Savāc vairāk nekā divas tonnas makulatūras

28. jūnijs, 09:05, 2021
|
Labiekārtošanas kombināts/Ventas Balss
Foto: Iesūtīts foto

Ventspilī norisinājās PSIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' organizētā makulatūras savākšanas akcija, tās laikā tika savākti 2 100 kg makulatūras.

Makulatūru bija iespējams nodot labiekārtošanas kombināta kravas automašīnās, kuras kursēja pēc noteikta maršruta gan daudzdzīvokļu māju rajonos, gan individuālo māju rajonos.

Liela daļa ikdienas atkritumi tieši ir papīrs un kartons. Tāpēc akcijas mērķis bija vērst uzmanību uz to, ka makulatūra, tāpat kā citi tālākai pārstrādei derīgie atkritumi būtu jāatdala un jānodod atsevišķi.

Ikdienā iedzīvotāji makulatūru var bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a, kā arī sadzīves atkritumu dalītās savākšanas punktos.

PSIA ''Labiekārtošanas kombināts'' pateicas ikvienam iedzīvotājam par atsaucību.

Komentāri (2)
Rādīt vispirms:
Skuja ,Vilis
29.06.2021, 15:46:29

Makulatūras cena šobrīd līdz 30-45 EUR/t , /par izlietotu kartona iepakojumu līdz 30- EUR/t /.
(http://www.kipa.lv/?page=stat&id=20)

0
Ziņot redaktoram
Ventspilniece.lv-3
29.06.2021, 15:43:35

Cik daudz naudiņas saņēma iedzīvotāji par nodoto makulatūru?

0
Ziņot redaktoram

Lasi vēl