Ventspils brīvostā strādājošais metālapstrādes uzņēmums ''Malmar Sheet Metal'' krīzes laikā, kad stingro ierobežojumu dēļ valstīs, kur ir uzņēmuma lielāko klientu rūpnīcas, spiests samazināt pamatražošanu, nolēmis iesaistīties kopīgajā cīņā pret vīrusa izplatību, ražojot durvju rokturus, kas palīdz durvis attaisīt ar elkoni nevis plaukstu.

Durvju rokturi gan ir tikai uzņēmuma papildus nodarbošanās krīzes laikā un nav plānota kā peļņas avots. Šobrīd pirmais produkcijas pasūtījums ir ceļā uz Beļģiju, bet uzņēmums gatavs piedāvāt rokturus arī Latvijā, ja tāda interese būtu. Uz rokturiem iespējams uzdrukāt arī citus logo. Uzņēmums cer, ka tuvākajā laikā varētu mainīties drošības noteikumi lielākajās Eiropas valstīs, kas ļautu arī Ventspils rūpnīcai atsākt ražošanu lielākā apjomā.

''Malmar Sheet Metal'' ir Beļģijas izcelsmes metālapstrādes uzņēmums, kas Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā strādā kopš 2006. gada, dodot darbu vairāk nekā 200 darbiniekiem. Tas nodarbojas ar autobusu, kravas automašīnu, būvniecības tehnikas un celtņu šasiju rezerves daļu ražošanu.

Ventspils ražotnē gatavo detaļas tādiem pasaulē zināmiem zīmoliem kā Volvo, Renault, Scania un arī citiem nozīmīgiem klientiem, kā Caterpillar, Atlas Copco, Komatsu, Dynapac, Mitsubishi.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • 0
  Eeeeeeeeee 08.04.2020, 13:28:33

  Nu, šis jau paliek amizanti...

 • -6
  Normunds Birkhans 08.04.2020, 14:09:53

  Tik un tā jau saskarsme ir.Bacilis ta var atrasties arī uz drēbēm.Tad jau vajag taisīt ,lai durvis atveras pēc radzenes "nolasīšanas "Šie ākstas.Tak izņemiet slēdzenes.Varēs ar spērieniem atvērt arī durvis.Daudz ērtāk.Āksti konkrētie.Daudz neapaliek no valodniekiem ,kuri aiz nekā nedarīšanas nojūgušies.

 • 0
  nomaļnieks 09.04.2020, 08:14:36

  Šitādas ručkas vajag arī uz alus un degvīna pudelēm uzlikt, lai var atvērt ar elkoni.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: