Tēma: Treneris

 • Frunze neturpinās vadīt «Ventspils» komandu 8

  Viorels Frunze neturpinās vadīt Latvijas futbola virslīgas komandu "Ventspils", preses konferencē pēc svētdienas mača paziņoja nu jau bijušais Kurzemes vienības galvenais treneris.

 • Pavasarī cīnītos par diviem tituliem 4

  Bijuši gadījumi, kad Latvijas klubu basketbola sezona ievelkas jūnijā, bet noslēgusies jau martā, vīriešu čempionātā neaizvadot pat nevienu maču, tā nebija vēl nekad. Tieši tik vēsturiska debija pie BK Ventspils stūres sanāca trenerim Artūram Visockim-Rubenim.

 • Štelmahers paņem arī līdzi Vairogu 1

  Bijušais BK Ventspils galvenais treneris Roberts Štelmahers par savu asistentu jaunajā darba vietā Tallinas Kalev/Cramo izvēlējies bijušo ventspilnieku kapteini un treneri Akseli Vairogu.

 • Ventspils basketbolisti un treneri papildina Latvijas izlases sastāvus 0

  Latvijas basketbola izlases dažādās vecuma grupas vasaras mēnešos aizvadīs Eiropas čempionātus un Pasaules kausus. Arī šajā gadā Latvijas izlašu kandidātos iekļauti ventspilnieki kā spēlētāji, bet treneru korpusam pievienojušies arī divi skolas treneri.

 • Kļosovs kļuvis par FK «Ventspils» galveno treneri 0

  Pašmāju speciālists Igors Kļosovs apstiprināts par pilntiesīgu Latvijas futbola kluba "Ventspils" galveno treneri, informē vienība. Kļosovs kļuvis par 11.galveno treneri "Ventspils" kluba vēsturē.

 • Štelmahers: «Viss izšķirsies spēlētāju psiholoģijā» 4

  Pēc LBL finalsērijas otrā mača, kurā BK Ventspils viesos pieveica VEF ar 80:71 (16:18, 20:17, 21:14, 23:22), ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers atzina, ka nekādus pārsteigumus komandas viena otrai nav sagādājušas, bet fināla likteni izšķirs spēlētāju psiholoģija.

 • Matīss Graudiņš vadīs meiteņu U19 izlasi 0

  Latvijas Basketbola savienības valde pēc Treneru komisijas ieteikuma apstiprināja sporta skolas Spars treneris Matīsu Graudiņu U19 izlases galvenā trenera amatā.

 • BMX treneri Šķeperi atjauno amatā 8

  Sporta skolas Spars BMX nodaļas treneris Jānis Šķeperis, kuram pirms pāris nedēļām uzteikts darbs, ar Izglītības pārvaldes lēmumu atjaunots amatā.

 • Panākumu ceļš 20 gadu garumā 3

  Par Olimpiskā centra Ventspils dzimšanas dienu tiek uzskatīta diena, kad tika atklāta Basketbola halle, taču tās un arī visa centra tapšanai ir sava priekšvēsture.