Tēma: Ziedi

 • Pilsētā uzplaukuši vasaras ziedi 0

  Visu nedēļu pilsētas apstādījumos rosās čaklās puķu meitenes. Īsā laikā ir paveikts liela apjoma darbs, un pavasara ziedu krāsas un smaržas pilsētvidē ir nomainītas uz plašu vasaras ziedu sortimentu, kas izceļas ar krāsu un ziedu formas daudzveidību.

 • Uzdarbojas puķu zagļi 0

  Pētera ielas 6 mājas iedzīvotāja piefiksējusi, ka pagalmā pie bērnu laukumiņa, dienas laikā kāds pārītis nekautrējās saplūkt ziedus, kas iestādīti zaļajā zonā. Kundze tajā brīdī atvērusi logu un aizrādīja abiem ''puķu mīļiem'', ka šādi rīkoties nav pareizi.

 • Sniegpulkstenīšu stādīšanas talka svin 10 gadu jubileju 7

  Sestdien, 16. martā plkst. 11 Jūrmalas parkā jau desmito gadu pēc kārtas notiks Sniegpulkstenīšu stādīšanas talka, kura kļuvusi par ierastu un iemīļotu tradīciju daudziem Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem.

 • Ventspils gatavojas 2024. gada ziedu sezonai 0

  Ventspils, kas pazīstama kā ziedu galvaspilsēta, jau laikus gatavojas 2024. gada ziedu sezonai, jo Ventspils Komunālā pārvalde ir izsludinājusi iepirkumu par viengadīgo puķu stādu piegādi pilsētas puķu dobēm un ziedu skulptūrām.

 • Ventspils Jaunpilsētas laukumā iestādītas jaunas hortenzijas 1

  Ventspils Jaunpilsētas laukumā sadarbībā ar Ilmāra Zirņa Hortenziju dārzu tika iestādīti īpaši hortenziju šķirņu dižstādi, papildinot pilsētvides ziedošo dabas ainavu, kas turpmāk priecēs ikvienu apmeklētāju.

 • Uz laiku nedarbosies strūklaka Lielajā laukumā 0

  Vēju brāzmu dēļ Lielajā laukumā līdz plkst. 16 ir atslēgta strūklakas "FREGATE "VALZIVS" darbība. Tas tādēļ, lai netraucētu starptautiskā ziedu paklāja festivāla dalībniekiem veidot ziedu paklājus.

 • Uzstādītas vasaras puķu piramīdas, kastes un iekaramie puķu trauki 0

  Ventspils pilsētas ziedošo rotu, kā ik katru gadu, arī šovasar papildinās skaistās puķu piramīdas, ziediem piepildītās puķu kastes un iekaramie trauki. PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” uzsācis to izvietošanu un uzstādīšanu pēc P/i “Ventspils Komunālā pārvalde” pasūtījuma.

 • Dzirnavu laukumā ierīkotas jaunas rožu dobes 0

  Ventspils Dzirnavu laukuma apmeklētājus turpmāk priecēs četras jaunas rožu dobes, kuras ierīkotas sadarbībā ar Ventspils rožu stādu audzētavu ''Natālijas rozes'', informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Sākas pieteikšanās ziedu paklāju festivālam 0

  Turpinot Ventspils iedzīvotāju un pilsētas viesu, kā arī floristikas meistaru, profesionāļu un šī amata entuziastu iemīļotu tradīciju, šovasar no 4. līdz 6. augustam Ventspilī notiks jau 21. starptautiskais ziedu paklāju festivāls ‘’Ziedu virpulis’’. Kopējais naudas balvu fonds ir 1600 eiro.

 • Uzplauks vairāk kā 150 tūkstoši sīpolpuķu 2

  Sasilstot pavasarīgajam gaisam un spīdot saulītei, jau tuvākajās nedēļās pēc ziemas miega Ventspilī sāks plaukt pirmās sīpolpuķes, kas pilnā plaukumā ziedēs maijā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Dobēs tiek stādītas sīpolpuķes 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' Apzaļumošanas iecirknis šonedēļ uzsāk sīpolpuķu stādīšanu pilsētas dobēs. Kopumā plānots iestādīt vairāk kā 170 000 dažādu šķirņu pavasara ziedus – tulpes, narcises, krokusus, hiacintes un citus.

 • Aicina balsot par skaistākajām ziedu kompozīcijām pilsētā 4

  Ik gadu vasaras sezonā Ventspils tiek īpaši un bagātīgi saposta ar simtiem tūkstošiem krāšņiem ziediem, priecējot iedzīvotājus un viesus ar kuplām puķu dobēm un citām kupli rotātām ziedu kompozīcijām. Šogad iedzīvotāji tiek aicināti balsot par iemīļotāko ziedu kompozīcijas veidu pilsētā.

 • Stādījumu kopšanā iegulda rūpīgu darbu 0

  Ventspils dobēs un figurālajās ziedu skulptūrās, kā arī pilsētā izvietotajās ziedu piramīdās, puķu podos un traukos šovasar sastādīti vairāk nekā 100 000 dažādu šķirņu krāšņumaugi. Lai ziedi priecētu visas vasaras garumā, pēc to iestādīšanas seko regulāri apstādījumu kopšanas un uzturēšanas darbi.