Tēma: Ziedi

 • Aicina balsot par skaistākajām ziedu kompozīcijām pilsētā 4

  Ik gadu vasaras sezonā Ventspils tiek īpaši un bagātīgi saposta ar simtiem tūkstošiem krāšņiem ziediem, priecējot iedzīvotājus un viesus ar kuplām puķu dobēm un citām kupli rotātām ziedu kompozīcijām. Šogad iedzīvotāji tiek aicināti balsot par iemīļotāko ziedu kompozīcijas veidu pilsētā.

 • Stādījumu kopšanā iegulda rūpīgu darbu 0

  Ventspils dobēs un figurālajās ziedu skulptūrās, kā arī pilsētā izvietotajās ziedu piramīdās, puķu podos un traukos šovasar sastādīti vairāk nekā 100 000 dažādu šķirņu krāšņumaugi. Lai ziedi priecētu visas vasaras garumā, pēc to iestādīšanas seko regulāri apstādījumu kopšanas un uzturēšanas darbi.

 • Pilsētu rotā vasaras ziedu stādījumi 3

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Apzaļumošanas iecirknis šonedēļ noslēdz vasaras puķu stādīšanu dobēs. Kopumā pilsētas dobes, ziedu piramīdas, puķu podus un kastes, kā arī iekaramos puķu traukus rotā 106 414 stādi.

 • Noslēdzies sīpolpuķu iepirkums 2023. gadam 0

  Šonedēļ veiksmīgi noslēdzies Ventspils Komunālās pārvaldes organizētais publiskais iepirkums par vairāk nekā 150 tūkstošu sīpolpuķu piegādi 2023. gada pavasara ziedu sezonai Ventspilī.

 • Pilsētas dobes jau rotā pirmie pavasara ziedi 0

  Iestājoties pavasarim, šodien, 23. martā, Ventspils pilsētas dobēs ir uzsākta pavasara ziedu stādīšana. Pirmie ziedi jau tiek stādīti Tilta dārzā un lielajos puķu podos pilsētas centrā, informē p.i. ''Ventspils Komunālā pārvalde''.

 • Ziedu pulkstenis ietērpjas vasaras rotā 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Apzaļumošanas iecirkņa puķu sievas nedēļas nogalē atjaunoja un jaunu veidolu ar vasaras ziediem izveidoja puķu skulptūrai “Ziedu pulkstenis”.

 • Apzaļumo Zinātnes un inovāciju centra teritoriju 0

  Ventspils aktīvi turpina darbu pie zinātnes un inovāciju centra VIZIUM būvniecības. Pagājušajā nedēļā tika uzsākta teritorijas apzaļumošana ar jauniem kokaugu, krūmu un ziemciešu stādījumiem.

 • Jūrmalas parkā iestādītas ap 5000 sniegpulkstenītes 6

  No 1. līdz 6. aprīlim ventspilnieki gan individuāli, gan ģimenes lokā tika aicināti turpināt pilsētas tradīciju - stādīt sniegpulkstenītes. Iedzīvotāji aktīvi devās uz Jūrmalas parku, lai kopīgi to padarītu vēl ziedošāku, akcijas laikā iedēstot ap 5000 balti ziedošo pavasara vēstnešu stādus.

 • Nākamā gadā uzplauks 177 tūkstošu sīpolpuķu 0

  Lai gan Ventspilī ziedu krāšņumu varēs baudīt līdz pat rudenim, Komunālā pārvalde jau šovasar veica iepirkumu par 177 640 jaunu sīpolpuķu piegādi, lai līdz ar rudens iestāšanos tās iestādītu pilsētas dobēs.

 • Sākas ziedu zagšanas sezona 3

  Šorīt, 3. jūnija rītā, PSIA ''Komunālā pārvalde'' darbinieki, apsekojot pilsētas puķu dobes un tikai vakar izvietotos puķu podus un kastes, konstatējuši, ka no tiem jau pazuduši puķu stādiņi, turklāt vandālisms noticis pašā pilsētas centrā.

 • Aicina uz Sniegpulkstenīšu talku 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība aicina ikvienu ventspilnieku un pilsētas viesi 8. martā, plkst. 11 uz Dzirnavu laukumu, lai kopīgi piedalītos ikgadējā tradīcijā - Sniegpulkstenīšu talkā.

 • Ģimenes atbalsts stiprina biznesu 2

  Uzņēmība un uzdrīkstēšanās piemīt Bergmaņu ģimenei, kas ir izvērsusi gadiem ilgi loloto ziedu biznesu un metusies arī zemeņu lauciņā.

 • Ziedu paklāju festivālam pieteikušās 24 komandas 0

  19. Starptautiskajam ziedu paklāju festivālam “Ziedu melodija”, kas norisināsies Ostas ielas promenādē Ventspils Pilsētas svētku ietvaros, pieteikušās 24 floristu komandas no piecām dažādām valstīm.