Ventspils Jaunrades namā aizvadīts svētku laiks ar astoņām plašām koncertprogrammām un nozīmīgām sacensībām automodeļu trasē, dambretē un šahā, Skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņu, teātra sporta – improvizācijas meistarklasi un metodiskajām aktivitātēm pedagogu kolektīvam.

Ventspils Jaunrades nama pedagogi un vadības komanda aizvadītajās Skolēnu brīvdienās izglītojās tālākizglītības kursos par bērnu un jauniešu motivēšanu dalībai interešu izglītībā, analizēja kritērijus interešu izglītības programmām un plānoja metodiskās un izglītojošās aktivitātes 2. mācību pusgadam. Septiņi pedagogi uzsāka profesionālās darbības kvalitātes izvērtēšanas ciklu.

Kopš janvāra piektdienās no plkst. 17 bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam tiek piedāvātas bezmaksas fitnesa nodarbības Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11. Līdzīga iespēja pastāv Pārventas sporta kompleksā, kur nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās.

Janvāra pirmajā nedēļā 205 skolēni apmeklēja planetāriju, lai gūtu iespaidus un jaunu informāciju par dabaszinātnēm, veroties 8 metru diametra kupolā, 360 grādu filmās. Skolēnu brīvlaikā ikvienam bija iespējams saturīgi pavadīt brīvo laiku, piedaloties tradicionālajās pulciņu nodarbībās vai izvēloties ko jaunu. Šobrīd Jaunrades nama piedāvātajās interešu izglītības programmās iesaistījušies 1789 audzēkņi. Pieteikties nodarbībām var arī šobrīd. Vairāk informācijas – www.jaunradesnams.lv .

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: