties turēt.
  Iedomājies, kas notiks, ja musarvedēja večiem pie katra stūra būs nokritušais musars jāvāc, tad jau līdz manai ielai neatbrauks nekad, ta tik musaru vāks visu dienu. Nesaprotu, ko var te pērties.
  Es kombināta vietā tiesā iesūdzētu par šitādu antireklāmu un neslavas celšanu par to, kas vispār neatiecas uz viņiem. Lai namsaimnieks normālu sētnieku atļaujas, tā jau cilvēciņi nabagi maksā un tad uz tādu šmuci jāskatās.

 • 0
  prof.Preobraženskis. Pirms 4 dienām, 4 stundām

  Pilsētas pusē - Brīvības ielā 32/34 bija labs un kārtīgs sētnieks.Tikai čokā iesēdināja.

 • -5
  Dita Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Nu jau, nu jau ! Jūs gribat teikt, ka iztukšojot konteinerus no tiem vienkārši birst ārā, garām un nevis mašīnā? Te jau tīri sētnieka darbs! Pricipā izskatās pēc bomža darbošnās atstātām sekām.

 • -6
  keda Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Ja tie konteineri ir pārkrauti, tad vēsi tā var sabirt. Jādomā tas aculiecinieks nemuld. Par sētnieku kopumā ir labs jautājums, jo tas viss tiešām neizskatās tikai no rīta izbiris.

 • 0
  reku Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Tur var būt pulka iemĒsli,kamdēļ šitāds paskats.
  1.Pārkrauti konteineri-tātad attiecīgajā kvartālā vajag vairāk.
  2.Nevērīga iekraušana spec.transportā-vainīgi VLK darbinieki.
  3.Nesakārtots sētnieka darba pienākumu apraksts-tomēr vajadzētu vaktēt,kad brauc mēslu izvedēji un aiz viņiem piekopt.

  Vēl jau pie vainas daļēji ir arī paši iedzīvotāji,kuri nevīžo konteineru vākus turēt pastāvīgi aizvērtus-kaijas izvanda pa zemi viskautko.Taču no putniem,tāpat kā no sauktajiem bomžiem tik liels bardaks,kā bildēs,nerastos.

 • -5
  Nif nifs Pirms 4 dienām, 4 stundām

  Tikai neaizmirsti, ka vāki ir smagi (īpaši mazāka auguma personai) un aizķeras, ka ne attaisāmi, ne aiztaisāmi. Un smērēt tīras drēbes, spiežoties pie tā konteinera, lai izcīnītos ar vāku - zini, arī negribas. Ja vāks aizveras viegli, tad var aiztaisīt.

 • 0
  reku Pirms 4 dienām, 2 stundām

  Nif nifam
  Vai tik nav tā,ka nevis vāki ir smagi,bet cilvēki palikuši nīkulīgāki un ,protams,slinkāki?

 • -3
  Venta2000 Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Kāpēc tad tādus skatus nekad neredz pie privātajām mājām? Kas tad tur ir cita lieta? Tur paši mēs savākt mākam, tas pats jādara namsaimniekiem!!!

 • -2
  Pļava Pirms 4 dienām, 2 stundām

  vai tagad būvispekcijas inspektori sastādīs protokolu vai tikai privātajiem.fotogrāfam pateiks cinisko 'paldies par vēlēšanos sakārtot pilsētvidi'

 • -5
  Būvniecības administratīvā inspekcija Pirms 4 dienām, 2 stundām

  Būvniecības administratīvā inspekcija (turpmāk BAI) informē, ka daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atkritumu konteineru novietne Tārgales ielā 65a, Ventspilī, tiek regulāri uzturēta kārtībā, un atkritumi pie tiem tiek vākti. BAI regulāri apseko iekškvartālu teritorijas un apsekošanas laikā nav konstatētas šādi nekoptas konteineru novietnes. Arī šodien apsekošanas laikā plkst.11:30 teritorija ap konteineriem bija sakopta, un nekas neliecināja par attēlos redzēto. BAI aicinās apsaimniekotājus izvērtēt vai nav nepieciešams papildināt konteineru skaitu minētajā vietā.
  Pateicamies par ieinteresētību Ventspils pilsētvides sakārtotībā.

 • -3
  karlito Pirms 3 dienām, 23 stundām

  Bļin,kā man patīk tās atbildes no iestādēm....bla,bla,bla...viss ir kārtībā,nekas slikts nav konstatēts...un uz redzēšanos...Nu konkrēti,Ventspils stillā!

 • -2
  zuko Pirms 3 dienām, 6 stundām

  Un ko darīt, ja nesaproti?
  Pirms atbrauc VLK - tur jau mētājas musars apkārt. VLK darbinieki nevāc musaru, bet izber tikai konteinerus un atliek vietā. Atkritumu tvertņu novietni ir jāapkopj atbildīgajam darbiniekam (konkrēta sētniece). Katram ir savs uzdevums - vieniem jāizber konteinerus, otriem jāsavāc tas, kas uz zemes ir. Varētu strīdēties, ja kāds varētu pierādīt, ka atkritumi izbirst brīdī, kad konteinerus iztukšo, bet par to māc stipras šaubas.

 • 0
  kristofers Pirms 2 dienām, 3 stundām

  1)Tā kā konkrētais namsaimnieks sētniekus vērtē nevis pēc padarītā darba, bet pēc deguniem, tad nu vien jāiztiek ar tādu sētnieku, kā ir.
  2)Tā kā arī BAI izvēlas sodīt vai nesodīt pēc deguniem, tad nu ir tā, kā ir.
  Šeit spēkā teiciens par to, ka vārna vārnai acī neknābj!

 • 0
  Skuja,Vilis Pirms 2 dienām

  Ideāls variants būtu,kad visus VLK atkritumu savācējautomobiļus apgādātu ar videokamerām,videoreģistratoriem,vai kā nu viņus tagad sauc.Tad varētu piefiksēt reālo situāciju pirms un pēc konteineru izkraušanas.

 • 0
  Pļava Pirms 10 stundām, 21 minūtes

  piekrītu kristoferam. soda sankcijas pec deguniem. ta ir nepareiza attieksme. jaunos saistošos noteikumos piedāvāju-par katru iedzīvotāju norādīto nepareizību un kur nu vēl foto lai bai žigli izraksta sev protokolu. vai kāds man piekrīt?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: