Šobrīd norit pēdējie sagatavošanās darbi, lai uzsāktu Rūpniecības ielas posma no Apvedtilta līdz Durbes ielai atjaunošanu. Šis ir viens no 19 ielu posmiem, ko Ventspils brīvostas pārvalde atjauno 19,8 miljonu eiro vērtajā ostas pievedceļu atjaunošanas projektā.

Rūpniecības ielā plānots atjaunot segumu un apgaismojumu posmā no dzelzceļa pārbrauktuves pie rotācijas apļa krustojumā ar Durbes ielu līdz dzelzceļa pārbrauktuvei pie Apvedtilta. Šajā ielas posmā strādā vairāki lieli uzņēmumi, kuriem ir svarīgi nodrošināt autotransporta piekļuves iespējas arī remontdarbu laikā, tāpēc šobrīd liela uzmanība tiek pievērsta satiksmes ierobežojumu plāna izstrādei, lai būvdarbi pēc iespējas mazāk ietekmētu uzņēmumu darbu.

Darbus plānots sākt septembra otrajā pusē un pabeigt līdz gada beigām.

Atklātajā konkursā par būvdarbu veikšanu uzvarēja SIA ''Ventbetons-V''. Būvdarbu līgums noslēgts par 359 406,23 eiro (bez PVN). Būvuzraudzību objektā veiks SIA ''Būvju profesionālā uzraudzība''.

Lasi vēl

Komentāri (7)

 • -3
  ventspilnieks 36,7 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kā tad ar 15 gadu garantiju? Asfaltam prasa, bruģim nē. Varēj jau janvārī sākt, tad pēc dažiem gadiem atkal 359K.

 • 0
  Ventspils brīvostas pārvalde Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Būvdarbu garantijas laiks parasti ir 3 vai 5 gadi. Šajā ielas posmā rekonstrukcija tika veikta 2009.gadā, tātad pirms 11 gadiem. Ir tikai normāli, ka 11 gadu laikā intensīvas satiksmes apstākļos segums nolietojas.

 • 0
  Ivetts Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kuras ielas tad vēl remontēs? Par 20milj. var daudz ko izremontēt. Te pat vairs nav palikušas tādas ielas, uz kurām tik daudz naudas vajadzētu.

 • -1
  yolo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kārtējais hobija līmeņa transportbūvju tāmētājs

 • -1
  Ventspils brīvostas pārvalde Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Projekts “Pievedceļu attīstība Ventspils brīvostas teritorijā esošajiem termināļiem un industriālajām zonām” tiek īstenots no 2017.līdz 2022.gadam un kopā šī projekta ietvaros tiek atjaunoti vai no jauna izbūvēti 19 ielu posmi gandrīz 13 kilometru garumā. Lielākā daļa darbu jau ir paveikti.

 • 0
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Bija solīts Kaiju ielu remontēt jau šogad. No tiem 19 posmiem par 4 gadiem maz kas palicis.

 • 0
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  19 gadu atpakaļ Rūpniecības ielas būvniecības laikā diez vai bija padomāts par baļkvedējiem

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: