Rūpējoties par pilsētas krāšņo ziedu rotu, šonedēļ tika uzsākta puķu kastu un puķu podu izvietošana pilsētā, savukārt Ventspils labiekārtošanas kombināta puķu sievas turpina ietērpt ziedu skulptūras vasaras tērpos un uzsāk vasaras ziedu stādīšanu pilsētas dobēs.

Šonedēļ tika uzsākta puķu kastu izvietošana uz Ventspils ielu barjerām. Pirmās puķu kastes uzstādītas Brīvības ielā, uz Vidumupītes tilta un pilsētas centrā – Kuldīgas ielas un Jūras ielas krustojumā. Vēl puķu kastes plānots uzstādīt Kuldīgas ielā pie Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Inženieru ielā pie Ventspils Augstskolas, Jaunpilsētas laukumā, Talsu ielas un Dzintaru ielas krustojumā un citās vietās. Kopumā tiks izvietotas 286 puķu kastes ar dažādiem vasaras ziediem – begonijas, pelargonijas, petūnijas, verbenas.

Puķu kastes ar vasaras ziediem nav vienīgais skaistums, kas šovasar rotās pilsētu, šonedēļ tika uzsākta iekaramo puķu podu uzstādīšana. Iekaramie puķu podi atradīsies Pārventas centrā, uz Raiņa ielas, Jūras ielas un Ģertrūdes ielas krustojumā, Andreja ielā, Lielajā prospektā un vēl daudz kur citur. Pilsētas teritorijā kopumā tiks izvietoti 162 iekaramie puķu podi.

Turpinās arī ziedu skulptūru ietērpšana vasaras tērpos, nākamās vasaras tērpu vilks Mārītes Ostas ielas promenādē. Tāpat Labiekārtošanas kombināta puķu sievas uzsākušas vasaras ziedu stādīšanu pilsētas puķu dobēs un puķu podos. Kopumā ziedi tiks iestādīti 73 puķu podos, kas pēc tam tiks izvietoti pilsētas ielās.

Pavisam tiks iestādīti 80 020 vasaras ziedi, kurus no 318 km tālās Jēkabpils piegādāja SIA “Sedumi”. Visus stādīšanas darbus un vietas koordinē pilsētas dārzniece, stādīšanu plānots pabeigt 21. jūnijā.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • 0
  karlito 25.05.2019, 17:28:38

  Skaisti!

 • -1
  Vita Zuimaca 25.05.2019, 21:16:28

  Loti skaisti.Tikai nelaime viena,ļoti daudz puķu podi salikti vietās kur autovadītājiem apgrūtina pārredzamību(piem. pirms gājēju pārejām).Un tā rodas sadursmes.

 • 0
  Info centrs 27.05.2019, 08:51:21

  Labdien! Lūgums minēt konkrētas vietas, kur puķu podi, Jūsuprāt, apgrūtina pārredzamību.

 • -1
  qwerty 27.05.2019, 09:14:57

  Tieši šajā attēlā redzamie podi ir novietoti tādā augstumā ka traucē redzamību.Braucot no L.prospekta puses un veicot pagriezienu uz Jūras ielu, tie traucē saredzēt pretī braucošo transportu. Ar džipveidīgiem var redzēt,bet ar parasto auto grūti. Pabrauciet paši,pamēģiniet!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: