Par putniem mūsu pilsētas parkos un dārzos H, Dorbes muzejā 12. un 13. aprīlī stāstīs putnu draugs Jānis Gorobecs

Putnu pavasaris sācies rakstnieka Herberta Dorbes muzeja dārzā – putnu būrīšos jau saimnieko strazdi, pāri dārzam aizlido žagata, uz kaimiņu šķūnīša augošajos mežvīteņos par ligzdas iekārtošanu domā pelēkais mušķērājs. Kādi putni sastopami mūsu pilsētas parkos un dārzos 12. (plkst. 10, 11, 12, 12.45) un 13. aprīlī (plkst. 10) stāstīs putnu draugs Jānis Gorobecs.

Apmeklētāji varēs iepazīties ar Jāņa savākto dažādu putnu sugu olu kolekciju un putnu spalvām. Būs pieejams arī tālskatis, ar kuru aplūkot putnus muzeja apkārtnes kokos. Putnu dienu pasākumus Putni rakstnieka dārzā apmeklēs pirmsskolas izglītības iestāžu Saulīte un Zvaigznīte audzēkņi, Ventspils 1. un 2. pamatskolas skolēni, bet aicināti pieteikties arī citi mazie putnu draugi.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -1
    asd. 09.04.2018, 18:24:17

    Sudrabkaijas pārbrēc visus citus putnus...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: