Šorīt, 14. janvārī, spēcīgā vēja rezultātā Ventspils Izglītības pārvaldes ēkai daļēji tika norauts jumts, kurš aizšķērsoja ieeju Laulību zālē. Jaunākā informācija! Ventspils Izglītības pārvalde ēkas jumtam vētras radītās sekas ir novērstas, tādēļ ir atjaunota kustība pa Raiņa un Andreja ielām.

Piekļuve Ventspils Izglītības pārvaldes ēkai šobrīd ir norobežota, slēdzot daļu Raiņu ielas un gājēju ietves posmu. Lai piekļūtu Andreja ielai, šobrīd ir atvērta iebrauktuve no Jūras ielas puses, uz noteiktu laiku atverot to kā divvirzienu ielu. Patreiz tiek ziņots arī par diviem nolauztiem kokiem – pie sporta nama ''Centrs'' un Zvaigžņu ielas pagrieziena virzienā uz pansionātu ''Selga''.

Sociālais dienests aicina šodien pakalpojumus saņemt attālināti un iestādi neapmeklēt:

Raiņa iela 10, 63601210

Talsu ielā 39, 63663001

socdienests@ventspils.lv

Dzimtsarakstu nodaļas darbiniece Ventas Balss apgalvoja, ka nodaļas darbs nav traucēts un viss rit savu gaitu. Laulības šodien arī nebija plātotas, bet, ja būtu, tad arī rastu risinājumu un jauno pāri ielaistu zālē pa citām durvīm. Vienīgi tad izpaliktu iziešana pa laulību zāles durvīm un fotogrāfijā pie Ābeles fons nebūtu visai jauks!

Uz laiku slēgta Raiņa iela posmā no Kuldīgas ielas līdz Ģertrūdes ielai, tāpēc nedaudz mainīts atsevišķu autobusu kustības ceļš un neapkalpos pietura "Raiņa iela" virzienā uz centru.

Pašvaldības iestāde lūdz iedzīvotājus nenovietot savas automašīnas zem kokiem vējainās dienās. Iedzīvotāji tiek aicināti ziņot par vētras gāztajiem kokiem, koku zariem vai citiem vēja nodarītiem postījumiem Ventspils Komunālai pārvaldei darba laikā pa tālruni 63624269, vai arī Ventspils Pašvaldības policijas dežūrdaļai pa tālruni 63680808.

Lasi vēl

Komentāri (8)

 • 0
  Giraffe Pirms 6 dienām, 2 stundām

  Un kā tagad kursē mikroautobusi kuri parasti brauca pa Raiņa ielu?

 • -2
  корумпант Pirms 3 dienām, 4 stundām

  Nu ja ikdienā tos mikroautobusus izmantotu, tad arī redzētu. Bet kā cilvēkam kurš vienkārši komentē - kāda tev daļa?

 • 0
  Krima Pirms 5 dienām, 17 stundām

  Jums neizsakās pēc jumta. Kāds brīnums, ka vējš Ventspilī to norauj.

 • 0
  .Nahs Nahs Pirms 5 dienām, 16 stundām

  Savulaik norāva slimnīcai,tur tāds pats konservbundžu bleķis bija...
  Nav brīnums,ka vējš noplēš.

 • -8
  yolo Pirms 5 dienām, 2 stundām

  Patiess prieks, ka mums Ventspilī ir cilvēki, kuri apveltīti ar dziļām zināšanām vairākās komās vienlaikus- sākot no ģeopolitikas, infektoloģijas, politoloģijas un beidzot ar būvniecību. Jūsu viedoklī mēs visi ieklausāmies gan covid tēmās gan tēmās, kurās skaidrojat kā iztiekat ar minimālo algu. Paldies jums

 • 0
  Kukurūza Pirms 5 dienām, 3 stundām

  Mūsu mājai 120 gadi ar šīferiem un ne reizi nav norauts šīfera gabals

 • -2
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 5 dienām, 2 stundām

  Ekš man Muiž viss Ēk Jumt ir ar Dakstiņ pārklājum,le zinat.
  Pulk veccak par man pašš.
  Un ar Vēj it nevien neir nekad nopūst.

 • -2
  krustmateflorence Pirms 4 dienām, 22 stundām

  DIEVS NAV MAZAIS BĒRNS, VIŅŠ REDZ VISU, PA VISU ŠAI DZĪVĒ, AGRI VAI VĒLU BŪS JĀMAKSĀ, ARĪ PA NABADZĪGO TAUTAS DAĻAS ASARĀM UN CIEŠANĀM.
  TAS IR TIKAI SĀKUMS, JO AUGSTĀKIE SPĒKI REDZ VISU.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: