Tēma: Vētra

 • Vētra solās atgriezties 1

  Gan ceturtdien, gan piektdien Latvijā palaikam snigs un putinās, brīžiem sniegputenis būs spēcīgs, ar nelielu intensitāti tas vietām turpināsies arī sestdien, prognozē sinoptiķi. Kurzemes piekrastē gaidāmas brāzmas līdz pat 28 metriem sekundē.

 • Kurzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 41 izsaukums 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 17. janvāra plkst. 6.30 līdz 18. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 41 izsaukumu –38 uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs izsaukumi bija maldinājumi.

 • Vētra turpina plosīties 3

  Šodien Ventspilī tika reģistrētas stiprākās ziemeļrietumu vēja brāzmas Latvijā - 27 metri sekundē (m/s), kas savā ceļā nolauzis jau vairākus kokus, informē pašvaldības SIA ''Komunālā pārvalde''.

 • Raiņa ielā vējš norauj ēkas jumtu (VIDEO) 8

  Šorīt, 14. janvārī, spēcīgā vēja rezultātā Ventspils Izglītības pārvaldes ēkai daļēji tika norauts jumts, kurš aizšķērsoja ieeju Laulību zālē. Jaunākā informācija! Ventspils Izglītības pārvalde ēkas jumtam vētras radītās sekas ir novērstas, tādēļ ir atjaunota kustība pa Raiņa un Andreja ielām.

 • Aizvadīta vētraina «lokdauna» nakts 3

  Aizvadītajā diennaktī stiprākās vēja brāzmas valstī tika reģistrētas Ventspilī, kur tās sasniedza 28 metrus sekundē. Vētra pilsētā ir radījusi vairākus nebūtiskus bojājumus, informē p.i. ''Ventspils Komunālā pārvalde''.

 • Spēcīgais vējš nolauž 100 gadus vecu dižkoku 4

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, piektdien, pilsētā plosījās stiprs vējš, vietām sasniedzot pat 19,7 m/s. Diemžēl vētras postījumi šoreiz nav gājuši secen. Ir nodarīti vairāki postījumi pilsētas pludmalē, gan arī Lielā laukuma dižkokam - parastai liepai.

 • Spēcīgākais “pūtiens” bijis Ventspilī 0

  Agrā pirmdienas rītā dienvidu, dienvidrietumu vēja ātrums brāzmās valsts lielākajā daļā sasniedz 12-17 metrus sekundē, bet Ventspilī - 21 metru sekundē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

 • Glābējiem aizvadītajā diennaktī 14 izsaukumi 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 17. septembra plkst. 6.30 līdz 18. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Vējš gāž kokus arī Ventspilī 1

  Spēcīgais vējš šodien, 17. septembrī nolauzis koku Reņķa dārzā, kur tas uzkritis virsū jaunajiem, nesen uzstādītajiem āra trenažieriem un arī kādā iekšpagalmā pie Olimpiskā centra ''Ventspils'', kur uzkritis virsū stāvlaukumā esošajai automašīnai.

 • Naktī ostā reģistrētas vēja brāzmas līdz teju 30 m/s 0

  Ap pusnakti Ventspils ostā dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprinājās līdz 29,6 metriem sekundē (m/s), savukārt lidostā bija brāzmas līdz 23 m/s, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

 • Naktī gaidāms stiprs vējš 0

  Vēlā ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu Kurzemē dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz pat 26 metriem sekundē, nakts otrajā pusē vējš vairs nebūs tik spēcīgs, prognozē sinoptiķi.

 • Dienesti likvidē spēcīgā vēja radītās sekas 0

  Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma 89 izsaukumus, no tiem astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 78 uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājumi, arī pašvaldības SIA ''Komunālā pārvalde'' turpina darbu pie postījumu likvidēšanas.