Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā (VATP) vienu no topošajām ražošanas ēkām rotā vainags, tā simboliski atzīmējot brīdi, kad ēkas jumta konstrukciju būvniecība pabeigta. VATP ēka Nr. 6 ir lielākā no trim jaunajām ražošanas ēkām, kas šobrīd top Ventspils brīvostā un nākamajā gadā tajā jau varēs sākt ražošanu.

Spāru svētki ir viens no skaistākajiem brīžiem ikvienā būvniecības procesā - līdz ar spāru uzsliešanu ēka iegūst kopskata veidolu, tāpēc būvniekiem spāru svētki vienmēr ir īpašs notikums. Tie simboliski iezīmē brīdi, kad apjomīgākie būvdarbi ir paveikti un būvniecība mērķtiecīgi ieiet nākamajā fāzē.

Ražošanas ēka Nr. 6 būs lielākā no trim jaunajām rūpnīcām, kas šobrīd tiek būvētas pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma. Tās platība - 6000 kvadrātmetru. Ēkas projekts izstrādāts ciešā sadarbībā ar inovatīvo iepakojumu ražotāju ''Immer Digital'', ar kuru noslēgts līgums par topošās ēkas nomu, ņemot vērā uzņēmuma vēlmes. Līgums par ēkas būvniecību noslēgts ar SIA ''Ostas celtnieks'' par 7,7 miljoniem eiro.

Līdz 2021. gadam Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā plānots uzbūvēt trīs jaunas ražošanas ēkas - divas Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā un vienu Ventspils lidostas rūpnieciskajā zonā Ganību ielā 103.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -1
    reku 01.11.2019, 16:34:45

    Vai tad pasūtītājs celtniekiem kārtīgu galdu uzklāja?
    Vecs zābaks vainaga vietā neparādīsies?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: