Tēma: Vētra

 • Pilsētā turpinās intensīva ielu attīrīšana no sniega 0

  Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka šodien turpināsies intensīvs darbs pie pilsētas ielu, pagalmu un stāvlaukumu attīrīšanas no sniega, jo 8. marta vakarā un šonakt lielais sniega putenis radīja vienus no sarežģītākajiem apstākļiem sniega tīrīšanai, aizputinot visas ielas, pagalmus, stāvlaukumus un ielu stāvvietu kabatas.

 • Ventspilī būtiski vētras postījumi nav fiksēti 0

  Aizvadītā nakts Ventspilī tika aizvadīta ar brāzmainu dienvidrietumu vēju, piekrastē fiksējot vēja ātrumu līdz pat 23 metriem sekundē, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Dega šķūnis un sodrēji 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 25. februāra plkst. 6.30 līdz 28. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 37 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, 29 izsaukumus uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Komunālā pārvalde aicina ziņot par vēja radītiem postījumiem 0

  Ventspils Komunālās pārvaldes dienesti turpina saņemt iedzīvotāju zvanus par vēja radītiem postījumiem. Šobrīd ir apzināti nolauzti koki Ganību ielā 154, Dzeņu ielā, Reņķa dārzā, Bērnu pilsētiņā, bet Talsu un Bangu ielu krustojumā nolūzusi priede bloķēja brauktuvi.

 • Ventspilī jau pirmie vētras lauztie koki 0

  Ventspils Komunālās pārvalde ziņo, ka ir saņemti pirmie zvani par vēja nolauztiem kokiem Ganību ielā 154 un Dzeņu ielā. Iedzīvotāji tiek aicināti ziņot par vētras radītiem postījumiem Komunālajai pārvaldei pa tālruņa nummuru 63624269, vai arī Ventspils Pašvaldības policijas dežūrdaļai - 63680808.

 • Stiprākie nokrišņi un lielākais vējš būs Kurzemē 1

  Pirmdien lielākais nokrišņu daudzums Latvijā gaidāms Kurzemē, kur līs un vietām snigs slapjš sniegs, brīdina sinoptiķi. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izsludinājis dzeltenās pakāpes brīdinājumu Kurzemē par stipru lietu, pārējā valstī - par snigšanu.

 • Gaidāms īpaši augsts ūdens līmenis un lieli viļņi 0

  Ierodoties ciklonam no Lielbritānijas, sestdienas rītā Kurzemes rietumu piekrastē gaidāms īpaši augsts ūdens līmenis jūrā, kas apvienojumā ar lieliem viļņiem var radīt būtiskus izskalojumus un krasta nogruvumus, liecina sinoptiķu prognozes.

 • Vējā cietuši māju jumti 0

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no 28. janvāra plkst. 6.30 līdz 31. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 53 izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, 45 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

 • Vējš pilsētā nogāzis vairāk nekā 70 kokus 3

  Kā ziņo sinoptiķi, 20. janvāra vakarā vējš Ventspilī sasniedzis ātrumu 33 metrus sekundē, turklāt vairākos rajonos bija novērojami elektrības traucējumi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Kurzemē ugunsdzēsējiem 68 izsaukumi 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 20. janvāra plkst. 6.30 līdz 21. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 68 izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, 65 uz glābšanas darbiem, bet vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

 • Daudzviet turpinās spēcīgs putenis, sliktākā situācija Kurzemē 0

  Piektdienas rītā daudzviet Latvijā turpina snigt un putināt, vietām - spēcīgi, liecina meteoroloģiskā informācija. Redzamība putenī ir slikta, ceļi sniegoti un slideni, vietām aizputināti. Saskaņā ar iedzīvotāju ziņoto Kurzemē ir līdz metram augstas kupenas, tādēļ daži ceļi - galvenokārt lauku ceļi - nav izbraucami.

 • Vēja ātrums sasniedzies 33 metrus sekundē 0

  Šovakar vējš Ventspilī brāzmās sasniedzis ātrumu 33 metrus sekundē, turklāt gandrīz visu dienu turpinās arī snigšana, tāpēc pilsēta lūzuši daudzi koki, kas ne tikai aizšķērsoja ielas, bet arī uzkrita automašīnām.

 • Jūrā spēkā sarkanās pakāpes brīdinājums 0

  Ceturtdienas pēcpusdienā un vakarā Baltijas jūras centrālajā daļā, tai skaitā pie Kurzemes, gaidāma stipra vētra un līdz astoņiem metriem augsti viļņi, brīdina sinoptiķi.

 • Lielākā vētra gaidāma Ventspilī 0

  Ceturtdien Latvijas lielākajā daļā palaikam snigs un puteņos, priekšpusdienā vietām vēl nedaudz līs, Kurzemē gaidāms spēcīgs sniegputenis, sniegavētra, brīdina sinoptiķi.

 • Vētra solās atgriezties 1

  Gan ceturtdien, gan piektdien Latvijā palaikam snigs un putinās, brīžiem sniegputenis būs spēcīgs, ar nelielu intensitāti tas vietām turpināsies arī sestdien, prognozē sinoptiķi. Kurzemes piekrastē gaidāmas brāzmas līdz pat 28 metriem sekundē.